0 oy
840 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (233 puan) tarafından

............. 

image

26 Cevaplar

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Sen begendiysen içine sindiyde al cnm güzelmiş
(233 puan) tarafından
Buna kalacak gibi duruyor valla canim :)
-Reklam-
0 oy
(855 puan) tarafından
Bence park beşik al 5.ayı geçtikten sonra bunlar tehlikeli 
(233 puan) tarafından
O da pahalı diye hatırlıyorum ya
(855 puan) tarafından
Yok kuzum çok pahalı değil markasına göre değşşiyordur sen bak birkere al bütün çocuklarına kullanırsın
(233 puan) tarafından
Bi bakayım teşekkür ederim yorumun için :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Küçük her yer sığar ama park beşik daha iyi deglmi 2_3 yaşlarındada kullanır hem:)
(233 puan) tarafından
Maddi açıdan uygun şeyler bakıyorum normalde hamak besik istiyodum annem düşer çocuk dedi büyük al dedi mecbur bunlara baktım bende :)
(9,890 puan) tarafından
Kız buda buyuk degilki en fazla 9 ay kullanirsin
(233 puan) tarafından
O da doğru aslında böyle fotodan bisey anlaşılmıyor ki ondan sormak istedim size :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bunlar 6 ay kadar kullanışlı canım. Ama tabi bütçen el vermiyorsa al idare et. Kotu değil ama uzun ömürlü değil 
(233 puan) tarafından
Peki sence hamak besik nasıl
(5,406 puan) tarafından
O da olmaz ya kullanışlı değil düşebilir Allah korusun anne yani al sonra cocuga gelen hediyeleri de üstüne koy iyi bir beşik al 400 500 tl yanında çanta ana kucağı falan da var
(233 puan) tarafından
Haklısın kardeşim sağol yorum yazdığın için teşekkür ederim :) <3
(5,406 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıcakla al kucağına bunlar önemsiz hepsi olur ❤
(233 puan) tarafından
Allah razı olsun aynen öyle :)
0 oy
(129 puan) tarafından
Bnde var buna benzer  anne yanına çok iyi ama 6 ayLiktan sonra sığmıyor  kalkmak istiyor düşme tehlikesi çok Bnde yeni büyük beşik aldim
(233 puan) tarafından
Maddi açıdan uygun biseyler bakıyoruz canım o yüzden :)
0 oy
tarafından
Kendi oturmaya başlayana kadar iyi kuzum ama ilerde kendini aşağıya atabilir
(233 puan) tarafından
Ya aslında hem odam küçücük hemde maddi açıdan uygun şeyler bakıyorum
tarafından
İdare eder canım yine ya zaman ne gösterir bilemezsin şimdilik böyle bişey al ilerde bakarsın biri verir ya da maddi durum düzelir yenisini alırsınız
(233 puan) tarafından
Teşekkürler çok sağ ol :)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Güzel gözüküyor ama kullanışlı durmuyor bence
(233 puan) tarafından
Banada öyle geldi acaba kullanan var mıdır diye bi görüş almak istedim canım :)
(1,207 puan) tarafından
Ben düşüncemi söylemiştim kusura bakma cnm
(233 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağ ol <3
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Kullanışlı değil bu. En fazla 4-5 ay kullanırsın bunu
(233 puan) tarafından
Peki sen nasıl önerirsin rica etsem
(5,324 puan) tarafından
Park beşik olabilir büyüyen beşik olabilie
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım aynisindan kullandim daha doğrusu kullanamadim  cok kullanışlı duruyor ama büyüdükçe  hiç öyle olmuyor beşik sağa sola agma yapıyor hiç tavsiye etmem yani 
(233 puan) tarafından
Vazgeçtim ya :) bu arada yorumun için teşekkür ederim sağ ol
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Güzel canım ama fazla kullanamazsın 
(233 puan) tarafından
Herkes öyle yazmış vazgeçtim bende :) yorumun için teşekkür ederim canım sağ ol
(3,079 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(48,371 puan) tarafından
buna benzeyende 8.5 ay yatti sonra park yataga geçtik cok memnundumda düşer diye korktum
0 oy
tarafından
Park beşik aldım kızım onda uyumadi verdiğim parayla kaldım bunun farklı rengini aldım öyle rahatki 
(233 puan) tarafından
Bi sen begenmissin knk :)) öyle kararsız kaldım ki şimdi almak istiyorum büyük eşyaları ki sonra üst üste binip fazla gelmesin bize masraflar diye
tarafından
Ben çok memnunum canım park beşik öylece kutusunda duruyor valla
(233 puan) tarafından
Peki rahatsız etmiyorsam alakasız bir soru  soracağım 18 haftalık hamileyim bebek hala kasiklarda mi çünkü boyum çok uzun değil 1.63 bulaşık yıkarken tezgaha dayanıyorum bebek etkilenir mi
tarafından
Estağfurullah rahatsızlık değil çok bilgim yok ama yinede temkinli ol istersen canım cok yaslanma
0 oy
tarafından
Kızım 7.5 aylık 6 ay içinde yattı sadece canım rahat dönemedigi için uyuyamıyor
(233 puan) tarafından
Kimse iyi yorumlar yapmamış zaten vazgeçtim ya 6 ay yatacaksa niye alayım zaten ev sobalı mecbur besik olması lazım sürekli yorumun için teşekkür ederim canım :)
(233 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim :))
0 oy
tarafından
Canım bunu 5 6 ay anca kullanırsın letgodan bununla ayni fiyat 2. el park besik falan bak hem daha kullanışlı olur hemde uygun fiyatlı olur
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benim bi park besigim var ama ev sobali dogum da kis oldugu icin bundan aldim letgodan park besik cok buyuktu oda da dar bu tam ideal 7 8 ay yatar belki temiz de aldigim besik sifiri nekadar bilmiyorm ben 50tlye aldim 
(233 puan) tarafından
Iyi almışsın canım valla
(5,406 puan) tarafından
Bunun sıfırı 150 tl olmalı
(233 puan) tarafından
180e kadar yolu var
(1,921 puan) tarafından
Aynen bencede uygun aldim aldigim bayan 1 yasina kadar kullanirsin dedi ama oturmaya baslayinca falan zoryatar ben 3 4ay yetsin diye aldim
0 oy
tarafından

