0 oy
549 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (95 puan) tarafından
Kizlar koltuk takımı ve halıları nerden aldiniz ve memnun musunuz .  Kaliteli mi renkleri atıyor mu ya da oturulan yerlerde kumaşta esneme sungerde çökme vs.. oluyor mu. Bir kaç aya alacağım aklımda olsun istiyorum hiç bir fikrim yok çünkü. 

22 Cevaplar

0 oy
(814 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Koltuklar çetmen cnm 

imagehalım ikea çerçeveler benim sayfamdan :)) oltuklarim gayet aaglam ic iakeleti demir halimdanda cok memenunum asla tuğ yapmıyor 

(814 puan) tarafından
Ama teklinin kumasi farkli normalde hepsi acik hri telefonda degisik cikmis
(95 puan) tarafından
Güzelmiş Canim  kaç senedir kullanıyorsun.ya bir kere alınıyor böyle şeyler o yüzden hemen bozulmasın istiyorum süngeri kumaşı vs
(814 puan) tarafından
1.5 cnm sungeri falan gayet iyi aldigim gibi hafif tepeli benim koltugum o tepeler bile inmedi düşün cnm bide içi celik ya memnunum gayet
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Koltuk takimlarim Bellona, halim Artemis. İkisi de krem ☺️ keşke açık renk almasaydim dediğim oldu şimdiki aklım olsa daha farklı bir tarz ve renk alırdım. Yoksa gayet iyiler
(95 puan) tarafından
İyi günlerde kullan canim :)
(4,725 puan) tarafından
Sağol tatlım ☺️
0 oy
(655 puan) tarafından

image

mondi den aldım kuzum 2 sene oldu o kadar çok rahat ki rengi filan atmadı hala ilk aldim gibi duruyor

Halim hediye inan bilmiyorum 

(95 puan) tarafından
İyi günlerde kullan canim
0 oy
tarafından
Her şeyi merinostan aldım ve çok pişman oldum koltukların sık oturulan yerleri rengi degisti
(95 puan) tarafından
Ya bazısı merinos iyi diyor bazısı kötü fabrika çıkışıyla mi alakalı acaba
tarafından
Bilmiyorum ki halılar mobilyalar hepsi merinos güya iyi diye düşündük biz de ama foss çıktı daha 2.5 senelik eşyalar 10 yıllık eşya gibi oldular
0 oy
tarafından
Koltuk takımım eşim yaptı halklar da karme hali 
0 oy
(222 puan) tarafından

Mobilyalarım enza, halılar karışık. Padişah, dilek, merinos. Memnunum şuan çok şükür 2 sene oldu :D

(222 puan) tarafından
Rattan füme olanını aldım, 3+3, 1+1 yaptırdım. Berjerlerim mavi :) salon takımı olarak aldım ama yeni ev aldık, bunları oturma odası yapmayı düşünüyorum, salona yeni alacağım nasipse. Bebek olunca yayıntı bitmiyor bi odam düzenli olsun bari dedim. İznim bitince taksitle alırım artık yine enza düşünüyorum. Herkes bayıldı koltuklarıma.
(85 puan) tarafından
Bizim koltuklarda çok rahat herkes beğeniyor 3+3 1+1 bizimki de, enza genel olrak güzel ben beğeniyorum.
(222 puan) tarafından
Aynen öyle pahalıda değil bence.
(95 puan) tarafından
İyi günlerde kullanın kizlar darısı başıma :)
(222 puan) tarafından
Teşekkürler inşallah daha güzelleri senin olsun :)
0 oy
tarafından
Halilarimi bundan 6 sene oncesi saray halıdan aldım koltuklarimida sanayide küçük esnafa yaptırdık hepsinden de memnunum
(95 puan) tarafından
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Bellonadan  aldım  halimla birlikte  koltuklarimdan hiç memnun değilim  kiri  çıkmıyor yikattigim halde  :angry:

(95 puan) tarafından
Bellonadan annemde almıştı koltuk bir tuhaf kolu kırık geldi
0 oy
(119,016 puan) tarafından
Burdaki evime halimi ikeadan aldim koltugumuda yabanci bi dukkandan turkiyedeki evimin halilari merinos halidan aldim mobilyalari istikbalden fazla kullanmadim ama kullanislidir ☺️
(16,490 puan) tarafından
Türkiyeye gelince görüntülü konuşak göster bana evini :)
(119,016 puan) tarafından
Olur gosterrim ☺️
(16,490 puan) tarafından
❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️
(3,275 puan) tarafından
sevda Turkiye deki evine sen yokken göz kulak olan varmı hani arada temizleyen kontrol eden yoksa sen gitmeden gitmeye mı ilgileniyorsun
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Butun mobilyalarim istikbalden aldik
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Salon koltuk takımının Cardin

Oturma odası köşe takımı Tekzen
Halılarım Halıca diye bı mağazadan markalarına hiç bakmadım hepsinden memnunum hiç bir deforme olmadı
(95 puan) tarafından
Maşallah:)
0 oy
tarafından
Koltuk takımım mondiden 

Halılarım a101den
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Doğtaştan almıştım 8 yıl önce herhangi bir sorun yaşamadım. Ama halılarımdan memnun kaldım mı eh işte bursadan bir halıcıdan almıştım. 
(13,203 puan) tarafından
Amin inşallah canım Duruşko geçti mi yaşını sanki öyle biliyorum ❤️
(16,490 puan) tarafından
Evet evet 28 ekim de 1 yaş oldu :)
(13,203 puan) tarafından
11.5 ay var aramızda.
(16,490 puan) tarafından
Aynen Duru Keremin Ablası ❣️❤️
(13,203 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(924 puan) tarafından
Kilim mobilyadan aldım cankm koltukları halıları ve perdeleri seç hali diye bir mağazadan aldım 
0 oy
tarafından
Canım halilarim gümüş suyu esyalarimin hepsi özel yapım  kendim istediğim gibi yaptırdım canım ama en güzeli istikbal bence daha iyisini pek duymadım 
(95 puan) tarafından
Zor ya bu iş hangisini sececegiz :D
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Koltuk takimlarimi bursa inegolden aldm ureticisinden kumasindan da sungerinden de rhatligindan da cok memnunum :)
(95 puan) tarafından
Yaaa aldığın yerin telefon numarası var mı canım sende.ben mobilya mağazalarından almak istemiyorum çünkü pahalı oluyor.onceden İnegöl dediğin zaman uygun fiyat olurdu şimdi hepsi iki kati fiyat.. direk üreticiden almak lazim
(1,327 puan) tarafından
Malesef canim numaralari yok. :( . aynen oype fiyatlar ucuk.  Avm de zaten  magazlara adim atilmiuo resmen. Bizde uygun diye gittik. Ama cok pahaliydi sansa koltuk takimlarimnuyguna geldi digerleri hep pahali oldu
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Weltew mobilyadan aldım. Halılari da halıcılar çarşısından aldım kuzum. Koltuklarımdan da memnunum kir tutmuyor rahat ediyorum 
(95 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Bellona dan aldım halimi da koyunlu halıdan aldım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Koltuk takımında istikbal derim taş gibi malzeme kullanıyorlar halılarımda merinos gayette memnunum 
0 oy
(12,504 puan) tarafından

İstikbal 

Atlas nano halı ve saray halı

Memnunum seviyorum mobilyalarımı

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 572 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 202 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 181 göst.
0 oy
9 cevap 152 göst.
16 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu

377,373 soru

11,293,100 cevap

34,711 kullanıcı

...