0 oy
652 göst.
Aile kategorisinde (660 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar biz 3 eltıyiz ayni apartmandayiz kaynanamin kızi yok ilk torunuda kiz ve her gittigi yere göturur neyse bu aksam ayıptır soylemesi dışardan yemek soyledik esim babasina sordu sizede soylicem diye yok oglum biz şimdi yemek yedik baska zaman dedi neyse esim markete gitti o gelmeden kaynanam eltimin kizinı almıs geldi oturmaya diye ne tesaduf ki tamda yemek soyledik yicez ve bu bir degil 2 degıl her zaman mı tesaduf yedirmekten gocunmuyorum hatta esime ben soyledim annenlerede alalim diye ona gore fazla soyleriz dedim niye geldn falan demedim dememde sorun etmiyorum ama bana tuhaf geliyo sizin kaynananızda böyle seyler yapar mi tepki verirmısiniz merak ediyorum

12 Cevaplar

+5 oy
(27,330 puan) tarafından

Konuyla başlık uyuşmadı :D

(44,603 puan) tarafından
Ahahahaha ayni seyi yazcaktim
(660 puan) tarafından
Evet haklışinız kızlar bray oyle olmur :)
(322 puan) tarafından
Bana da öyle geldi :)
(27,330 puan) tarafından
Sjsjsjsj:))))
-Reklam-
+3 oy
(2,705 puan) tarafından

Başlıktan çıkardığım; kaynana gelinin hoşuna gidecek bir şey yapmış yada bir konuda onu savunmuş 

