0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından

Ben birlik oturuyorum kaynanam sürekli çeyrek takan olur mu ben şuna takmıştım bakalım o takacak mı diyor halbuki takılsa ona vermicem eşime verirsem 1 tane veririm oda borca yatırsın diye ama sürekli böyle demesi canımı sıkıyor

16 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından

Valla benimki benim düğünde takılan ceyrekleri bozdurup bana bileklik alıyor doğum hediyesi :@

(176 puan) tarafından
Kaynanam yani
(1 puan) tarafından
Düğününüzde takılan ceyreklerinizi kaynananiza mi vermiştiniz
(176 puan) tarafından
Evet cnm bnm
-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından

Kendisi almayacaktır heralde yaşlı kadınlar takip ediyor böyle şeyleri ondandır.

(159 puan) tarafından
evet almaz cnm benimkide almadi hic
(35 puan) tarafından
Bizim borçlarımız var da alıcakmış gibi konuşuyor Felan halbuki takılırsa da kocama veririm ne kadr takılacagına baglı
(817 puan) tarafından
Ben de kocama verdim.
0 oy
tarafından
Ne diye yatirm yapmış ki dugun gibi
0 oy
tarafından

Kendisi pek bir şey takmadığı için kendi de beklemez takılanın da peşine düşmez muhtemelen 

0 oy
(246 puan) tarafından

Bence kendi alacağı için demiyor öyle şey olur mu bebeğin nasibi onlar. Ben taktım da o da sayıp geri getirecek mi diye diyordur. 

0 oy
(1,949 puan) tarafından

Sanırım takıp takmayacaklarını merak ediyordur gene de bilmem. Benim kayınvalidemler takmaz sanırım maddi yönden bide hiç bi toruna takmamışlar benimkinide takarlarsa kıyamet kopar zaten yavrumu şimdi çekemiyorlar :) daha doğrusu kayınbabam ilk 3 toruna takmış onlarda büyükler 18 15 13 yaşlarında.

0 oy
(160 puan) tarafından

Senden almak icin mi söylüyor ki? Belki de öyle bir düşüncesi yoktur. 

0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kötü bir niyet ile demiyordur canım kendisi takmis ya insallah benim taktiklarimda takar diye düşünüyordur. Boşver takma kafana.
0 oy
(175 puan) tarafından

O bişey mi bizim düğün oldu kim ne taktı zarftan ne kadar çıktı listesini yazdırdı bana :D böyle hesapları doğru bulmuyorum bunlar sırf geri dönüş olsun diye takıyor halbuki içinden gelerek tak karşılık beklemeden iyilik yap zor mu

0 oy
tarafından

Hic oyle konu açmadi olsada bize verir dugundeki herseyi bana verdi vermesede biseyy demezdim sorun olmazdi yani. 

0 oy
(515 puan) tarafından

Evet ayrı oturmamiza rağmen yapıyor ben takarım annem takar teyzen o bu ya da ben bileklik yaptırırım dio büyük babasına sana bebeği göstermem sen de takcan dio kocama bile sen de al dio değişik ya

0 oy
(6 puan) tarafından

Benim kaynanam düğünde yapıyordu aynısını düğün bitti ver ben onları saklıyım dediki alıcaktı hepsini kendine bende aldım ne kocama nede o na verdim dahada konuşamadı :))))

(175 puan) tarafından
Benim kaynana düğünde arakladı zarfları :D neymiş onun taktıkları geri dönmüş ona. Çok meraklıysa böyle şeylere bi düğün daha yapsın çalıp çırpmak nedir ayıp yaa zaten düğüne para harcamamışsın bi de karlı çıktın :D
(6 puan) tarafından
Bizimde aynısı oldu düğünde kaynanamla kayınpederim gizli gizli zarf kasasını alıp odalarında kırmışlar bütün parayıda aldılar neymiş düğün masraflarını ödiceklermiş iyi de gizli gizli neden yaparsın :))(
(175 puan) tarafından
Çok ayıp yaa
0 oy
(218 puan) tarafından

Tabiki sende kalacak gelen herşey valla benim kaynana 20 saatlik uzaklıkta o yüzden karışamıyor hiç bişeye

0 oy
(2 puan) tarafından

Benim kaynanama ne demeli besik ve bebek yatagı yapmis kadın diyor bak bunlari yaptik sonra niye bize hediye takmadiniz demeyin dedi ben aslında ondan bisey beklemiyorum cunku dugunde hicbisey takmadi kinamda elimi acmadım ceyrek almamisti

0 oy
tarafından

hic demedi eltilerinin bile ne hediye getirdigini sormadi

0 oy
(52 puan) tarafından

Benimki kendi tarafindan kim ne getirir sayiyo tek tek  ama o hesabi yapiyo diyo insallah guzel bi kolye filan gelir alir takarsin boynuna ama bn mecburen gelen takilarin bir kısmını kullanacam diye cok uzuluyo ama nasip artik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 299 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 419 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Daisy786 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
21 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.