0 oy
1,250 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (261 puan) tarafından
Kızlar etlik Zübeydeye gidicem bu sefer kontrole ama hiç bir doktoru bilmiyorum memnun kaldığınız doktor varmış varsa söleyinde bende ona randevu alayım korkuyorum  31+1 günlük oldum bugün  en son bebişim makat gelişti onu ögrenmem lazım düzelmiş mi normal doğum pozisyonuna gelmişmi merak ediyorum yardımcı olurmusunuz kızlar 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hiç gitme daha iyi b o k gibi bi hastane hiç memnun kalmadım zaten beştepe de yaptım doğumu hep gataya gittim pandemi çıkınca beştepe sami ulus ek binaya 
(372 puan) tarafından
Bende kontrol amaçlı ilk kez gitmiştim maalesef erken
Doğum yaptım açıklık varmış önceden de gitmemmiştim
(372 puan) tarafından
Bende kontrol amaçlı ilk kez gitmiştim maalesef erken
Doğum yaptım açıklığı
tarafından
Kız ne sinirlisi valla paralarım adamı hayirdir ya ilk girişte benim suyum geldi de gittim zaten son hafta oraya gittim ondan önce hiç gitmedim neyse kız bana bağırıyor bende ne bağırıyorsun duyuyorum dedim sert çıktım sonra kusura bakma sesten yüksek çıkmış dedi sustu
(261 puan) tarafından
Canım inan hiç bir fikrim yok ama doğum yönünden şehir hastanesini öneren çok bide Cebeci tıpda doğum olarak çok iyiymiş odaları falan 2 kişilikmiş
tarafından
Kız ben tek kişilik odada kaldım ama tabi zorlu bir süreçti sadece onlukle altından kan aka aka yatakta uayyim saat başı hemşire geldi baktı çocuk emzirmeyi bile göstermediler sen düşün ertesi gün oldu eşyalarımı aldım artık dogumhaneden tek kişilik odaya çıkacağım çünkü her oda dolu üstünü felan giyindim tek başıma bi gece de öyle refakatciyle kaldım ama şehir hastanesinde yengem yaptı o çok memnundu masaj bile yapmışlar
-Reklam-
+1 oy
(648 puan) tarafından
Etlik Zübeyde ile ilgili açılan postlara bak hepsi memnun değil , koşul olarakta , doğumhane olarak,ebeler ve doktorların davranışları yüzünden orası tercih edilmiyor.İlk  doğumu orada yaptım şuan önünden dahi geçmem .
(261 puan) tarafından
Canım zaten bende hayatta doğum yapmam orda sadece bir kereligine bebek pozisyonunu ögrenemek için gidicem ondan sonra yine Cebeci tıpa devam edicem normalde ben Cebeci tıpta takipli hastayım bu aralar yoğun olduğu için çok fazla sıra bekliyemiyorum malum iki tane daha çocuk var onlara bakacak kimse olmadığı için fazla uzun süre duramıyorum hastanede zaten 30 haftalık oldum en son makat geliş di sezeryan olmak istemediğim için pozisyonun normal doğuma dönüp dönmedigini ögrenicem ondan sonda sonra da bir daha ne giderim nede gelirim o hastaneye
+1 oy
tarafından
Köyün gibi sürü halinde giyinip sürü halinde muayene oluyorsun aklın varsa gitme kardeşim pis rezil bir yer korona kapmamak elde değil pis biryer aklınız varsa gitmeyin
(261 puan) tarafından
Canım 1kereligine mecburum gitmeye tek başımayım Ankara'da kimsem olmayınca çocukları bırakacak kimse bulamayınca mecbur kalıyorsun zaten 1 kere gidicem bir daha da önünden dahi geçmem oranın
tarafından
Aa şimdi yorumlarını okudum canım. Bebeğin ters pozisyondaymış galiba. Etlik zübeyde hanımda başhekim yardımcısı dışardan eliyle çok kolay bir şekilde bebeği doğum pozisyonuna getiriyor. Çok yakın bir arkadaşım yaptırdı. Eğer bebeğin dönmediyse ona muhakkak git
(261 puan) tarafından
Canım araştırırım eğer öyle birsey. Varsa zararlı değilse yaptırırım bi ögreneyim belki dönmüştür gerek bile kalmaz inşallah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Post yukarıda kalsın demeye korkuyoreee bilgim yok canım inşallah cvp veriler
