0 oy
546 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 yıllık evliyim kızlar esimin babasi bna cok karışıyor bn nzmn esime söylesem bna kiziyor oda sevmiyor babasini ama bna inat olsun diye hep koruyor eskisi gibi değil bna beddua ediyor onun icin simdi yanlis anlamayin ona sözümü gecirecek sure yada dua varmi onu nasil kendime baglarim bildiğiniz bir dua varmı evliliğim icin aikesini degilde bnle kızını korusun diye lutfn yardim edin bna

9 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer misali bende bekliyim bari :/
tarafından
Bekle  bari allah uardim etsin bize
(324 puan) tarafından
Benimki de aynı babasına tüy kondurmaz hiç önceden böyle değildi sonradan oldu
tarafından
Evet babasi resmen kandırıyor farkinda değil olsun babamdir diyor
(324 puan) tarafından
İnşallah rabbim gözlerindeki perdeleri kaldırır da görürler
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hiç bı fikrim yok canım yaa 

Şimdi 

Post yukarı çık

Dicem olmicak
tarafından
Canim cok sıkkın of
0 oy
(453 puan) tarafından
Keşke öyle bişey olsa cnm ya eşinin sözünü dinlemeyen erkk ne yaparsan yap dinlemiyor işte bnmde eşim sadece kendi dediğini yapar yani bana çare birakmiyo
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Bende de öyle baba kuzusu bende artık bıraktım babasıyla aramı iyi tutuyorum oda arada kalmiyo bende rahatım...amaaa beddua ediyor falan diyince işler değişir üstelik yeni evli sayılırsın 
0 oy
tarafından
Gece eşin uyurken yanında 21 besmele 1 salavat 21 ya Vedud tekrar 1 selavat getir 21 gün tekrarla
tarafından
Işe yarıyo mu gerçekten ne gibi faydası oluyo peki
tarafından
Niyetini et oku dua istemiştim nasıl anlatem sen duanı ettikten sonra Allah'tan istedikten sonra tabiki olur ama şipşak adamın beynini degistiriodum ki bı an da sabır et inancını kaybetme ben kayinnamlarda oturdum bı muhdet neredeyse ayrilioduk hiç inancimi kaybetmedim internetten baktım o kadar dua okudum bı ay sonra kış vakti karda adam aldı taşıdı bni ayrı eve
tarafından
Darısı bize insAllah deniyicem bakalım bacım ise yarar sa duacın olurum
tarafından
İnşallah yarar sen niyetini sağlam tut inancını yitirme inşallah Allah gönlüne göre verir
tarafından
Deniycem bnde inşallah
0 oy
tarafından

Ne yapsan olmaz alsın babalarına başlarına çalsınlar biride benim eşim baba da baba olsa yani :getlost:

tarafından
Aynen oyle ne kendine ne bize bi faydasi var
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Eşini araya sokma o zaman sen hangi konuda rahatsızsan otur kayınpederine söyle.

Eşine de bana karışılmasından hoşlanmıyorum benim kocam sensin baban değil de.

Bazen insanlar hadlerini aşıyolar ve hadlerini bildirmezsen bunu alışkanlık haline getiriyolar.

Valla benim annem bile bana karışamaz kayınpederime o hakkı hiç vermem.
tarafından
Kayinpederim hic oturup konusulacak bi insanmi ki aliyim karşıma konusayim
(1,635 puan) tarafından
Alıp karşına konuşma ama bişey dediği zaman böyle şeylere karışma baba hiç hoşlanmıyorum de.
Bunu da anlar heralde
0 oy
(1,993 puan) tarafından

Ben birşey biliyorum işe yarar umarim 

Eşinin kaşının arasına bakarak ya rahman esmasini 51 kez tekrar et sonra istediğin şeyi 7 defa söyle içinden ama belli etme okurkende başka yere bakma 
tarafından
Cok tskrlr deniycem inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 35 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mursi (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
0 oy
6 cevap 179 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
3 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...