0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından

Merhabalar kızlar ben evime yeni taşındım komşuluk ilişkim yok kimseyle çünkü kapı komşumu sadece gördüğümde selam veririm oda aynı şekilde öyle annemin evine ne zaman gitsek yada arasam annemin yakın arkadaşı annemde oluyor kadın geldiği zaman gitmesini bilmiyor babam eve geliyor akşam o kadın hala oturuyor yani ayıp birşey gündüz gelmişsin bir zahmet babam geldiğinde çık git evine bu ne rahatlık bilmem babamda anneme kızıyormuş her gün her gün burda diye ben şahsen yakın arkadaşımda olsa komşumda olsa eşim işte yokken gelmesini isterim eşim akşam geldiğinde komşu ve arkadaş kabul etmiyorum çünkü eşim yorgun geliyor uzanmak, dinlenmek istiyor böyle şeylere çok kızar gündüz tamam ama ben evdeyken komşu, arkadaş çağırma der siz akşamları yada eşiniz evdeyken arkadaş, komşu kabul ediyor musunuz? 

28 Cevaplar

+1 oy
(3,282 puan) tarafından
Hayır canım eşim hiç sevmez eve geldiğinde biri olsun komşu arkadaş gündüz eşim evdeyse bile kimseyi  kabul etmem
(168 puan) tarafından
Bende etmem öyle kapı kapı gezmeyi hiç sevmem ne komşular var girmedikleri delik yok
(3,282 puan) tarafından
Aynen canım bende hiç gitmem
-Reklam-
+1 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy büyük konuşmuyayim ama asla eşim evdeyken ne arkadas nede komşu evime çağırırım yada kabule ederim. Sınır adap denen birşey var.
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Hayır ne ben giderim ne onlar gelir zaten öyle bir alışkanlığım yok, eşim evdeyse eşiyle gelir gelen yani 
+1 oy
tarafından
Ben sevmem öyle şeyleri mesela gündüz oturuduk diyelim eşim erken geliyo 1 saat daha durur yada giderler hemen
(168 puan) tarafından
En doğrusu
+1 oy
(11,507 puan) tarafından

Bu ara kimseyi çağırmıyorum virüs aldı başını gidiyor

+1 oy
(2,259 puan) tarafından
Zaten 1 -2 arkadasim var onlarda eşim evdeyke  gelmezler bende çağırmam. Yani olması gereken budur bence. Sonucta işten geliyor rahat olmak ister o yüzden kabul etmem onlarda gelmez bende onların eşi evdeyken gitmem.
+1 oy
(3,748 puan) tarafından
Arkadaşım yok ki Bi ara etrafım kalabalık Dı şimdi kimse yok kendi kendilerine bir yerleri kalktı gitti komşum da yok zaten kimse ile görüşmem eve gidip gelme olmaz  kapıda denk gelirsem 
(168 puan) tarafından
Boşver kız bizde burada sohbet arkadaşı oluruz :))) aman huzurun yerinde olsun kimse olmazsa olmasın
(3,748 puan) tarafından
Aynen canm :) :)
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Hayir canm aksam ne isi var 
(168 puan) tarafından
Bende bu soruyu anneme soruyorum annem o arkadaşına imada bulunmuş lafı sokuyor ama kadın ona rağmen yüzsüz hep aynı hareketleri sergiliyor
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Eşim varken gelmezler gitmem 
(168 puan) tarafından
Bende asla gitmem eşimde asla müsade etmez ve annem ayıp diyip alttan alıyor ama ben dobra bir kadınım açık açık arkadaşıma yada komşuma söylerim yani eşim yokken buyur gel ama eşim evdeyken birbirimize gelip gitmeyelim derim kırmadan bunda kırılacak birşey yok insanın kocası evdeyken ne işim var başka evde benim
0 oy
tarafından
Az ve öz arkadaşım var zaten herkesle arkadaş olmam gelirsede eşiyle gelir 
tarafından
Orası öyle gotleri kalkıyor canim
(168 puan) tarafından
Açık sözlü ya tam benim kafadansın :D
tarafından
Öyleyim valla bu huyumuda seviyorum içimde ne varsa dışımda öyle dobrayimdir ;D
(168 puan) tarafından
Bende öyle bende içimde tutmayı denedim bir kere olmuyor illa onu söylicem :D
tarafından
İçimde durursa patlarım vallah kız ;)))
0 oy
tarafından

Komsu değilde arkadaşım var onlar gelirse çok nadir oda birlikte otururuz çünkü kaç senedir beraberiz birbirimizin her bokunu biliriz 

