0 oy
348 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (640 puan) tarafından
Saçlarım çok ince telli doğumdan sonra da iyice dökülmeye başladı. Bana önereceğiniz yöntem, kür, şampuan, sabun vs. tavsiyeleriniz var mı kizlar?

15 Cevaplar

+1 oy
(1,186 puan) tarafından
Ben.kuaförüm canim ilk.once stresten uzak.durman gerekiyor (tabi.ne.kadarAynen zor.bilirim )sampuan al hic kullanilmamis icerisine bir.paket dogum kontrol hapi.kat ezerek onu kullan ama kafani one egerek yika.vucuduna.gelmesin banyodan once mayonez yumurta sarisi sizma zeytinyagi karisimi yapip maske seklinde.sur bir saat bekle sicak.suyla yika iyiceki mayonez yumurta kokusu kalmasin canim genellikle bu tarz da saclar bakimli ve gur.kaliyor
(2,479 puan) tarafından
Kıllanma oluyor diye biliyorum ben
(4,284 puan) tarafından
Ben kullanıyorum doğum kontrol hapı onu kullansam mi ki kullanma yapmadı ama bedene değerse yapar mı ki :D
(10,411 puan) tarafından
Ekran görüntüsü aldım insaallah fayda eder
(1,186 puan) tarafından
Killanma yapiyor canim.vücutta hayir.bir.paket tam yetiyor bir.kutu sampuana ama.mayoneze yumartaya alerji.falan varsa yapmmayin
(640 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay şuracıkta durayım fazla yer kaplamam ☺
0 oy
(317 puan) tarafından
Post yukarı çıksın 
0 oy
(118,881 puan) tarafından
surda yerimi aliyim
0 oy
(912 puan) tarafından
Bnde beklemeye geldim varsa bır sır bileyim :)
0 oy
(598 puan) tarafından
Tam adamına denk geldin canım banyoda saçını tam islat öyle sabunla ben kurutma makinesi çok kullanmıyorum ve banyodan sonra örgü yapıyorum çok iyi oluyor 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Dengeli beslenmek bide banyodan önce hakiki zeytinyağı sür beklet. Saçlarım belime kadar benım benden tavsiye :) 
(640 puan) tarafından
Ne kadar bekleteyim saçımda canım bi de bir iki yıkamada tam olarak arınır değil mi yagdan
(1,013 puan) tarafından
Ben yarım saat bekletiyorum 2 kere de yıkıyorum sacımı hiç yag kalmıyor
(640 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah faydasını ben de görürüm
(1,013 puan) tarafından
Rica ederm canm
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ilk once kan degerlerinize baktirmaniz gerekiyor k8 sorun içten çözülsün özellikle dökülme 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Şuracıkta bekliyim bakalım
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canım önce kan değerlerine baktirman gerekiyo düşük olabilir..benimde tutam tutam dökülüyodu gün içinde 2 veya 3 kere süpürge açıyodum değerlerime baktirdim baya düşükmüş 3 ay bu şekilde fazla döküldü bildiğin kedi kuyruğu kadar saçım kalmıştı eczacı bana bioxcin siyah sarımsaklı şampuanı önerdi bi tane aldım 1 aydır kullanıyorum ve tekrar çıkmaya başladı dökülmeyi kesti çok memnun kaldım bitince yine alicam..ilk kullanmaya basladigimda güçsüz olan saçlarım dökülmeye devam etti sonra onların yerine tekrar yenileri çıkmaya başladı kafamda açılan kısımlar dolmaya başladı 
(640 puan) tarafından
Sağolasın canım yarim saat zeytinyağında bekletip sonrasında bu şampuanla yıkayabilirim aslında bi de fiyatını hatırlıyor musun?
(9,626 puan) tarafından
ben banyo yapmaya bile zor vakit bulduğum için zeytinyağını kullanamıyorum ☺☺ hatırlıyorum canım 45 50 arası bişeydi biraz pahalı normal şampuanlara göre bide bana eczacı bunu kullanırken başka hiç bi şampuanı ve sac kremi kullanma yoksa bi işe yaramaz dedi eğer sende kullanırsan aklında bulunsun..benim saçım boyalı ve ince telli olduğu için birbirne çok dolanırdı krem kullanmadan açamazdım ama bu şampuanı kullanınca kreme gerek kalmadı saçımı yıkarken yumuş yumuş olduğunu hissediyorum hatta taramaya bile gerek kalmadan parmaklarımla açıyorum bu şampuanın 3lü olanı 90 95 lira teki 45 50 lira..simdilik bunu kullan eğer memnun kalırsan devam edersin dedi bende çok memnun kaldığım için o 3lü olanından alicam bitince..bide sarımsaklı olduğuna bakma çok güzel kokuyo sarımsak kokusu hiç yok
(640 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım aynı şekilde çok zayıf ve ince telli saçlarım ve yeniden saç çıkması önemli benim için sagolasin
(9,626 puan) tarafından
Sende sağol canım benim ben şuan internetten baktım internet sitelerinde 3lü olanı daha uygun 60 70 lira sen istersen yine bi eczaneye sor orda benim dediğim fiyattan satiyolarsa trendyoldan n11den falan al orda uygun
0 oy
(925 puan) tarafından

image

bu şampuanı övduler bakalım kullanmaya başladım bide urban care tonik onu kullanmaya başladım benim saçım da çok dökülüyor ve aşırı seyreldi saç urunlerime çok para verdim iki sene sonra ektirme yaptiracam şuan kredi var oyuzden iki.sene sonra:)
0 oy
(3 puan) tarafından
Hindistan cevizi üstüne tanımam o daxgro falan onları kullandım bi işe yaramadı direkt aktardan hindistan cevizi yağı alıp saçlarıma diplerden uca sürüp yatıyorum sabah da yıkıyorum saçlarım harika oldu hem hacim verdi hemde yumuşattı saçlarımı canım kime söylesem teşekkür etti dene sende mutlaka
(2,493 puan) tarafından
Super groyu ben de aldım ama o zaten dökülme için değil canım uzatma için. Hindistan cevizi yağı gerçekten harika ama.
0 oy
tarafından
Yorumlara bakmaya geldim be im de saçlarım dökülüyor 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ben 1 kavanoza has zeytinyağıyla 10 15 diş sarımsağı ortadan keizo karanlıkta 15 gün bekletiyorum sonra saçıma şurup 4 5 saat bekletiyorum yıkıyorum her banyo öncesi yapıyorum bunu faydasını çok gördüm denemediğim bir şey kalmamıştı has zeytinyağı bulabilrisem tekrar yapcam 

Bende bir çok yağ karışımı var oda fayda ediyor bana az bir şey kaldı onunla başlıcam 

O doğum kontrol hapını da denedim bende pek bir fayda etmedi 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ahh aynısı psikolojimi bozdu resmen. Ben de şampuanımın içine badem yağı ekledim. Bir de haftada iki defa banyodan önce hindistan cevizi yağı,badem yağı ve hint yağını karıştırıp sürüyorum bekletip yıkıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 125 göst.
9 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde sweet rainbow (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
7 cevap 155 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 118 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu

376,646 soru

11,273,165 cevap

34,658 kullanıcı

...