0 oy
939 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biliyorum bazı anlayışsız insanlar tarafından linclencem ama buraya içimi dökmezsem daha kötü şeyler oluyor yakın birilerine millete lafımı yaptırmak istemiyorum tanımadığım insanlarla sohbet etmek daha mantıklı geliyor bana kızlar şimdi bi kardeşm var tüketti yani beni illet geldi artık sürekli bizde kalmak istiyor sürekli gelmek istiyor ben artık eşimle yalnız kalmayı özledim geçen hafta cumartesi aradı size geliyom dedim yasak var sonra gel dedim gelmedi pazar oldu biz bari annemgile yatalım dedik yattım pazartesi oldu sabah annemle pazara gittik eşimde aksama doğru eve geç dedi pazara gittik geldik kardeşime dedim beni eve bırak diye bana diyor ki 1 saat dinlenince beraber gidek bende gelim dedi görüncem gelcek dedim gelmedi ne işin var yani benle evde git arkadaşlarınla gez demedim gorumcemi bahane ettim biz 3 gün evde durmadık 2 gün boyunca eşime gelcem diye arayıp durmuş onu arıyor çünkü o hayır diyemiyor sonra perşembe oldu anneme dedim anne bari sende gel benimde canım sıkılıyor dedim annemde geldi oturduk oturduk annemle diğer kardeşim önden çıktı bu gitmiyor burda yatım diyor zaten eşim çalışıyor yatsan nolcak şabah kalkıp sende gitcen sonra annem aradı kızdı gel buraya hadi gidiyoz diye neyse gitti cuma oldu yine geldi eşime demiş arabasız gelmiş gitmemek için neyse yat bari dedim sabah ta kaynanama gittim arkanalar toplanmıştı kaldırdım kahvaltısını gönderdim bugünde eşimi üst üste 3 4 kere aramış ben gelecem diye eşimde bana dedi bu yine gelecem diyor dedi yasak var bide gelse mecbur yatacak gidemeyecek sonra eşim dedi evde değilim diye 10 dk da bi soruyor gittiniz mi geliyom ediyom diye bende sinirlendim eşimin telefonunu  aldım cevap verme dedim siz olsanız ne yapardınız yani nedir bu ısrar anlamıyorum artık tahammül edemiyorum ve ben artık yoruldum yani mutfağa oturuyorlar ahir gibi ediyolar ben zorlanıyorum  yataklarını toplayamam zaten hamileyim sinirlerim bozuldu artık ya kardeşim aradimı vallahi korkuyorum artık eşimle yalnız kalmayı özledim şakalaşmayi özledim bugün farkettimde eşimi özlemişim ben 

