0 oy
941 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biliyorum bazı anlayışsız insanlar tarafından linclencem ama buraya içimi dökmezsem daha kötü şeyler oluyor yakın birilerine millete lafımı yaptırmak istemiyorum tanımadığım insanlarla sohbet etmek daha mantıklı geliyor bana kızlar şimdi bi kardeşm var tüketti yani beni illet geldi artık sürekli bizde kalmak istiyor sürekli gelmek istiyor ben artık eşimle yalnız kalmayı özledim geçen hafta cumartesi aradı size geliyom dedim yasak var sonra gel dedim gelmedi pazar oldu biz bari annemgile yatalım dedik yattım pazartesi oldu sabah annemle pazara gittik eşimde aksama doğru eve geç dedi pazara gittik geldik kardeşime dedim beni eve bırak diye bana diyor ki 1 saat dinlenince beraber gidek bende gelim dedi görüncem gelcek dedim gelmedi ne işin var yani benle evde git arkadaşlarınla gez demedim gorumcemi bahane ettim biz 3 gün evde durmadık 2 gün boyunca eşime gelcem diye arayıp durmuş onu arıyor çünkü o hayır diyemiyor sonra perşembe oldu anneme dedim anne bari sende gel benimde canım sıkılıyor dedim annemde geldi oturduk oturduk annemle diğer kardeşim önden çıktı bu gitmiyor burda yatım diyor zaten eşim çalışıyor yatsan nolcak şabah kalkıp sende gitcen sonra annem aradı kızdı gel buraya hadi gidiyoz diye neyse gitti cuma oldu yine geldi eşime demiş arabasız gelmiş gitmemek için neyse yat bari dedim sabah ta kaynanama gittim arkanalar toplanmıştı kaldırdım kahvaltısını gönderdim bugünde eşimi üst üste 3 4 kere aramış ben gelecem diye eşimde bana dedi bu yine gelecem diyor dedi yasak var bide gelse mecbur yatacak gidemeyecek sonra eşim dedi evde değilim diye 10 dk da bi soruyor gittiniz mi geliyom ediyom diye bende sinirlendim eşimin telefonunu  aldım cevap verme dedim siz olsanız ne yapardınız yani nedir bu ısrar anlamıyorum artık tahammül edemiyorum ve ben artık yoruldum yani mutfağa oturuyorlar ahir gibi ediyolar ben zorlanıyorum  yataklarını toplayamam zaten hamileyim sinirlerim bozuldu artık ya kardeşim aradimı vallahi korkuyorum artık eşimle yalnız kalmayı özledim şakalaşmayi özledim bugün farkettimde eşimi özlemişim ben 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim gece mesaisinde olduğunda kardeşim bizde kalır yazik 1 gun bile olsa diken üstünde oturur eniştem cekinirse zaten yorgun geliyo işe gitcek şöyle böyle diye . Kardeşte olsa olmaz bide yaşı da büyükmüş kendi akıl etmesi lazim 
-Reklam-
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Aynı şehir de kardeşlerin de aynı evde kalması gidip ailede de yatılması bana çok saçma geliyor herkes kendi evinde uyusun 

Siz baştan çok taviz vermişsiniz oda fazla yüz bulmuş annenle konuş bu konuyu oda kardeşini uyarsın olmaz böyle
0 oy
(10,204 puan) tarafından
Açık açın söyle ne bu Allah aşkına ya de beni bunaltma ben davet etmedikçe de gelme de canım virüs var ben hamileyim kafam çekmiyor de. Eğer kızıyorsa annen falan zaten sana hak vereceklerdir sen gelme dediğinde. Bırak az darılsın bir şey olmaz koca adam yaptığı ayıp 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
İyi de ne var ki bunda smdi el değil ya kardeşinmis sonuçta gelsin bakalm seviyor demekki sizi de sende kocana fırsat verme ailen yönünden sana bı kardeş tavsiyesi bacım :-)
0 oy
(48,481 puan) tarafından
yani özeniyor gelmek istiyo dicemde abartiyo al.nufusunada rahat etsin bari
tarafından
Az kaldı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 428 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Meryemce (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu