0 oy
997 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Canm çok sıkkın bide sizin linç etmenizle uğraşamam şimdiden söyleyim.

Ben 22 yaşindayim eşim 31 bi tane oglmz var 1bucuk yllk evlyiz boyum 167 kilom 67

Eşim hafta ici cok yogun çalişiyor ama haftasonlari erken gelir eve

Ve beni hiç istemez sarılıp öper ne desem yapar ama istemez eskiden çok isterdi.

Neyse o istemiyor diye ben yanaşaym diyorum arkasini dönüp uyuyor bazende sen çok soguksun biraz ısın gel diyor yani vucudum soguk oluyor normaldede dalga gecer gibi bunu diyor bana.

Artık çok sıkldim bu durumdan zaten akşama kadar tek başima bakyorum bebegme eşimde 11 de gelyor hafta sonu 8de geliyor hic bakmaz bebege destek olmaz.

Ama bana kadinligimida unutturdu 

Sizce ben napaym bazen o isteyince bu kez onun yaptgni yapip arkami dönüp uyuyorum cunku o bana hep böyle yapyor

Az once yine sarildim git kendini ısıt diyor 

Benm cok zoruma gidiyor sizce napmalym kizlar kimseye anlatamiyorum

18 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
Sebebini açık açık sordunuz mu eşinize? 
(5 puan) tarafından
Hayr sormak istyorum ama hemen uyuyor firsat kalmiyor
(193 puan) tarafından
Bence bir fırsatını bulup sorun. Belki o da sizin için aynı şeyleri düşünüyordur. İkiniz de susarsanız soğursunuz birbirinizden.
(5 puan) tarafından
Sogduk zaten cnm
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sende onun yanina gitmeden önce ısın sonra git eger bu defada aynısını yaparsa başka sefere sen ona soğuksun git ısın de 
(5 puan) tarafından
O hic takmiyor inanirmisin.uyucam diyorum tamm deyp oda uyuyo
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim bencede eşinle oturup konuş rahatsız olduğunu belirt 
(5 puan) tarafından
1 kez konuştuk ama hâla ayni surekli deyince şey delisi gibi olmuş olurum gozünde
(924 puan) tarafından
O zaman biraz da sen ilgi gösterme bakalım
(5 puan) tarafından
Göstermiyorum oda hic aramiyo.
(178 puan) tarafından
Hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz diyebilirim onceden böyle deildi doğumdan sonra 180 derece değişti tabi eskisi gibi deil vücudum çocuktan önce saçlar taranır çok seksi giyinirdim ama aŕtim eve çocuğa yemege yetismek için çabalıyorum bide süs püs derdine düşersem dinlenemem hepten deli olurum zaten vertigo m var yorgunluğa strese hiç gelmiyor. Bende basta gittim yanına ben istedim öyle öyle baktım olmuyor konuştum azcik düzeldi gibi sanki ama yine de pek değişiklik yok artık ben eyvallah etmiyorum ben dedim diyeceğimi ben senin cinsel organının delisi değilim yanık bir kârı da deilim her konusa olduğu gibi bu konuda da  ben sadece esimi mutlu etmeye çalışıyorum ve bu benin görevim harama bakma diye ama hala istemiyorsan umrumda deil banan e dedim bi süre hiç yaklasmadim yaklastirmadim bana farklı bi şekilde yaklassa istemiyorum dedim şaşırdı kaldı sende böyle konuş 1 hafta 10 gün 15 gün yüz verme anlar o
0 oy
(673 puan) tarafından
Cinsel olarak uyar onu. Yani ne bileyim, belki serbet falan icirirsin belki öpersin Sana kalmis. 

Ya da konus, belki bir derdi vardir. Iste basina gelen birsey vardir. 

Bedenin soguk mu, ev mi soguk, sicak olmayi mi seviyor?

Sen beni isit de. 

O istediginde uzak durma. Sonrasinda konus, Ben isteyince sen de uzak durma de. Birbiriniz üstünde haklarinizin oldugunu söyle. 

