0 oy
931 göst.
Aile kategorisinde (1,265 puan) tarafından

ben etmiyorum kendisinede söylüyorum. sende etme bende eymiyeyim diyirum bakalim öbur dünya da ne olacak 

hatta hayal ediyorum son nefesinde hakini helal et diyor bende haram olsun diye cem 
şuan hicte kizgin degilim gayet sakinim bunlari yazarken 

47 Cevaplar

+4 oy
tarafından

En İyi Cevap

Çoook kötü anılar yaşattı bana, yani bekarken bana deselerdi sen evlenince kocan sana böyle böyle şeyler yaşatacak asssla inanmazdım kimse bana bunları yaşatamaz müsaade etmem derdim de sonuç olarak bi güzel kötü şeyler yaşadım sayesinde. Ona sorsan hepsssi benim hatam yüzünden dik başlılığım yüzünden kendine asla toz kondurmaz.

Yani şuanda da aramız iyidir ama bence ikimizin de birbirimize tahammülü kalmadı. Hani hapşursak bile içimizden çok yaşa demek gelmiyo :) gülüyoruz arada muhabbet ediyoruz ama bence ikimizde bunalmış haldeyiz. Helal etme konusunda yine ikimizde içten gelerek etmeyiz anca belki laf olsun diye helal ederiz. 

(12,264 puan) tarafından
Aynı ben aynısı daha fazlası o yüzden artiliyorum
tarafından
Bu ben de olabirim emin olamadim :) cok acikli aslinda icime agir bisey oturdu artilamak isterdim de yapamiyorum
tarafından
Demek ki ülkece aynı dertten muzdaripiz :) onlar bizden, biz onlardan şikayetçi yine de Allaha bırakalım çektiklerimiz günahlarımıza kefaret olsun :)
(1,265 puan) tarafından
aynı ben canım. beni anlatmissin . o bana neler çektiriyor bir bilsen. bizde boşanma yok boşansam kızımı mecbur ona verecem  ama Allh büyüktür bu virüs illeti çıkmış kime ne o alacağı hiç belli kimse beni linç etmesin kimse benim ne yasadigimi bilemez  .keske içimi açıp gosterseydim size
(381 puan) tarafından
Niye ona veriyorsun ki cocugunu anlamadım devlet küçükse asla babaya vermez
-Reklam-
+2 oy
(4,725 puan) tarafından

Kizginken etmiyorum:D

(1,265 puan) tarafından
ben her zamn etmiyorum.
(488 puan) tarafından
Aha ben:)
+1 oy
(643 puan) tarafından
Ederim ama aynı zamanda Allah'a havale ediyorum
(1,265 puan) tarafından
hâkim haram olsun dedikce rahatliyorum
(173 puan) tarafından
Aynen ahirettede onunla uğraşamam
+1 oy
(10,426 puan) tarafından
Hyr etmem etmiyorum kendi de biliyor tabi umrunda olmuyor ama etmiyecem çok yıprattı beni 
+1 oy
tarafından
Bende asla etmiyecem çünkü bana kocalık yapmadı düşmanlık yapti
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Hakkım haram zıkkım dir yüzüne bile söylüyorum öbür dünyada iki elim yakasında olsun inşallah
0 oy
tarafından
Helal ediyorum ben hoş helal olsun eşime
0 oy
tarafından
Ben ondan raziyim Rabbim de ondan razi olsun. Sonuna kadar helel ediyorum 
(1,265 puan) tarafından
maşallah canım
0 oy
(453 puan) tarafından
Hayırdır kız Niue öyle söylüyorsun günah ya siz birbirnizn dunyasisnz nasıl böyle kelimeler ağzınzdan çıkıyor bı anlık öfkeyle kırmayın brbirnzi
(1,265 puan) tarafından
hayır canım inanki şuan aramız iyi ama ben helâl etmiyorum bunu oda biliyor bana neler cektirdi anlatsam  aglarsin
0 oy
tarafından
Ediyorum ben razıyım Rabbimde ondan razı olsun bu dunyada ayagina taş degmesin Allah onu yanımdan başımdan eksik etmesin ❤️
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Ay niye etmiyorsunuz :(

Helal ediyorum sonuna dek Rabbim dünyada ahirette de ayırmasın inşallah 

0 oy
(190 puan) tarafından

Sinir olduğum zaman etmem iyi olduğumuz zaman ederim :D

0 oy
tarafından
Her kapıdan çıkarken helallesiriz Rabb'im sağlık sıhhat versin inşallah ayağına taş deydirmesin 
(1,265 puan) tarafından
amin canım maaşlah size
tarafından
Sağol cnm
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Boyle söylediğine göre demekki sana cok buyuk yanlışlar yapmış canım Allah yardimcin olsun:(

(1,265 puan) tarafından
hemde nasıl  şuan aramız iyi ama için ona karşı kararmis
(1,777 puan) tarafından
anliyorum canim insan birinden 1 kere sogursa ondan sonra agziyla kusta tutsa isinamaz
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben anladim sen neden etmiyon diye oteki dunyada karsilastirilin:))
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Hakkımı yiyen, hakkıma giren kim varsa, hiç birine helal etmiyorum 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Adamın bişey yapması lazm ki baya büyük bir şey kanlı bıçaklı fln ... Etmeye bilirim ama neden durup dururken etmeyim kız onun bnde emeği daha çoktur onun kazandığını yiyorum oğlum için işi biraktim.. bn istiyorum diye ev kirası pahalı gzl bir eve çıktı..vb.

Yani sn neden etmiyorsun ne yaptı sana etmeyecek kadar
(1,265 puan) tarafından
ne yapmadı desem .sidet küfür. bildiğin her şey. dün babamin kızıma aldığı oyuncagi kırdı.  olmuyor canım olmuyir şimdi bana neler yaptigini yazacaktim  yazamiyorum .aklima  geldikçe gozyaslarimi tutamiyorum
(6,825 puan) tarafından
Şuan aramız iyi demiştin hemen ne değişti kız yorumları görmüştüm oyuncak ne alaka onu neden kırdı
(1,265 puan) tarafından
canım aramiz iyi derken ben kabulleniyorum yani
0 oy
(57 puan) tarafından

Dedim ki sebeb nee:angel:

(1,265 puan) tarafından
sebeb çok canım yazacaktim buraya göz yaslarini tutamadim
(57 puan) tarafından
Sen yinede helal et zatn rabbim goruyo o hak sahıbı o bırakmaz hakkını cnm
0 oy
tarafından
Ederim tabii Allah ondan razı olsun 
0 oy
(424 puan) tarafından
Bana cok eziyeti oldu ilk basta cok cektirdi bi anlatmaya kalksam cok sabirlisin dersin bitek aldatma olmadi aldatsa asla hakkimi helal etmem ama suan düzeldi ve esimi cok seviyorum severek evlendik onun caninin yanmasina kiyamam hakkim helaldir yani kimseye etmem demem çünkü benden helallik almadan cennete giremicek helal etmedigim kisi 
(1,265 puan) tarafından
benimki cennetlik değil adam allah'a inanmiyor cenet cehennememi inanacak

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 432 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 519 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 621 göst.
0 oy