0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (816 puan) tarafından
2 yasinda oglum var tuvalet egitimine basladik  alistrma kilodu almak istiyorum fakat fiyatlari biraz yuksek tek seferlikse o kadar para veremem cunku bi taneye 30 tl diyorlar. yikanip geri kullaniliyormu bilginiz varmi

7 Cevaplar

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Yok canım genelde kullan yıka şeklinde ama bende bi 3lu muydu 5li mıydı almıştım onlar 2 3 yikamalikti.. şöyle muşamba gibi olanlar uzun süre kullaniliyor 

(816 puan) tarafından
tm canim cok tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından

Canım tek kullanımlık değil onlar dört tane Alsan yeterli civilde 10tl var aklında bulunsun

(816 puan) tarafından
tesekkur ederim canim civilden alayim o zamn iyiymis
(432 puan) tarafından
Rica ederim kolaylıklar diliyorum :)
(816 puan) tarafından
cok saol valla hamile olup bide tuvalet egitimi vermek cok zor oluyormus. benim oglanda biraz inat gece feln kalkmamakta inat ediyor agliyor.
0 oy
(137 puan) tarafından

Ici pamuk disi musambalardan al onlar tek seferlik degil yika yika giydir ama cok cis yaparsa kaciriyor cis yaptikca değiştirmelisin

0 oy
(132 puan) tarafından

Çok pahalı burda 10 tl içleri havlu dışı muşamba gibi yıkıyor yekrar kullanıyorsun   

0 oy
(13 puan) tarafından

iyiyse eğer uz7n süre yıka kullan yapabilirsiniz 

0 oy
tarafından

cnmm yikayip tekrar kullanabilenler var..fiyati da 25 30 tl civari..ama ben senin yerinde olsam.almazdim..havalar sicak yerlerden haliyi vs kaldir..ben oyle yaptim...baslarda alistirma.kulodu kulkandim ama geciktirfi 1 hafta bosuna ugrastimm..sonra arkadaslarin tavsiyesiyle altina taytini ya da sortunu giydirdimm..surekli yerlere isedi ya da buyugunu yapti 10.gun sonunda yavs yavas rahatsiz olmaya basladi ve cok sukur tuvaletini yapiyor..sakin alma parana yazik..bende aldigini iade ettim..

tarafından
ben basladigimda 332 haftalik hamileydim..geceleri kulot bez takiyordum ama o uyuduktan sonra..alisinca onu da biraktim cok cisi varken bile yapmiyor sukur uyaninca baya cok yapiyor :)
tarafından
2.kez almisti alistirma.kulodu arkadaslarin tavsiyesi uzerine iade ettim
(816 puan) tarafından
kendi evimdeyken senin dedigin gibi yaptim soyluyirduda ara sira altina kacırıyirdu. simdi memlekete geldik burdaki ilgiden sevgiden şımardi nasil oyunlar yapacagini sasıriyor o yuzdende çişini soylemeyi unutuyor yapmamak icin kaciyor o yuzden kilot almayi düşundum
0 oy
tarafından

canim alistirma kiloduyla zor ogreniliyormus o yuzden ben hic almadim onlardan cocuk bez var gibi saniyormus yapiyirmus rahat rahat ben de oglumu 2 yas 4 aylikken ogrettim halilari kaldirdim sadece bir kilot veya sort giydirdim baska birsey giydirmedim lazimlik aldim yakinimiza koydum devamli oturttum basinda brkledim her hareketinde geldi mi acaba diye oturttum bir kere yapti yakaladim sonra alkisladik sevindik beraber falan ozendi ondan sonra kendisi gidip oturmaya basladi tabi kac ay kacirdigi da oldu iyice ogrenene kadar onlara katlanacaksin artik bir daha bez baglamadim.hic geceleri bagliyirum ama arada kaciriyor geceyi kesemedik geceye cok ugrasmadim dogrusu simdi 3 yasini gecti klozete kapak aldim ona yapiyor cok rahatladik valla Allah kolaylik versin size de alistirmak zor oluyor 

(816 puan) tarafından
saol canim  evdeykn gece gunduz hic baglamadim memelekete geldik gece bagliyorum gunduz surekli lazimliga oturtuyorum insan hemn ogrensin istiyor ama baya zor oluyor
tarafından
evet anneler sabirsiz oluyor zor kolay degil ama sabretmeden olmuyo ben kac kere o yapti ben temizledim  sinir oldum tam ogrendi artik diye rahatladigim zaman bi anda yapiyordu unutuyordu simdi 3 yasini gecti cok rahatim sukur pijamasini kendisi cikarabiliyo klozete kendi oturup yapiyo darisi basiniza insallah
(816 puan) tarafından
masallah canim. insaallah benimkide hmn ogrenir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.
30 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 192 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (483 puan) tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,930 cevap

34,710 kullanıcı

...