image

bunu tavsiye ederim canım 
(233 puan) tarafından
Yaaa çok güzel :)
tarafından
Şimdi bunun bi büyüğü çıktı ben aldıkyan sonra sayfayı bi incele gayet güvenli bi sayfa https://instagram.com/bebefixshop?igshid=8aguoxd82avm
(233 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için sağ ol :)
tarafından
Rica ederim  ne demek
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşallah
(233 puan) tarafından
Allah razı olsun :)
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Bende de bunun farklı modellisi var. Anne yanı için çok kullanışlı. Ben kızıma büyüyen beşik de aldım odasını yaptım. Evin ortasına hamak da kurduk. Bu beşikten de var. Ama gel gelelim kızım kucağımda uyuyor çekyatta uyuyor ayakta sallanınca uyuyor.. Yani bebeğe en pahalısını da alsanız en ucuzunu da alsanız bebek nerrde rahat ederse orda uyuyor :) 
(233 puan) tarafından
Aynen de öyle çok teşekkür ederim yorumun için :)
(1,082 puan) tarafından
Yeriniz yoksa ve gerçekten oda falan da yapmayacaksanız hiç ama hiç gereği yok büyük şeyler için. Zaten uzun bir süre onunla yatıp onunla kalacaksınız. Ben çekyatı açıp yatak gibi kullandım. Eşimi rahatsız etmemek için kızım uyandığında aldım gittim diğer odaya. Ayrıca bunların bir avantajı da yattığınız yerden kolunuzla bacağınızla sallaya biliyorsunuz. Uyuyamasanız bile uzanmak o kadar iyi geliyor insana. Mobilya olanları sallamak için ayağa kalmanız gerekiyor. Sallamak iyi değil  ama bebek bu uyutmak için insan sallıyor haliyle..
(233 puan) tarafından
Zaten ne yerim var ne de kalıcı olarak oturacağım evim çünkü eşim memur il il dolanıyoruz kirada. ev de küçük e pahalı bisey de alamıyorum mecbur bunlara bakıyorum da kimse iyi bisey yazmamış 6 ay kullanılır yazmış
(1,082 puan) tarafından
Eskiden beşik mi vardı :) 6 aydan sonra açarsınız  salonunuzdski çekyatı koyarsınız yastıkları kenarlarına düşmesin diye oldu size beşik işte :) ben oda yaptığıma bin pişman oldum. Önümüz belli değil devir değişiyor.. Covid Her yeri altüst etti. Boşa masraf yapmayın bence.
(233 puan) tarafından
Ne kadar gerçekçisiniz ya çok sağ olun tekrardan teşekkür ederim en azından benimle aynı fikirde olan birini buldum :))
0 oy
tarafından

Ben bu beşiği şoktan aldım çok da güzel sitesinde de var öneririm 

image

(233 puan) tarafından
Kaça aldın canım cidden güzelmis bide yataklı mi link atsan sevinirim :)
tarafından
280 TL ye beşiği aldım yatağı da zamanında 80 e aldım atayım canım
(233 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için çok sağ ol :)
0 oy
tarafından

Gulbahar kullaniyordu 5 aydan sonra ne tarafa donse o tarafa dogru yan dönüp devrilir gibi oluyormus kullanisli degil gibi

(233 puan) tarafından
Vazgeçtim canım kimse iyi yorum yapmamış zaten yorumun için çok teşekkür ederim sağ ol :)
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Yok cnm ya pek kullanışlı deil 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 759 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
15 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneolmakistiyorummm (6 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 285 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 314 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mys62 (1,700 puan) tarafından soruldu

377,272 soru

11,290,072 cevap

34,703 kullanıcı

...