(261 puan) tarafından
Senin post yukarıda kalsın demen bile yeter canım :-) :-) inşallah cevap veren çıkar canım
(12,264 puan) tarafından
İnşallah kuşum ❤️ sağlıkla sihatle doğur inşallah ❤️
(261 puan) tarafından
Aminnnn canım inşallah ❤❤❤❤❤❤
0 oy
(652 puan) tarafından
Ben iki kez kontrole gittim pişmanlık hiç hoşuma gitmedi suriyeliler doluydu çalışanların suratı beş karıs ben beğenmedim şimdi şehir hastanesine gidiyorum memnunum 
(261 puan) tarafından
Şehir hastanesi bana çok uzak kalıyor canım b yüzden nerde yakın hastane var onları deniyorum işin biran önce bitsin de çocuklar huysuzlanmasın diye zaten bende 1kereligine gitmek mecburiyetindeyim erken doğum riskim var bebeğim normal doğum pozisyonuna gelmişmiş onu öğrenmek zorundayım en son makat geliş demişdi doktır
(652 puan) tarafından
Banada uzak şehir hastanesi ama ben gidiyorum önemli olan iyi bir hastane olması yinede sen bilirsin ilgi alaka önemli
(261 puan) tarafından
Canım bende isterim en iyi hastaneye gitmeyi ama çocukları bırakacak emanet edicek kimsem yok Ankara'da çocuklar büyük de değil biri 5 buçuk yasında biri de 21aylık olacak onları da yanımda götürmem lazım malum hastalık var korkuyorum o yüzden en yakın hastanelere gitmek zorundayım Allah kimseyi kimsesiz çaresiz bırakmasın ben  doğumlarda da bi başımayım yani her şekilde yalnızım kimse kimsenin halinden anlamaz şimdi belki dersin o zmn 3. Çocuğu niye yaptın diye kocamdan yana hiç bir sıkıntım yok çok şükür planlı yapıcakdım 3. Çocuğumu ama Rabbim daha da erken verdi öğrendiğinde 2 .ayını geçmişti bebeğim
(652 puan) tarafından
Olur mu canım ne haddime 3 te yaparsın 4 te anlıyorum seni Allah yardımcın olsun o zaman kontrole etliğe git doğuma şehir hastanesine git böyle bir şey yapabilirsin doğumda illa hastanede kalacaksın ben senin için diyorum iyi bir hastane olsun diye bende 7. Aya kadar yakın hastaneye gittim sonra şehir hastanesine gitmeye başladım sende doğuma oraya gidebilirsin benimki nacizane bir fikir kendin bilirsin
0 oy
tarafından
Geç en birinin postunda okumuştu kötü davranmışlar diye 
(261 puan) tarafından
Canım kötü davrandıklarını bende biliyorum ilk çocuğumda gittim aciline kanamam var diye alttan muayene etmek istedi bende izin vermeyince köpek gibi azarladılar bende etmeyin beni muayene falan istemiyorum ne biçim bi hastane burası dedim çıktım evime geldim ama bu sefer mecburum 1kere katlanmaya zaten pozisyon ögrenemek için gidicem riskli gebelik benimki ve başından beri erken doğum riskim var ignelerle ilaçlarla açılmam olmadan  bu zamana kadar geldim bundan sonra da erken dogacaksada normal doğum olsun istiyorum ki biran önce kalkıp çocuklara bakmak için öbür türlü sezeryan olursam bakacak kimsem yok
0 oy
tarafından
Iyyyy iğrenç bir hastane orası hiç gitme ondan iyi şehir hastanesi en iyisi 
(261 puan) tarafından
1kereligine mecburum canım çocuklar için en yakın hastane olduğu için mecbur katlanmam gerek 1 kerede olsa
0 oy
(44,603 puan) tarafından
En iyi doktor degilde o hastaneyi asla onermem ilk gebelikte oraya gittim dogunda orda oldu berbat bi hastane ankara sehir hastanesini oneririm 2.dogumum kontrollerim orda oldu cok cok.memmun kaldim
(261 puan) tarafından
Şehir hastanesi bana çok uzak canım inan çocuklara bakacak biri olsa giderim ama bakacak kimse olmayınca yakın hastanelere gitmek zorunda kalıyorum zaten ben Cebeci tıpda takipli hastayım oraya gidiyorum ama orası bu ara yoğun sıra beklıyemıyorum 1kereligine Zübeydeye gidip bebegimim pozisyonunu ögrenmem lazım en son makat geliş di inşallah baş gelişe döner de normal doğum olur