Akşam değil ama gündüz yani 
(168 puan) tarafından
Gündüz gelmesi normal canım
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Bende etmiyorum etmem de şahsen eşimin yanında komşumun ne işi var bir iki gelir sonra b.oku çıkar bu devirde kimseye güvenmem o yüzden gerekte yok neler okuyup görüyoruz yani canım 
(168 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum eşimde öyle ben arkadaşımı erkek kuzenimi dahi ailesi olmadan getirmem babama güvenmiyorum bu devirde diyor
(1,765 puan) tarafından
Benim eşimde getirmez eve kuzenlerini falan gerek yok der canım en güzeli çünkü bekar kizlar bile evli adamlarla sevgili olma peşinde Allah uzak etsin o yüzden bu şekilde iyi :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hayir kabul etmiorum zaten su zmnda eve kimseyi almiorum
(168 puan) tarafından
Vallah bende almıyorum kimse alınmasın bu pandemi döneminde
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Komşum yok gibi bişey olsada hayır bende kabul etmem
(168 puan) tarafından
Vallah yeni taşındığım için benim hiç yok olsada mesafeli olmayı tercih ederim
(2,259 puan) tarafından
Aynen öyle mesafe iyidir
0 oy
tarafından
Arkadaş ayağına babanı görmek için geliyor olmasın normal değil bu kadın yuva bozar ben sana diyim annen buna nasıl müsade ediyor eğer öyle bişey olsa evime hergun gelip eşim gelince gitmiyosa eğer ben onla konuşmam birdaha yada söylerim eşim rahatsız oluyor arada gel eşim gelmeden gibi derim yani
(168 puan) tarafından
Ya öyle bir kadın değil bundan eminiz sadece densiz geldiği zaman kalkmasını bilmiyor annem söyledi dile getirdi zaten ama anlamıyor saf birazda ben olsam azarlıyorum :D namusuna düşkün bir kadın sadece dengesiz işte buna çözüm bulamıyoruz biz ne desek bir kulağından giriyor diğer kulağından çıkıyor
tarafından
Gorusmicek Ozamn canım öyle saçmalık olmaz yani
(168 puan) tarafından
Ayy ne bileyim Ben annemden daha çok sinirleniyorum iyiki gelenim gidenim yok kız allahtan anneme uzağım yoksa o kadın banada her gün gelir:D
0 oy
tarafından
Ayy eskiden bizim de vardı öyle tabi bekardım her Allahın günü gelirdi biz de babamda rahatsız olurduk artık. Ama dozu yoktu yani geceye kadar dururdu kadını  gelirdi annem iyi sabirliydi sonra uzağa taşınmıştık bi nebze kurtulmuştuk 
(168 puan) tarafından
Aynen senin anlattığın gibi vallah bende bekarken çıldırıyordum benim annemde ayıp ayıp diye diye alıştırdı çok kızıyorum da kendim söylüyorum kendim dinliyorum kız birde kumandayıda eline alıyor annemlere gittiğimiz zaman oğlum çizgi film izlemek istiyor oğlumla kavga ediyor küçücük çocukla ama azarlıyorum !
tarafından
Saçmalık ya resmen bi de okumuş memur olmuş biriydi düşün işten çıkardı soluğu bizde alırdı ayıp denen bir şey var babam odaya tikilir kalırdı
(168 puan) tarafından
Kız beyni olmadiktan sonra okumuş olsa ne olur böyleleri gezecek yer arıyor medine dilencisi gibi
0 oy
(648 puan) tarafından
Kesinlikle hayır komşum yok gerekte yok . İnsanların içini bilemeyiz şeytan bu napcagi belli olmaz .Eşimin çok samimi arkadaş ve eşi gelir en fazla oda oturmaya çay içmeye çocukları felan oda kırk yılda bir .Eşim sevmez içli dışli olmayı çünkü sonradan boku çıkıyor .
(168 puan) tarafından
Benim eşimde soğuktur bu konuda oda içli dışlı olmaz
(648 puan) tarafından
Ne güzel kuzum
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben hiç kabul etmiyorum olsada olmasada eşim:))
(168 puan) tarafından
:D dertsiz başıma dert almıyım diyorsun
(290 puan) tarafından
Aynen inan hiç uğraşamam:)))
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hayır  akşam  çağırmam  ama eşli  oturuyoruz  eşim  evdeyken ne ben  çağırırım nede giderim 
(168 puan) tarafından
Biz eşlide oturmayız eşim insan sevmiyor :D pandemiden beri soğudu adam herkesten
(5,949 puan) tarafından
Oda iyiymiş  ama  zaten  pandemiden dolayi artık  oturulmuyor ki ne olur ne olmaz diye
0 oy
tarafından

Çok nadir de olsa gelir ama aynı ortamda durmaz biz mutfakta oluruz eşim oturma odasında.  Bi kahve içer az oturur Gider eşine ayıp olmasin der gelmissede illaki birşey vardirda uğramıştır

(168 puan) tarafından
O kadar olabilir canım bak en azından düşünceli ayıbı biliyor:)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 461 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 470 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,058 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 346 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,848 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 818 göst.