0 oy
541 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Dünkü postumu okuyan bilir yorumlarınızı okuyorum ama cevap yazamıyorum kusura bakmayın nolur girdikçe yazabiliyorum sürekli 

Eşim bu gün hiç baabasiyla konusamadi görmedi babasını görümcem tüm gün bizdeydi bı tek akşam yemeğini babasıyla yedi yasaktan dolayı babası erken gelmek zorunda kaldı neyse 

Yemekten sonra gene ayyaş arkadaşlarını getirmiş dünkü adamlarin aynısı gelmis

Gorumeceme gene dedim hep bizde kal biryere gitme diye için el vermiyor çünkü yok ben duramam kafamın esti gibi hareket ederim ben evimde kalmak istiyorum dedi başka da birşey diyemedim ne diyim ki 

Ne yapabilirim simdi ben eşim yarın konusacakmis babasiyla bağırıp cagracam diyo ağzıma geleni sayacam diyo tamam da benn ne yapabilirim 

Aklım çok karışık bi çıkar yol gösterin 2 sene benim evimde kaldi aynı evde yaşadık biz onla ama gerçekten aynı evde olmuyor bi süre sonra çok büyük sorunlar çıkıyor 

Benim hakkımda kotu düşünebilirsiniz nasıl insan bi cocuga bakamiyor diye filan ama gerçekten aynı evin içinde olmuyor 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Eğer anneyim diyorsan o çocuğu evden kurtarıp sahip çıkmalı ve bir psikoloğa götürmelisin. Ben 30umda babasız kaldım bana çok koydu o zavallı kaç yaşında bide üstelik annesiz kalmış. Arkadaşım elini vicdanına koy biliyorum kolay değil ama sabret. Başına bir iş gelirse üzülürsün alkol bu sonu kötü olur. 
(655 puan) tarafından
Ne yapabilirim ben gitmek istemiyir babası  benim kızım deli değil gidemez pskologa filan diyor kendi aynı şekilde ben daha ne kadar ugrasayim
Çok başına buyruk biri ne yapacağı belli değil benim yanımdayken başına bise gelse o sorumlulugu nasıl alayım ben
14 aylık oğlum var ve hamileyim anca kendime yetebiliyorum artık kocama bile vakit ayiramiyorum
(3,213 puan) tarafından
Çok zor bir durum eşinle oturup en ince ayrıntısına kadar konuşun. Çok üzüldüm çocuk sonuçta hem de anasız bir çocuk ne yapsa hakki değil mi yazık yavrum. Allah sana da yardım etsin. Nolur kızma ona anasına doymayan dünyalara doyamazmış.
(655 puan) tarafından
Onunki simariklik biraz gel kal yanımda diyorum akşam eşim işten gelince gezdiriyor beni sende gelirsin diyorim yok ben evimde kalacam diyo
(3,213 puan) tarafından
İşte ne yazık ki senin şımarıklık dedigin şey psikolojide anasızlık. Diyorum ya şimdi onun ne yapsa hakkıdır aslında. Babasının ortamında olmasa da başka yerde bile hata yapma eğilimi daha fazla olur bu sebeple acilen önlem alınmalı.
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
bu durum artık o cocugun o babadan alınıp sosyal hizmetlere verilmesine gidiyo cnm senn yapcgn bsy kalmams artık sen kal demşsn  kendi gtmş basına bsy gelse Allah korusun suçlu olcksnz baba içiyo yanında adam getiriyo devletn el koyması lazım o kıza basına bsy gelmeden 
(655 puan) tarafından
Kimse uğraşmak istemiyor ki ama ben yarın soylicem bakamiyorlarsa versinler sosyal hizmetlere
(790 puan) tarafından
Eşinle kns cnm bu durumu ya söyle bizde kalmk istiyosa kalsn düzenlice  de yoksa bu kızn basına bsy gelck sosyal hizmetlere diyelim de gercktn psikoloji gtmştr cocukta yazık onada
(655 puan) tarafından
Kalmak istemiyor kuşum bizde ben o benim sorumlulugumda diye dışarı bile çıkarmıyorum başına birşey gelir diye sıkıyorum biraz o yüzden kalmak istemiyor karışmayın bana diyo
(790 puan) tarafından
tmm işte cnm sen eşine öyle de ben dedim sende sor de basına bsy gelme den elimizden geleni yapalım pişman olmayalım de bak eşin ne dyo kazada diyin madem öyle gitsin devletn korumasına girsnde  görsün  bana karışmayını
(655 puan) tarafından
Bu konuyu yarın eşimle konuşacağım ama inşallah beni yanlış anlamaz
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Sosyal hizmetlere şikayet et
(655 puan) tarafından
Ben arada kalmak istemiyorum eşimin tanıdığı kişiler var orada benim adım geçsin istemiyorum yoksa benim de yuvam yıkılır bu sate kadsr o kıza sahip çıkmayan herkes emin ol böyle olay duyunca başıma ususur
(6,204 puan) tarafından
O zaman gitsin bakıcı tutsun içkiye vereceği paraya.
(655 puan) tarafından
Adam evlenemiyor bile hiçbir kadın gelmiyor yanına içiyor diye evine bile bakmıyor kuzum ne bakıcısı
0 oy
(2,597 puan) tarafından

Postu neden anlamadığımı anlayamadım..