tarafından
Kız Zübeyde Hanım daha kalabalık emin ol iğne atsan yere düşmez orda
(261 puan) tarafından
Canım randevu aldım ya o saatin 15 dakka önce giderim fazla durmamaya calısıcam zaten hastanede öbür türlü Cebeci tıpda randevu saatı diye bişey yok oraya gidip sıra alıyorsun doktorun yanına giriyorsun sonra ultrosana cagırmalarını beklıyorsum ultrason sırası da gelmek bilmiyor bir kere artık katlanıcam gidicem erken doğum riskim var çünkü rahim birden açılıyor benim iğneyle ilaçla 30.haftaya geldim çok şükür
0 oy
tarafından
Türkan dikici Aktaş die bir kadın vardı çok iyiydi hala orda mı bilmiyorum ama 
(261 puan) tarafından
Yok canım o doktor baktım da ismi gözükmüyor
0 oy
tarafından
Allah kimseyi mecbur kalmadikca oraya dusurmesin
(261 puan) tarafından
Aminnnn canım iste ben şuan o kadar çaresiz ve ne mecburım ki çocuklarım için bir kere katlanmam lazım
0 oy
tarafından
Muayene için bile oraya gitme derim. Ben orda yaptım doğumumu.  Bin pişman oldum orda yaptığıma.  Ilk doğumum rezillik içinde oldu 
(261 puan) tarafından
İlk çocuğumda kanamam vardı oraya gittim köpek gibi azarladılar alttan baktırmadım diye normalde bende gitmem önünden bile geçmem ama bu sefer 1kereligine mecburım gitmeye eve 5dakka o hastane 2tane çocuğum daha var ve bırakacak kimsem yok o yüzden hemen gidip gelmem lazım oraya ondan sonra da zaten gitmem bir daha da benim gebeligim riskli gebelik ve erken doğum riskim de var o yüzden mecburum bebegimim normal doğum pozisyonuna dönüp dönmedigini ögrenemek için gidicem
0 oy
(24 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor beğeniler bende aksine çok memnunum  riskli gebelik bölümüne gidiyorum ve şehir hastanesi bile algılamayıp oraya gönderdi beni hu bizim ablaya bileceğiniz birşey değil diye çok memnumum  özel oda ayırtacağım doğumdan 1 hafta öncede gayet güzel ge güleryüzlü ilgileniyorlar  her hastanede değişik bit takım insanlar oluyor zaten 
(261 puan) tarafından
Canım ben normalde oraya gitmiyorum ama bu sefer mecbur kaldım gitmeye eve yakın 5 dakka arası 1kere oraya gitmem lazım kişiden kişiye değişiyor memnuniyet sen ne güzel memnunsun umarım hersey istedıgın gibi olur gittiğin memnun kaldığın varmı peki
0 oy
(179 puan) tarafından
İlk çocuğumu orda dogum yaptım bin posman oldum 2 . Çocuğumu özele gittim çok rahattım eğer durumun varsa hastane ve doktor onerebilirim durumun yoksa şehir hastanesini ovuyolar orasida güzelmiş 
(261 puan) tarafından
Canım ben zaten Cebeci tıpda takibe gidiyorum ve doğumu da Cebeci tıpda yapıcam sadece 1 kereligine gitmek zorundayım Sami ulusa gittim memnun kalmadım Ankara eğitim ve arastırma hastanesine gittim oraya da Allah düşürmesin bi daha en Ann Cebeci tıpda kaldım aile hekimim de ebem de orayı önerdi bende memnun kaldım sadece bir kereligine Zübeydeye gitmek zorundayım 2 tane daha çocuğum var bırakacak da baktıracakda kimsem yok eve yakın şuan bi orası bebegimim hangi pızosyonda olduğunu ögrenmem lazım riskli gebelik benimki sezeryan gözüküyordu en son normal doğum pozısyonundamı onu ögrenmem lazım biran önce

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 188 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
1 cevap 75 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.

374,674 soru

11,207,017 cevap

34,510 kullanıcı

...