0 oy
771 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar benım ellerimde yıllardır var bu ama son zamanda iyice arttı doktora çok gittim kortizon lu kremler verip yolluyorlar 1 hafta sonra tekrar ediyor yaralar. İçleri sulu ve acıyor. Malum sürwklı ellerimi yıkıyorum ama acıya da dayanamıyorum geçmesi için bildiğiniz bir yol bir çözüm var mı nolur yardım edin :=(

image

6 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Egzema bu canım bende de var onca şey kullandım organik sabun krem jel hiçbiri işe yaramadı dermovate kremi kaşınmaya başladığı an sürüyorum aylarca rahatım bana çok iyi geliyor 
tarafından
Aynen bnde ne sabunlar kremler aldım ama Bana mısın demiyor sürekli nemli tutuyorum ama gecmıyor
tarafından
Az önce biri paylaşmış dermovate gördüm alacagm yarın
(3,527 puan) tarafından
Aynen dene bi canım inşallah iyi gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de kayseride bi soktora gittim 3 tane kremi birlestirdi verdi resmen sifami once Allah sonra o kremde buldum. Ama isimleri yazmiyor sadece pembe bi kutuuda. Surekli nemli tut ve muhakkak iyi bi doktora git ilac al. Deterjan kullancaksan muhakkak eldiven kullan belli ki seninki ilerlemks
tarafından
Yaa ne güzel doktorun adı neydi artık olmazsa ona gideyim bitirdi bu benı cnku bebege gececek dşye de korkuyorum
tarafından
Yok egzama sadece kendi vucudunda dagilir kimseye bulasmaz kuzum. Vaa cok oldu gideli kayseride develide bi soktordu soktorda gitmis zaten .
tarafından
Yok egzama sadece kendi vucudunda dagilir kimseye bulasmaz kuzum. Vaa cok oldu gideli kayseride develide bi soktordu soktorda gitmis zaten .kayssridemisin ki
tarafından
Aman bulaşmasın kımseye ben neler cekıyorm
0 oy
(1,043 puan) tarafından

Aynısını yaşıyorum iki elimde de var dirseklerine kadar yayılmaya başladı ve ayağımdan ve diz kapağımdan  da cikiyor simdi yapmadigim şey kalmadı hiçbirşey ne geçirdi ne azalttı. Ne yapacağım bilmiyorum yine aldım baska bir doktora randevu bakalım bu ne diyecek

image

tarafından
Yaaa senın kı de içleri sulu kaşınan kaşıyınca patlayıp kanayan cinsten mi :=(((((((of Rabbım şifa versin sana da bana da
0 oy
tarafından
Sari kantaron yağı kullan canım bende işe yaramıştı
tarafından
Pekı senın kı de içleri sulu kaşınan kaşıyınca patlayıp kanayan cinsten miydi ve nasıl kullandın
tarafından
Yok sulu degil benimki sadece kaşıntı çatlak ve kizariklik oluyo yatmadan once suruyodum ellerime yagi iyi gelmisti simdi bacaklarimda cikti yine alicam
0 oy
(306 puan) tarafından
Cnm egzema bu bendede var bir kremim var sabah erkenden resmini cekim sana su an her kes uyuyo ismini ezbere bilmiyom iki gunde pamuk gibi yapiyo. Ben cok cektim bu egzemadan ya az deterjan gekse elime hemen basliyo . Cok gecmis olsun yarin atim sende kullan tavsiye ederim
tarafından
Günaydın hadi sabah oldu beklıyorum :=)
(306 puan) tarafından
Cnm yoruma fotograf ekleyemedimki bi post acip koyuyom simdi resmini olurmu
0 oy
(930 puan) tarafından
Canım daha çok dermaya benziyo egzama bende de var elim komple oluyo ama böyle değil 
tarafından
Bnde tam bilmiyorum egzama mı derma mı tek bildiğim berbat bişi
(930 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 402 göst.
7 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cocalll (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,164 göst.
28 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZERRİN Argın (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 437 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nnuurrr (366 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...