0 oy
699 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Ya cidden böyle bi şey olabilir mi ben muayeneye ya da teste ikna etmek için yapılmış tamamen kurgu bi program olduğunu düşünüyorum bu programdan sonra amerikada gebelik testi satışlarında çok ciddi bi artış olmış siz ne düşünüyosunuz kızlarr

15 Cevaplar

0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sacmalik ya doguruor sancisi gelior yemi hamile oldgunu ogrenior hic mi o tekmeleri hissetmedin 
(3 puan) tarafından
Ya bi de hiç hamile kalmadım ama galiba rahim yukarı çıkıyomuş ve sert oluyomuş hissedilebiliyomuş insan hiç mi karnına dokunmaz lan bu sertlik ne diye düşünmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Agzim acik izliyorum ben o programi
(3 puan) tarafından
Valla kız hiç hamile kalmadım ama hamile kalanların hepsi böyle bi şeyin olmicağını söylüyo
tarafından
Ya olabilir olmaz demiyorum ama cok tuhaf yani insanın anlamaması hic mi farketmedin mubarek icinde insan var insaan
(3 puan) tarafından
Elin gevuru işte  bizde başım ağrıyo desen hemen hamile misin diyolar
tarafından
Hahahah çok güldüm buna bide midem bulaniyo demeye gör erkek de olsan hamile suphen oluyo
(3 puan) tarafından
Aynen aynen hele o teyzelerrr
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Hamile olduğunu geç anlayanlr oluyo hamilyken adet gorenler falan duydum ama . Doğurana kadar da anlaşılır yani bebek canlanıyo hareket ediyo.  Programı izlemedim bu arada 
(3 puan) tarafından
Bana da çok saçma geldi canım bence kesin yalan
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Biri doğum yapmış 11 ay sonra hastaneye girmiş karın ağrısından doğum yapıyormuş doğurmuş 2 gün sonra çocuk vefat etmiş bazen olabiliyor ama onlar çok abartı geliyor bana 
(3 puan) tarafından
Abartı bence de
(3,276 puan) tarafından
Bebek hiç mı hareket etmiyor tekme atmıyor mu hissetmemek imkansız yani :)
(3 puan) tarafından
Aynen canım çok dikkatsizler mi bilgisizler mi salaklar mı çözemedim gitti burada başım ağrıyo desen hemen hamile misin diyolar
0 oy
tarafından
Ben daha öncede bir kaç kez bu şekilde hikayeler duydum kadınlara çocuğun olamaz imkansız diyorlar sonra onlarda hiç ihtimal vermiyor falan sonra bir bakıyor ki hamile ama o çocuğun icjnde hareket ettiğini anlamamak imkansız ötesi imkansız ")
(3 puan) tarafından
Yaaa çok güzel inşallah canım ne zamandan itibaren hissedersin ilk gebelikte
tarafından
Kişiden kişiye değişiyor eğer vücudunu iyi tanıyan bilen biriysen hemen ayırt edersin bebek hareketlerini ben büyük kızımın ilk hareketini 19 hastalıktı hissettim küçüğüm de 18 19 haftalık falandı şimdi üçüncü yolda bu da 12+2 oldu baya hissediyorum hareketlerini arada vuruyor kafasını ")
(3 puan) tarafından
Yiaa çok tatlı canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım benim ") en kısa zamanda sende yaşarsın inşallah rabbim isteyen her kadına nasip etsin
(3 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Yanı bencede sacma Hreket ediyor bebek sonucta bi zmandan sonra 
(3 puan) tarafından
Yani hadi dikkatsiz olursun da o kadar da dikkatsiz olmazsın ya
tarafından
Aynen sacmalık ya onlar
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Saçma ama ilgi çekici bir program bence hamile iken bir kaç bölüm izlemiştim kadının biri benzinligin tuvaletinde doğurmuştu ben şok tabi 
(2,678 puan) tarafından
Aynen yani koca bebek son zamanlarına kadar hiç mi tekme atmafi kıpırdamadı
(3 puan) tarafından
dikkatsizlik mi salaklık mı çözemedim
(41 puan) tarafından
Hatta ters mi ne doğmuştu
(3 puan) tarafından
Valla bilmiyorum da bana nedense hiç inandırıcı gelmiyo
(2,678 puan) tarafından
Aynen ters doğmuştu kocası benzinligin telefonundan hastaneyi aramıştı falan
0 oy
(1,690 puan) tarafından
39.haftamda doğum yaptım.. Eğer karnım büyümemiş olsaydı hamile olduğumu anlamazdım.. Oğlum çok hareket eden bir bebek değildi.. Bunu gaza yorardım.. Kanamam oluyordu sürekli bunu da regl oluyorum diye düşünürdüm.. O yüzden imkansız ve saçma değil bence.. 
(1,690 puan) tarafından
Sen öyle düşünme canım :) dediğim gibi benim bahsettiklerimin ihtimalleri çok düşük ama imkansız değil demek istiyorum..
(3 puan) tarafından
Hmm o zaman senin sadece karnın büyüdü başka da  bi şey olmadı pek fazla anladım canım ya korktum inşallah başıma gelmez benim de
(3 puan) tarafından
Anladım canım sağ ol
(1,690 puan) tarafından
Gelmez canım korkma sen.. Allah doğru zamanda sağlıkla kucağına bir evlat versin inşallah
(3 puan) tarafından
Amin canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Annemler ben küçükken konuşurdu orta yaşlı bi kadın menepoza girdim sanıp hamile kalmış gelinine sürekli karnımda bişeyler hareket ediyo dermiş gazdır falan demişler kendi aralarında sonra karnı da iyice şişince hastaneye gidip öğrenmiş ama 7-8 aylık falanmış öğrendiğinde çocuğa da gelini bakmış böyle konuşulurdu ne kadar doğru bilmem. O programı hiç izlemedim ama aklıma bu olay geldi
(3 puan) tarafından
Tlc de de böyle bi olay var canım gene de şüphelenmesi gerekir bence ama bu normal en azından bazı kadınlar 9 ay boyunca adet gördüm falan diyo
tarafından
Adet gören de var canım evet onu da duydum. Yani benim dediğim olayda kadın menepoza girdim diye düşünmüş işte ihtimal vermemiş demek ki diğerlerini bilmiyorum
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Rabbimin hikmeti iste. Birsey diyemiycem.

0 oy
tarafından
İzledim çok saçma geliyor bana
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Ben dek gelemiyorum bir türlü hangi gün saat kaçta çıkıyor kızlar 
(3 puan) tarafından
Valla canım hiç bilmiyorum ben youtubeden izliyorum
(2,971 puan) tarafından
Tmm sağul cnm
0 oy
tarafından
Ya hadi tekmleri onu bunu anlamdilarda hepsnin hamileliği müthiş geçti ben 9 ay mide bulantısı kusma cektm hamile olduğumu düşünmedim bile nedn bu kadr kusuyorm diye yine giderdim doktora :D
(3 puan) tarafından
Yani o da her gebelikte olmuyo ama gene de saçma ya
0 oy
tarafından
Bnce doğru cnm var yani oyleler
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Ya hadi diyelim 3 5 kişi anlamadı bir şekilde başka birşey sandılar falan filan. Ama Program yapacak kadar çok kişi olduğunu nerden biliyorlar bence kurgu 
(3 puan) tarafından
Anlamamak da cehalet yani kadınsan ve aktif cinsel hayatın varsa araştır biraz bi de amerikada cinsel eğitim veriyolar falan diyolar hepsi boş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 656 göst.
13 Ekim 2020 Aile kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 810 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 575 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 958 göst.