0 oy
397 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kızlar yaz kış terliyorm napabilirim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vücudunun doğasını neden bozacaksin ki hergun duş alıver terlemek kadar insanin metabolizmasini rahatlatan başka bisey var mi ki :) buldum var tuvalete gitmek :))
tarafından
:D haklısın son dediğinde ama canım cok rahatsz edoyo beni hep kıyafet değiştiriyorum mecbur bktm artk
tarafından
koltuk altı pedi dene bide canim
tarafından
İyi fikir aslında saol canım
tarafından
Rica ederim. Vücudumuzun her bölgesinin ayrı bi florasi var kuzum onu deforme etmemek lazım.birsuru yöntem var yok karbonat sur yok başka şeyi boca et. Hic birini yapma bence senin vücudun onu atıyorsa zararlı toksit falandır Rabbim ona göre ayarlanmıştır vucudunu. Benim naçizane tavsiyem tabi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim annemde öyle iki markete gitse yüzünü yikamis gibi şu içinde kaliyo oğlum da anneme çekti kafasindan çok terliyor annem çok çözüm aradı bi ara dahiliyeye gitti ona bant gibi bişey verdi yıllar önce o dönem düzeldi sonra yine oldu çözüm bulamadı yani
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Çok rahatsizsan bu durumdan doktora git ter bezlerini alıyorlar canm
tarafından
Rahatszm baya ama aldıramam ya ameliyat filan benlik değil korkarm
(1,908 puan) tarafından
Ufak bir.operasyon 15 dakika suruyo hemen kalkıp evine gidiyosun bir tanıdığım olmustu
tarafından
Öylemi tekrarlama olasılığı varmı
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Ben de normalde asla terlemezdim dogum yaptıktan sonra sürekli terliyorum 
tarafından
Ben hep böyleyim kılodan sanrm
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Bende öyleyim sırf yazın terliyorum diye dışarı çıkmak istemiyorum yazları gece uykudan uyanır duşa girerim o derece kışın kısa koluyla dolaşırım eşim şaşırıyor ben ilk defa böyle insan gördüm diye :D terle birlikte kilolarımda gitse:D

tarafından
Ay keske ama nerdeeee
0 oy
tarafından
Tereson yada driclor roll on kullanabilirsin 
tarafından
Driclorun yan ürününü aldım eczaneden aynısını dediler ama kesinlikle aynısı seğl ya sanrm drıclor en iyisi bu işte
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Şap sürmek ter  sorununu ortadan kaldırıyor diye biliyorum ama sen yine de araştır canım
tarafından
Öylemi arastrcam cnm saol
(1,043 puan) tarafından
Araştır canım bende bı doktor dan duymustum YouTube ta
0 oy
(41 puan) tarafından
Saraçoğlunun tariflerine bi bak 
0 oy
(105 puan) tarafından
Terlemeni engellemez ama kokmasını engelleyecek bir ürün var. Deotak krem al kullan kendini o kadar da rahatsız hisettmezsin
0 oy
tarafından
Kan degerlerin yuksek olabilir mi acaba bende kansizlik var yaz kis donuyorum esiminki cok yuksek o da terliyo surekli 
0 oy
(406 puan) tarafından
Bende aynıanne olana kadar günde 2 3 kez bile duş alırdım ama anne ılunca kokuştum kaldım :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 152 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur KOSTAK (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 2,323 göst.
10 Şubat 2019 Diğer kategorisinde İlk göz ağrım ♡♡ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 145 göst.
31 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu

377,305 soru

11,291,337 cevap

34,706 kullanıcı

...