Gerçekte olan; kaynana yine yapmış yapacağını :dd

(660 puan) tarafından
Ahahahh başlik yanls olmus cnm dgştirdim
+2 oy
(878 puan) tarafından
Valla benim eşim hazır cevaptır kim ne yapıyorsa ve hoşuna gitmiyorsa direk söyler niye böyle yapiyon diye o yüzden pek kafama takmıyorum ☺️☺️
(660 puan) tarafından
Kaç dfa soyledi cnm ama degısmiyo tamam dyo gene ayni
+2 oy
(14,013 puan) tarafından
Başlık biraz tezat kaldı sanki :)
(660 puan) tarafından
Aynen oyle olmus :)
+1 oy
(924 puan) tarafından
Yok ya benim kaynanam yapmaz hiç ama yapsa ne yapardım bilmiyorum
(660 puan) tarafından
Ben susuyorum alıstim artik
0 oy
(119,057 puan) tarafından
 laf arasinda kayinpederden cocuk duyduysa belki cani cekmistir kaynananda alip cikmistir sana
(660 puan) tarafından
Cocuk evindeydi cnm kaynanam gelirken onuda çagırıyo
(119,057 puan) tarafından
Haaa bak o zaman farkli
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Peki bunun başlıkla ne alAkası var :)
(660 puan) tarafından
Evet yanls olmus cnm :)
0 oy
(3,027 puan) tarafından
Aramadan gelmez akşamları. Ararsa da eşim yemek yiyecez bir saat sonra gel sen der. 
(660 puan) tarafından
Hç aramaz çat kapı gelır herzaman özellkle bisey yiceksek
(3,027 puan) tarafından
Yeni evlendiğimizde bi iki kere geldiler. Eşim kızdı aile var burda arayıp musait misiniz diye soracaksınız dedi. Müsaitiz dersek gelirsiniz demişti. Bi daha da gelmediler habersiz. İş eşler de bitiyor.
(660 puan) tarafından
Yok cnm nerdee hatta soyle bişey anlatım bizim evin anahtari kaynanamda da var hatta butun eltilerimin onunda bizde vardır neyse ilk evlendik mısafırim var kapiya vurmus duymamasiz ama zile basmadı anahtarla pat diye girdi misafrler var ay nasıl kötu oldum ya o an bisey demek sonra esimle uzandık sarıldık tv bakıyz pat yine ama bu dfa kapiyada vurmadı duyardik mutlaka o an esim soylendi yaptign ayıp anne falan dedı o da tam oglum bidaha evine gelmem diyip tirip attı gitti kocasina anlatmis ama o da kızmis onlar yeni evli ayıp yapiyn diye o gunden beri anahtarla acmadı bdaha ama hep habersiz gelir diyorum ya alıstık artk
(3,027 puan) tarafından
Ayy yok artık. Bizim anahtar yoktur onlarda. Ama bazen anahtar dış tarafda kalır o zaman bile giremezler. Allahdan yol yordam biliyorlar. Senin yerinde olsam çıldırırdım heralde. Kim olursa olsun çat kapı geleni hiç sevmem. Bekarken akrabalar gelirdi bazen sinir olurdum. En sevmediğim şey. Kimseye çat kapı gitmem kimse de öyle gelmesin. Misafir deyip de hürmet göstermem öylesine.
(660 puan) tarafından
Aynen oyle cnm sevmedgim biseyi ve yapmadigm biseyi boyle görunce tuhaf geliyo bna 2 gunde bir geldigi için misafir gbi görmuyorum da biz ne yiyosak o
0 oy
tarafından
Bidahakine fazla söyleyin lafı öle şok alalim sizede deyince istemiosunuz en iyisi dilemeden gelceniz bildiğimiz için sorsakta aldık gibi bişe sole yada al gelmezse sen götür ver bugün gelmediniz de 
tarafından
Tutum seni :)
(660 puan) tarafından
Bi kere oyle yaptık ve yemediler eltimlerin çoluk çocuk kim varsa onlar yedi ve oyle olunca bdha sormadan almak istemedik
tarafından
Eşine şöyle o zaman en iyi sen bilirsin ne tepki vereceklerini soleyelim bekleyelim biraz solemeden gelirler belki karar degistiriler de sen laf sokcak illa yerini bulursun kadın resmen alay eder gibi altta kalma altta kaldıkça da çok üste cikiolar
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Evet kendi yemese bile kendiyle orduyla gelir hic sormaz getirim mi birini diye .bende bundan sonra yemek soylexiysek  ona ayiririm bizimde yemegimiz bittikten sonra ona gotururum isterse yer ister baskasina verir kalabigi kafam kaldirmiyo cünkü 
(660 puan) tarafından
Vermeme fırsat kalmıyo ki bız sofraya oturcakken geliyo hissediyo galiba bazen bisey yaparm kek börek vs. Götururm veririm ama cogu zaman göturmeme fırsat kalmaz
(1,667 puan) tarafından
Ayni apartmanda oturmanin dezavantajlari iste bende ayni durumdayim üst katinda oturuyorum esim bize bisi gonderse ben kapiyi acinca onun kapisi kapaniyo onun denetiminden geciyor önce .takmiyorum daha biraz mesafe koydum arama biraz rahatladimm
(660 puan) tarafından
Ahah aynı durumdayız valla
(1,667 puan) tarafından
Allah sabir versin bize o zamn :):)
(660 puan) tarafından
Amin cnm :)
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benim kaynanamda böyle yapar ama yaninda taşıdığı cocuk benim çocuk oldugundan elim kolum bağlı izliyorum :)) 
(660 puan) tarafından
Her gun her aksam her gittıgi yere göturur mu
(1,755 puan) tarafından
Ayni evde yaşadığımız için benimsemis kendi evladi gibi. Mesela biri oğluma karışsa yorum yapsa bi laf söylese bnden önce atlar sahiplenir. Gittiği yerlere götürür fakat arayip müsaitmisiniz demeden kızına bile gitmez kaynanam ayda yilda bir
(660 puan) tarafından
Aranızda fark cnm aynı evdesiniz benim eltimin evi farkli ve kaynanam her gittigi yere habersiz gider
0 oy
tarafından
Benimki sağolsun hiç çıkmaz benden geçenlerde anahtar istedi vermedim
(660 puan) tarafından
Ne guzel cnm anahtar verdik pisman deglim ama benden izinsiz yapilanlanra karsiym

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Zeynepagd (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 246 göst.
13 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mhmd8mrn (5,647 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 421 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ilkbahar (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (971 puan) tarafından soruldu

377,753 soru

11,306,073 cevap

34,733 kullanıcı

...