Çok uykusuzum sanırım:ermm:

(655 puan) tarafından
Olabilir kuzum iyi geceler sana
(2,597 puan) tarafından
Sağol canım sanada..
Eğer sıkıntı dan açtıysan postu Allah yardımcın olsun
(655 puan) tarafından
Hem sıkıntı hem ne yapacağımı bilmiyorum bi yanım kıza açıyor bı yanım elleme gene suçlu sen cikarsin diyo ne yapacami bilmiyorum
0 oy
tarafından
Valla çok zor bir durum

Sosyal hizmetler gelip almalı bence o kızı evden ne olur ne olmaz herşey duyuyoruz

Eş.şek kadar adam kızını düşünmüyorsa diğer kardeşlerde birşey yapamıyorsa senin yapacak hiç bir şeyin yok 

O kıza acıdım sadece öyle bir ortamda yetişirse ne olur kim bilir
(655 puan) tarafından
O yüzden korkuyorum birşey olursa direk herkes bana yüklenecek. Diye
tarafından
O kıza da yazık ayyaş kahrı çekmek zor
(655 puan) tarafından
Kendi bile bile gidiyor kuzum kaç kere dedim boşver ondan baba olmaz gel kal yanımda diye abin işten gelince gezdiriyor bizi filan dedim yok ben babamın yanına gidecem yok ben evime gidecem diyo
tarafından
Ne diyim ki cnm herkes kaderini yaşar hakkınızda hayırlısı olsun
(655 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(3,805 puan) tarafından
canim kiz kucuktu sanirim , lutfen icki ortaminda olmasina izin verme , insanin aklina kotu kotu seyler geliyor . 
(655 puan) tarafından
Ben ne kadar elimden geldikçe uzak tutmaya çalışıyorum kıza gitme burada kal diyorum hep sürekli ama yok ben evime gidecem diyo babası hergun eve ickili geliyo ne yapabilirim ki ne desem dinemliyor beni
(3,805 puan) tarafından
of ya cok uzuldum ne diyeyim bilmiyorum
0 oy
(285 puan) tarafından
Diğer posta baktım da daha önce iftira atan gene atar demiş.. yetişkin bir insandan bahsediyor olsan evet doğru ama o henüz çocuk. 12 yaş annesiz bir kız çocuğu ve kurtarılmaya ihtiyacı var bunu babası yapmıyorsa abisi olarak eşin yapmak zorunda. Babadan belli ki fayda değil zarar görecek bu çocuk. Yenge gözüyle bakma kadın gözüyle bak anne gözüyle bak.. hatası tabi ki olur henüz ergenlik döneminde . Sırf iftira attı diye siz de sırt dönerseniz bu çocuğun sonu maalesef ki hiç iyi görünmüyor korunmaya kolanmaya sevgiye ihtiyacı var bu devirdeki çocukların. Lütfen elinden geleni yap babası kabul etmiyor falan deme illa pedagoga gitmesi gerekmiyor sen sadece sevgi göster, samimiyetini hissettir ki güvendiği bir insan olsun onun da . O pislik herif zarar verir ona 
(655 puan) tarafından
Ben ilk tanistimdan beri eşim bana dedi ki onla samimi olma sırf eşim değil bunu diyen eşimin teyzeleri yengesi filan da dedi bana biraz yüz verirsen astarini ister sana etmedini koymaz burnundan getirir dediler buna rağmen onları dinlemedim resmen arkadaş gibi oldum onla su savaşı yaptım oturdum oyunlar oynadım ders çalıştırdım babası yokken benle çok iyiydi babası bı geldi herkese tanıdık tanımadık herkese yengem beni dövüyor hizmetçi gibi kullanıyor demeye başladı sırf babasıyla kalabilmek için. O babasına aşık resmen ne yaparsan yap babasının sozunden cikmiyo bu yüzden anlaşamıyoruz işte biz onla kaç kere konuşmaya çalıştım anlamıyor beni bende yoruldum uğraşmaktan artık ne zaman bize gelse ya da babasıyla sorun çıksa eşimle aram bozuluyor
(285 puan) tarafından
Anlıyorum canım zor bir durum tabi ama yaşının küçük olması değişebileceği anlamına geliyor benim gözümde. Belki zamanla görür doğruyu yanlışı henüz çok küçük
(655 puan) tarafından
Ben bilmiyorum belki bu zamana kadar bana yaptıkları yüzünden ya da artık halim kalmadı için bilmiyorum artık onun için uğraşmak istemiyorum bu kadar çabalamak istemiyorum çünkü sonunda hep ben üzülüyorum yipraniyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
+1 oy
7 cevap 406 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı