0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar eşim 6 gibi işten gelir namaz kıldıktan sonra sürekli telefonla video izler oyun oynar benle dogru duzgun konusma yatınca hrmen uyur biraz öncede bebegi emzir dedi bende uzanmıştım ameliyatlı karnıma vurdu bende insan degilsin sen dedim hayvansın defol git dedim odadan gitti nasıl kendime baglıcam artık bu adamı ya akıl verin başkası olabilir mi aklında acaba 

14 Cevaplar

+1 oy
(790 puan) tarafından
Kılıdıgı namaz onu çalsın sana vuran biri sana bağlansn diye bsy mi yapcn  bide Allah ıslah eylesin bide namz kılıyo snrada karısını dövüyo ne gzl dünya valla sende ne bana baglansn diye yol arıyn öyle adamdan kocamı olur pislik herif
(174 puan) tarafından
Namazını kılması ayrı bir ibadettir. O kıldıgı namaz ile kendi üstünde ki borcu öder. Ayrıca hanımına güzel hoş davranması da ayrı bir ibadettir. Birini yapmıyor diye diger ibadet kabul olmuyor yahut yapmasın gibi birşey düşünülemez. Zira günahsız insan yok. Bunun tam tersi kadında bazen eşine bagırıp kırıcı konuşabiliyor. Kimsenin kimseye vurması dogru birşey degil. Ancak bunu farz olan bir ibadete baglayıp yaptıgı diger ibadeti de geçersiz saymak bizim haddimize de degil.
(790 puan) tarafından
Ben namaz kılmasn ibadet etmesin vs demedm ztn bir Müslüman ibadetlerini tabiri yapmalı ama yapıyosada ona göre davranmalı onun hangi ibadetin kbl  olp olmadgnı Allah bilir ben gecerszdr demedim na alaka eşine vurmasına kızdım kızarmda üstelik ameliyatlı yerine .günahsız insan varmıdr yokmudur onuda Allah bilir ki biz hep kadınlar haklı erkekler haksız demedik iki kişide suçludur veya sucszdr ama kimsenin kimseyi dövmeye hakkı yoktr burada kimse kbl olmuyo gecesidir falan demedi onu neden cıkardnz
-Reklam-
0 oy
(405 puan) tarafından
Niye.durup duruken vurdu karnına yaa
(860 puan) tarafından
Klk dedi bende şakadan sen ilgileniyorsun ki ben bakım dedim vurdu karnıma
0 oy
tarafından
Neden vurduğunu anlamadım .sen çok ilgileniyorsan ilgilenmeyi bırak o yokmuş gibi davran biraz bakalım o ne yapacak 
(860 puan) tarafından
Umrumda degil canım en Fazl 5 dakika ilgilenir gerisi yok
0 oy
(253 puan) tarafından
Karşına alıp açıkça düzgunce konuşmayı denedin mı canım ne tepki verdi denediysen 
(860 puan) tarafından
Evet kimse yok diyor bagırıyor
(253 puan) tarafından
Şakaylada olsa bile ameliyatlı yerine vurması yanlış insan yeri geliyo şu erkekleri anlamakta gerçekten güçlük çekiyo sen sakin ol evladına odaklan hatta esin yokmus gibi davran belki etki ederde normale doner canım Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(571 puan) tarafından

Niye vurdu :(selamet ver ALLAHİM

(860 puan) tarafından
Bebegi emzir dedi bende sakadan sen ilgileniyorsun ki ben bakım dedim vurdu
(571 puan) tarafından
Bahane olmuş senin lafın ama er yada geç karşısına senin hakkın başka şekil çıkar ALLAH SELAMET HUZUR VERSİN İNSALLAH :( nasıl bir vahsetteyiz
0 oy
tarafından
Bilemedim ki canım Allah düzeltsin inşallah
(860 puan) tarafından
Amin ınsallah
0 oy
(5,551 puan) tarafından
Kaçan kovalanır canım.  Sende biraz  soğuk davran.  Hem.niye karnına vurdu ki 
(860 puan) tarafından
Umurunda olmaz
(5,551 puan) tarafından
Hmm diyosun :((
(860 puan) tarafından
Ewt cnm
0 oy
(44 puan) tarafından
Sen de ilgilenme bence yani ilgi beklemiyomus gibi yap bebeğini al odanda bak telefon al oyna yani o ne yapıyorsa sende onu yap bence bir de karnına bilerek kızarak mi vurdu eğer öyleyse zaten hiç kılını kipirdatma
(860 puan) tarafından
Yapıyorum ama yok
0 oy
(76 puan) tarafından
Içinde olmayana ne yaparsan yap cnm fayda etmez
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yani hayvansın git defol diyerek olmadığı kesin. Karşılıklı gitmeniz lazım birbirinize TV ve telefon olmayınca çok güzel sohbet ediyor insan. TV ve telefonsuz aile saati koyun kendinize o zaman yatar belki 
(13,203 puan) tarafından
Kesin net ol canım otur konuş
(860 puan) tarafından
Net olsam ne diyebilirim
(13,203 puan) tarafından
Birbirimize olan ilgimiz azaldı çocuk da olunca vakit ayıramıyoruz telefon TV den yarım saat çalsak sohbet etsek de. Şuan bizde de durum o ama konuşuyoruz yine de çok sıkılıyorsam dizine yatıyorum anlıyor o da gelince beni öpmedin falan der anlaşırız.
(860 puan) tarafından
Keşke oda bana yakın dursa şimdi küs yatıyoruz
(13,203 puan) tarafından
Konuşarak kim anlaşmamış düzelir canım inşallah
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Aklına hemen kötüyü getirme. Heyecan kalmamış olabilir ikinizde de, kocanı en iyi sen tanırsın nasıl şeylerden hoşlanır onu biraz şaşırt dikkatini çekecek şeyler yap bence 
(860 puan) tarafından
Ne gibi canım heyecan kalmadı diye insan 40ı cıkmamıs karısının karnına vurur mu ameliyatlı yerime
(1,787 puan) tarafından
O konuda çok haksız allahindan bulsun inşallah pislikk herif. Dedin ya nasıl bağlarım diye onun hakkında yorum yaptım.
(860 puan) tarafından
Sagol cnm
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun 
0 oy
(954 puan) tarafından
Anlık dalgınlık la ameliyat li yerini unutup vurmuştur tabi senin tepkin de normal o acıyla ama derdini açık açık sakın tatlı tatlı konuşmayı dene böyle durumlarda hep kadınlara düşüyor odun eslerle anlaşmaya çalışmak
(860 puan) tarafından
Benimle kızıyla ilgilenmemesi zoruma gidiyor
0 oy
(5,199 puan) tarafından
Sende trıp at benm eşim ilgilenmezss sureklı derım ilgilenlmıyon bni üzüyorsun snra kendısı gelp sarılıyor konuş tatlı dille 
(860 puan) tarafından
Denerim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 207 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minnosanneee22 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 432 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 173 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,323 puan) tarafından soruldu