25 Cevaplar

0 oy
(129 puan) tarafından
*** var gel diyeydin 
tarafından
Gel ortamızda yat diyecem bi gun olmicak
-Reklam-
0 oy
(1,330 puan) tarafından
vallahi çok haklısın ben de olsam kesinlikle müdahale etmek isterdim bu durumu çünkü zaten evli çiftlerin yanında bekar insanların kim olursa olsun bu kadar fazla bulunmaları hiç doğal veya normal bir durum değil ben de olsam ben de çok kızarım yani mesele kardeş yabancı olması değil yani normal değil
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Yalan konuşmakla olmaz kardeşin kaç yaşında be münasebet birde sürekli geliyorum felan demesi herkesin bir çizgisi olur bidaha aradığında direk söyle kardeşim sen geliyorsun iyi hoş ama ben artık evliyim sorumluluklarım var diye el oğlu 1ınde 2sınde susar 3 te patlar haklıda şahsen.
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Kaç yaşında kardeşin afedersin sümü.k gibi yapışmış resmen size 
0 oy
tarafından
Geçen de sen demiştin dimi aynı soruyu 
tarafından
Olabilir
tarafından
Haklısın canım söyle lütfen içine atma olmadı annenle konuş
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ay ne bileyim canım kardeş te olsa bu kadar olmaz yani. Kaç yaşında kardeşin ? Istersen bir  annene çıtlat 
tarafından
Annemi dinlemiyor bacım 21 yaşında eşşek kadar gel ortamızda yat diyecem artık çarşıya diye çıkıyor kızın haberim yok diyor annem
(5,406 puan) tarafından
Siz de ne var da geliyor? Ne ilgisini çekiyor bunun oyun falan mi oynuyorlar acaba birseye geliyor muhtemelen. Bizim evde hicbir şey yok kardeşim gelse de çok sıkılır:))) hasretim gelmesine
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ne isi var ya kardesse kardeş herkes yerini bilecek bende olsam tepki verirdim bukadar da olmaz
tarafından
Valla ben yarında arasın inanin sınır krizi geçirmek durumdayim
(2,009 puan) tarafından
Galiba yakinsiniz birbirinize keske tasinsaniz esinle arana da kardesin yuzunden sogukluk girer Allah korusun devamlı orda çünkü
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Erkek mi kardeşin merak ettim 
tarafından
Erkek evet 2 tane erkek kardeşim var biri 19 biri 21 yaşında bu 21 yaşında olan yapıyor 19 yaşındaki yerini zamanını bilir
(1,056 puan) tarafından
Anladım canım sana mı çok düşkün acaba bilemiypŕum. Ama haklisin da insan bazen yanlız kalmak zaman geçirmek istiyor eşiyle
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Annene soyle uyarsin 
tarafından
Anlamıyor bacim
(5,913 puan) tarafından
Kac yasinda annen soylesin evliler biraz yalniz birak ne gidip duruosun orya desin
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bu ne bole sülük gibi yapismis resmen..bn kendi ablamim abimin evi olsa o çağirmadan hayatta gitmem ne olursa olsun..herkesin bi özel hayati var cnm..kardesindir ararsn gelir kalir gider ama sen cagrdgnda gelir yani..
0 oy
(118,489 puan) tarafından
Kardesin kiz mi erkekmi
0 oy
(622 puan) tarafından
Okadar iyi anlıyorum ki seni çünkü aynı dert bende de var inan gına geldi artık benim kardeşim de üniversite okuyor virüs çıktığı ilk zamanlar da geldi dedi bı 15 gün kalcam o 15 gün 15 ay oldu iki çocuk var bende çocuklarla zaten yeterince yoruluyorum bide kardeşim var onun ayrı hizmeti bıktım artık yaaa insan belli bir zamandan sonra artık evinde yalnız kalmak istiyor artık eşimle çocuklarımla tek kalmak istiyorum kimsede çıkıp demiyor buda insan iki tane çocuk var bide kardeşiyle nasıl uğraşsın bıktım inan bıktım
tarafından
Bende aynıyım üzerimdeki bıkkınlığı nasıl atarım bilmiyorum bide seninki okuyomuş benimki  kazık kadar sıpa anlamıyor laftan
(622 puan) tarafından
Kız inan kalması okadar mantıksız ki zaten uzaktan eğitim evde de kalsa aynı bende de kalsa aynı hiç bir farkı yok ama kimse bunu düşünmüyor
tarafından
Benimkilerde aynı kalınca ne b++ anlıyorsun yani sabah kalkınca kalkıp gidiyon işte bide nie yatiyon benim  görüncemde arada yatar ama onla aklama kadar oturur konuşuruz yani
(235 puan) tarafından
Ne pissinz içiniz pis keşke kardeşleriniz bu mesajları görse :)))) :::)))
(622 puan) tarafından
Kız sen nasıl bir durum olduğunu bilmiyor sun insan kardeşinin gelmesini tabikide ister ama herşeyin bi yolu yordamı var insan kocasına karşı da küçük duruma düşüyor
(235 puan) tarafından
E tabi öylede anlıyorum sizi kocan sana demese de şimdi illa içinden diyordur bu nedir zırt pırt burda diye ama burda söylemeniz bana yanlış geldi hepimiz yabancıyız derdine derman bulamayız ki
(622 puan) tarafından
Bazen yabancı dediğin kişiye içini olduğun gibi dönebiliyor sun ama akrabana dostuna diyemiyor sun bazı şeyleri
0 oy
(2,586 puan) tarafından

Eşindede ne sabir varmiş tovbe yarabbim :getlost:

Ben olsam açikca solerim eşimle baş başa olcaz derim yarin çocuk olduktan sonra  nolcak peki

Artik tavrini koy bence 

tarafından
Valla adamda peygamber sabri var ve günde 30 kere arara onu ben olsam telefonu parçalarım ya yeter diye ama ağzını açıp bi laf demez
0 oy
tarafından
Annene şöyle bence midem bulaniyo mutfagi toparlarken yataklari toplarke  az musade etsin bize yanlis anlama de yapamiyorum de  sen konus sunla de açıkça kocamla sakalasamiyoruz yaninda de annen anlar
tarafından
Söylüyorum kadından saklı geliyor
tarafından
Aaa o zaman bisi diyemicem valla ne diyim sen konus kardeşinle guzelce
0 oy
(280 puan) tarafından
Kardesini karşına al konuş güzelce 
tarafından
Inanın kırmak istemiyorum tersliyorum yine aynı şaşırdım yeminle şaşırdım ben artik
(280 puan) tarafından
Böyle olmaz canm sen bile rahatsız olmuşun esin ne durumda Allah bilir açık açık konuş guzelce böyle olmaz de kırılmaz merak etme
tarafından
Yarında ararsa anneme babama diyecem artık valla ben yoruldum
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ula bu nasıl bir yapışma eşin iyi bişey demiyor ha herkes kaldıramaz böyle valla nasıl da abartmış dozunda gelinir tmm da bu abuuuu çok fazla
0 oy
(855 puan) tarafından
Bence psikolojik sorunları var ne münasebet yaa doğum olur hastalık olur bebek olur kalırda bu ne böyle 
0 oy
tarafından
Kaç yaşında canım kardeşin
tarafından
21  erkek
0 oy
(833 puan) tarafından
Ee de sende kardeşine guzel dille soyle bunu olmadi annene syle kardesini uyarsin yani
0 oy
tarafından

Şimdi okudjm canım 21 yaşındaymış askere gider giyecektim ama heralde yapmıştır bu yaşta benimde kardeşim gelirdi kaynımla beraber batırıp giderdi şimdi evlendi aramıyo bile 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 425 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Meryemce (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 265 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 691 göst.