0 oy
367 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Bir tartışma yaşadı annem ve eşim. İkisinin de haksız yanları var. Hangisinin yanında olursunuz? Öyle arada kaldım ki. Eşim diyor ki ben senin kocanım bana destek olmasın. Annem diyor ki ben senin annenim biz haklıyız bizim yanimizda olmalisin. İkiside kendini hakli sanıyor. Oysa ikiside hatalı. Eşime de biraz hak veriyorum aslında aileme çok düşkünüm hatalı da olsa annemi ister istemez savunuyorum. Birde hep annem üzülür babam üzülür diye bazen eşimi uzebiliyorum.

16 Cevaplar

+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Yanlış..

Kendin söylüyorsun annem hatalı biraz diye

Krali da olsa haksizsa savunmam ikisi eşit haksizsa orta yolu buldururum

Sırf annem diye hakizda olsa tutmam.
(392 puan) tarafından
Off ne güzel söyledin. Bunu yapabilmem gerekiyor aslında. Ama aileme bekarligimda çok borçlu olduğum şey var çok emekleri var bende. Kiramiyorum öyle bir huyum var işte. Eşimde diyorki anneni kirmiyorsun peki ben kimim beni kiriyorsun. O da haklı.
(128 puan) tarafından
Cnm kendini eşinin yerine koy o annesi haksız olduğu halde  seni üzse hoşuna gidermi.
-Reklam-
0 oy
(838 puan) tarafından
Annemi savunurum. 
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Kim haklı ise onun yanında ol eğer iki tarafta haksız  ise ikisinden de taraf olma birak kendi hallerine.

(392 puan) tarafından
Öyle olursa tüm bağlar kopuyor işte. Aile bağlarına çok önem veriyorum ben önem verdikce de kötüye gidiyor.
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Bence araya girmemelisin, ikisi kendi arasın da çözmeli problemi 

0 oy
tarafından
İkiside koca koca insanlar kimseyi seçmene gerek yok  taraf tutmanada ikisine de hatalarını söyle beni karıştırmayın lütfen de . Hangi tarafı tutarsan diğer taraf çok üzer seni kimseyi savunma o yüzden 
(392 puan) tarafından
Bu sefer iyice kopar bağlar. Toparlayıcı olmaya çalışıyorum hiç olmuyor elim ayağım bağlandı
0 oy
tarafından
Zor durum ikiside haksızsa karışma konuya uzak dur bence 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Eşinde annesinin haksız olduğunu bilse annesini savurnur elbette doğal olarak sende anneni savunmalisin ...eşine de ki hayatım sende haklısın ama oda benim annem sen annene yüz çevirir misin haklı da olsa haksızda o senin annen buda benim annem de alttan al
0 oy
tarafından

Off tam da o durumda kaldim cok zor durum

(392 puan) tarafından
Hemde o kadar zor ki. İkiside canım ciğerim. Ne annemi atabilirim ne kocamı. Beni çok arada biraktirlar
0 oy
tarafından
Kimseyi kimseye savunmam. İkisi de yetişkin insanlar. Tartışıp barışabilirler. Arada kalmam
(392 puan) tarafından
Bu sefer bağlar tamamen kopuyor. Baristirmaya çalıştım yine olmadı. Off çok zor ya
tarafından
İkisine de net tavrı koycaksın. Sen benim annemsin sen benim eşimsin. Kimseyi savunamam şeklinde
(392 puan) tarafından
Evet yapmam gereken bu sanırım.
0 oy
(4,962 puan) tarafından
İkisinede lafı sokarım niye arada birakiliyorum dye ne halleri varsa görsünler yorum yapma 
(392 puan) tarafından
Çok yıprandım öyle arada kaldım ki. İkiside benim canım sonuçta. Ve eşim kendi annesinden bile daha çok severdi annemi. Annem eşimi abim yerine koyardı hep. Ama ne olduysa oldu böyle birbirlerine girdiler. Çok üzgünüm. Eşimi tutsam annem üzülür annemi tutsam eşim küser. İnsan bazen çekip gitmek istiyor. Ne güzel söylemişsin keşke dediğini yapabilsem
(4,962 puan) tarafından
Sen yine karışma canım onların hatası seni arada bırakmak hadi eşini anlarim erkek anlamaz çok da anne de arada bırakmaz kızını eşi ile
(392 puan) tarafından
Evet ya aynen öyle. Annem beni çok sıkıntıya sokuyor ama bişey diyemiyorum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Vallahi ayni bnm durum. Bn saldim ikisinide bi ona soledim.bni arada birakiyosun die bi ona cekildim aradan 10 yildir yoruldum
(392 puan) tarafından
Bunu öyle çok yapmak istiyorum ki inan. Ama annemi kiramiyorum tek sorun burda aslında sanırım. Bu bağımlılıktan kurtulmam lazim
(4,152 puan) tarafından
Canm bnde senn gibuydim annemi.kiramiyordum. mesela biz ayri yerlerde oturuyoruz sehir olarak surekli mesaj atiyoduu cevap vermezsem kuauyodu kiriliyodu atsam esim kiziyodu herseyi solemek zorunda misin die atmasam annem 10 yil cektim artik patladim bu sene
0 oy
(87 puan) tarafından
Denge politikasını uygula canım. Ayrı ayrı sen haklısın ama idare et huzurumuz kaçmasın diye annenede kocanada konuş yumuşat 
0 oy
tarafından
Hatalıda olsa kesinlikle annemi savunurum 
(392 puan) tarafından
İşte onu yapıyorum öyle olunca eşim kendini değersiz hissediyor
0 oy
tarafından
Tabii ki annemi savunurum
0 oy
tarafından
İkisine de hatasını söylerim 
0 oy