Insallah çare bilirsin derdine
(5 puan) tarafından
Dedim soguksam.isıt dedim baktim uyumuş
(673 puan) tarafından
Iste cok mu yoruluyor canim?
(5 puan) tarafından
Evt yoruluyor cnm ama erkek yorgun olsada ister bence
0 oy
tarafından
Sende ısıt ozaman beni de yani git işin gel ne demekmiş ya
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Seni dinlemediğini düşünsen bile sen konuş birak dinlemiyor gibi yapsın belki insafa gelir nerde yanlış yapıyorum de neymiş sorun ogren canm inşallah düzelirsiniz
0 oy
tarafından
Kız ben olsam istediğimi elde edene kadar devam ederim hazırlamışım suslenirim ortam hazırlarım sonrada önce adamın gözünü doyururum bence hiç bir erkek karşı koyamaz 3 5 defa böyle yapınca aranızdaki  buzlar eriyecektir. Yılmadan devam et adamı kendine bağla sonra tam tersi o senin peşinden koşacaktır. 
(5 puan) tarafından
Ben öyle yapamamki hem bebegmde fırsat vermez
tarafından
Yapıcaksın niye yapamayasın azcik oynak ol tatlım bak o zaman sende evlilikten mutlu olursun bir süre sonra kocanda ister
(5 puan) tarafından
Aslinda bi elbisem var cokta yakşor ama hic giymeye firsatm olmadi giydigm zamanda eşim hep geç geldi eve. Hevesim kacti
(759 puan) tarafından
Muhabbetinizin arasına girmek istemmemde gülmek tutdu  @ruzun çok doru diyor 1 2 defa yap bizdede durum böyledi  hemen düzeldi pes etme kuzummm
(5 puan) tarafından
Tamam kizlar denycem bakalm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Belki sağlik sorunu falan vardır canım. Paylasmaya cekiniyordur. 
(7,118 puan) tarafından
Sen haklısın canım. Reddedilmek onur kırıcı ama dediğim gibi yap bir de istersen. Sonrasın da detaylı konusmayi denersin.
(5 puan) tarafından
Cnm konuşunca a...zginsin diyor zoruma gidiyor
(7,118 puan) tarafından
O nasıl bir laf öyle yaa. Bu yazdığının üzerine daha da birşey diyemem kuzum.. Allah yardımcın olsun.
tarafından
Elbise giyme canım iç çamaşırı giy bak... mumlar yak inceden bir müzik acc bebeğime uyut geç gelmesi senin için daha iyi bebek uyumuş olur daha rahat edersin. Kız erkekler kadınlara karşı koyamaz. Yaşamadım bilmiyorumm ama aklıma bu geliyor sadece
(5 puan) tarafından
Sagol cNm
0 oy
tarafından
Benim esimde çocuk olmadan önce çok ilgiliydi çocuk oldu şeyim genişledi tabi bisy anlamıyorum diyip durdu sonra git Gide istemeye başladı bende o istemeyince gittim bunaltinca sürekli artık bisy yapmiyo öyle ama öpüşmek istemiyorum bıyıklarını batıyo demişti birkere ondan beri opmuyorum o istemedikleri çok zoruma gitmişti hamileydim ozman 
(5 puan) tarafından
Evet canm erkekler kadinlari cok kiriyor bende yanaşmycam artik dün istedi beni arkami dondum yattim artk boyle napaym
0 oy
(5 puan) tarafından
Gercekten sinir olunasi bi durum ya bazi erkeklerne kadar da odun oluyor kirilir mi uzulur mu demeden ..  sarilip sen isit beni de biraz daha dusunceli davranabilir yani 
(5 puan) tarafından
Insan karisina sarilmazmi saril bana isıt beni dedim yorgunum dedi
(5 puan) tarafından
Aynisini yapmak da haklisin insanin şevki kirilir sonucta
(5 puan) tarafından
Evet istyorum o öyle yapnca istekte gidiyor
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Git isin ne demekmis ya. Beraber isinalim deyiver canim.  Sadece soylemle birakma sende hareketlerinle de istedigini belli et. Anlarsin ya
(5 puan) tarafından
Kac kez sarldim  ama hep arkasini dönüyor uyuycam yorgunum hayatim diyor
(1,326 puan) tarafından
Canm sadcee sarilma bu tur durumlar donem donem herkes te olabilir bence. Parmaklarni guzel kullanmalisin. Soyle.le degil hareketlerinle de cagirmaliisin.
0 oy
(2,857 puan) tarafından
Bence yaşın getirdiği bi şey bu tam kelimeyi bulamadım da ağırlık mi desem sendeki istek onda olmayabilir artik 
(5 puan) tarafından
Haklsn evlenmeden önce yengem vs demisti bana bu istekli olmaz buyuk senden uzulursun ilerde dediler dinlemedim
0 oy
tarafından
Sen beni ısıt de sarıl valla kendi kendini nasıl ısıtcakmışın? Benim de ellerim ayaklarım buz gibi olur eşim kızar buz gibisin diye sen odunsun işte yan da ısıt derim inadına sarılırım 
(5 puan) tarafından
Ahha allah iyiligini versin
tarafından
Napim valla tek başıma ısınamıyom :D odunluğu bi işe yarasın
(4,924 puan) tarafından
Hahaha alemsin :D
0 oy
(759 puan) tarafından
Bende sogukum aşırı soguk  eşim beni ısıtır kucaklar yanı sende deki eşine bir kez sen beni ısıtmayı dene hiç dalga geçilecek bir yanı yok  .Aranız sogumuş belli dua oku kuzum ALLAH YARDIMCIN OLSUN
(5 puan) tarafından
Soğudu haklisin artik bende eskisi gibi yanaşamiyorum bi süre sonra insN reddedildikce hissizleşiyor
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım acaba ev mi soğuk sen de ona de kendini isit ne anlamda diyor anlam veremedim
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Eşinle oturup konuşmadın mı hiç 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Git kendini ısıt derken hangi manada diyo acaba canım. Kış olup üşüdüğü için mi yoksa exşin istiyoda  onumu dile getiriyo. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 805 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 283 göst.
0 oy
25 cevap 609 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,058 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu