0 oy
510 göst.
Aile kategorisinde (790 puan) tarafından
Tam uyuyorum alarm ötüyor 6 da sinir bozucu hic uyuyamiyorum

31 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Eşinde kendi hazrlasn bi zahmet ztn uykular haram.bende hazırlarım  ama kalkmazsamda kalk demz kendi yer cıkar cnm ztn cocuk uyutmuyor bide hamileyim nye kalktn bile diyo 
(790 puan) tarafından
Bu sabaha hazrlayamam zaten gram uyku uyumadim
-Reklam-
0 oy
(2,626 puan) tarafından
Kızım  oldu adam kahvaltıyı  unuttu hazirlama dedi isyerinde yiyo yoksa yapmadan  gitmezdi
(790 puan) tarafından
Vallami ya inan gecem bebek sallamayla geciyor tam uyuyum diyorum bu kez alarm ötüyor kahvalti hazrlamaya gidiyorum geliyorum bebek yine uyanmş
(2,626 puan) tarafından
Sanırım  biraz çözümü anlayış  izah etseniz eşiniz  ne tepki verir acaba
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Sadece cay iciyo kahbalti yapmiyo
0 oy
(391 puan) tarafından
Bebek olduğundan beri ya kendi hazirlar yada is yerinde yapar uykun bölünüyor yeterince diyor kızıyor kalkıp hazirlarsam
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Aynı şekilde canım. Eşim evde yemezse dışarda pek yemez mecbur hazırlıyorum. Ama yorgunluktan yığılıp kalacam 5 aylık olduk. Geceleri hala berbat geçiyor. Resmen savaşıyoruz.surekli ya kucagimda ya ayağımda 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ikizlerim 2den once yatmazlar sabah 6 bucukta alarm calar o arada en az 8 kere kalkarim evet hazirliyorum
(790 puan) tarafından
Peki eşin gece kalkarmi bebekler uyaninca
(1,113 puan) tarafından
Hayir hic kalkmaz haberi bile olmaz canim
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benim eşim gerek yok hazirlamana der kaynanam şart kosar eşime her gün sana kahvaltı hazirlicak der:)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hem de hamileyim kalktım yiyor o şimdi:)) ama kalkma der kocam yine de içim el vermiyor gidip orda aç kalıyor 9 a 10 a kadar 
0 oy
(1,908 puan) tarafından

Gebrlikte ve ilk üç dört ay özgürüm ama sonra kaldırır adam dışarda  yemekten nefret  ediyo illa evde yicek :ermm:

0 oy
(660 puan) tarafından
Ay çok sukur kahvalti istemiyo 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hamilelikte beri kalkmıyorum bide cocuk olunca esim istemiyor ama kahvaltı yapamayacağı zaman hazırlarım oda az yni
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Önceden hazirlardim şimdi uyandırıp geri uyuyorum çünkü alarm çaldığında yeni uyumuş oluyorum zaten eşimin işyerinde kahvalti veriyorlar oda istemiyor o yüzden 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Çocuk uyanmadıktan sonra kalkmam ama çocukda saat altına uyanır her gün :)))))) 
0 oy
tarafından
Sabah 5 te hazırlıyorum kahvaltıyı kızım bazen ağlıyor bırakmıyor bazen de uyuyor ama uyanmadigim zamanlarda eşim uyandirmaz kendi hazırlar yer çıkar 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hamile  kaldığım günden   beri  hazırlamıyorum kendı  hazırlıyor  gocacuğum ♥︎gece kalkıp  kızıma  da bakıyor ara sıra 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Walla şimdi çalışmıyor ama çalıştığı zaman 6 da gidiyor du.  Gözlerim açılmıyordu kör oluyordum uykusuzluktan.  Hazırlamıyordum.  O halde ne hazırlayacam.  Saat 10 da tekrar geliyordu o zaman hazırlıyordum 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende hazırlıyorum maalesef hazırlama demez
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Zorunlu haller dışında evde kahvaltısını yapmadan çıkmaz. Ben de hazirliyorum ama çoğu zaman kalkmama izin vermez, kendi hazırlar yer gider. Genellikle tost tarzı şeyleri yer ise gideceği zamanlar. 
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Hazırlamıyorum kaynanam hazırlar gece zaten uyumuyorum 
0 oy
(153 puan) tarafından
Yok canım eşim arada atıştırıp çıkar asla uyandırmaz beni bende uyanmam zaten zor yatıyorum 2 bebekle. Ayrıca zaten erken saatte çıkıyor o saatte hazırlasam da yemez. Yoğurt doldurur yanına özel pekmez helvası sipariş vermiş kendine kahvaltı için birde onu yanına yer çıkar:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 500 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 303 göst.
10 Mart 2021 Aile kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Defnedamla (292 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...