0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kizlar 13 aylik bebeğim var ve çok huysuz asiti hareketli girmediği delik köşe yok inanın yemegimi zor yiyorum yemek çoğu zaman yapamıyorum bile. Günde sadece bir saat uyuyo ondada defalarca kez uyaniyo Temizlik evisi hatta dus almak lüks oldu bana. Kendimi zaten saldım gitti bakim hicbi şey kalmadı kesinlikle yetişemiyorum benim gibi olan var mı acaba sorun bende mi :(

14 Cevaplar

0 oy
(924 puan) tarafından
Canim neden yetersiz olasın ki çoğu anne aynı dertten muzdarip canını sıkma zamanla düzene girecektir
-Reklam-
0 oy
(118,487 puan) tarafından
Post ciksiiinnnnnm
(13,961 puan) tarafından
Burda da mı yaa :Dd
0 oy
tarafından
Hepimiz oyleyiz canım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kendimi gordum
0 oy
(27,183 puan) tarafından

Duzelir insAllah ya

0 oy
(855 puan) tarafından
Televizyon felan açsan 
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Evet canım çoğu anne böyle benim oğlumda 7 buçuk aylık inan cildiriyorum sürekli huzursuz uykuya dalamjyor bütün gün onu salliyorun ve sonuç belki 1 2 saat uyur onda da sürekli uyanır gece yarım saatte bazen saat başı uyanır bende bitmiş haldeyim Allahtan kaynanam üst katta yemek onda yiyoruz yoksa bende yapamam dun basit bir kurabiye yapayım dedim inan ki 15 dakikalık işi 3 saatte yaptım. Elbet yavrularımiz düzelir sakinleşir ev işine canını sıkma zaten her gün yapılması gerekiyor nankör çünkü yetebildigjmiz kadar artık Allah büyüktür 
0 oy
(622 puan) tarafından
Canım haline şükret bende ikitane ikiside küçük huysuz diş çıkarıyorlar doğru düzgün uyku bakım temizlik yok ama yine de mutluyum çünkü çok şükür ikiside sağlıklı Rabbim hastalık bişey vermesin gerisi bisekilde hal oluyor 
0 oy
tarafından
Niye yetersizsin ki gayet normal bişey canm hepimiz aynı detteyiz
0 oy
(148 puan) tarafından
Merak etme %90 aynıyız ister bin tane ister bir tane o yetersizlik duygusu hep olacak şükretmek en iyisi 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Benim kızım da 13 aylık ve aşırı hareketli çok yaramaz her yere girer her şeyi kurcalar atar karıştırır sürekli bacağıma dolanır bak bu saat oldu daha oturuyor mesela evde haftada bir eşim izinliyken dip köşe temizlik yapıyorum o kadar akşamları duşa gireblrsem giriyorum eşim varken tabi yemek de çoğu zaman kendim yiyemiyorum ona yediryorum bazen markete çarşıya gidersem güzel giyinir saçımı felan yaparım kendime iyi gelsin diye o kadar işim gücüm çocuk yani o yüzden kendine yüklenme 
0 oy
(658 puan) tarafından
Yanlız değilsin canım 5 saat uyku uyuyabildim dün gece saat olmuş 2 buçuk daha cocum sallıyorum uyku nedir unuttum ruh gibi dolaşıyorum 
0 oy
tarafından

Sen mukemmel bir annesin çocuğun la  o kadar iyi ilgileniyorsun ki kendinden bile vaz gecmissin 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aysekubramutlu (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 128 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 411 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,231 cevap

34,510 kullanıcı

...