0 oy
786 göst.
Aile kategorisinde (703 puan) tarafından

Saat kac oldu hala uyuyamadim bende esime eziyet ediyorum sarılıyorum saciyla sakaliyla oynuyorum tabi uyku sersemi yuzunde bisey var  sanıyor en sonda askim kalk benim canim sıkılıyor sohbet edelim dedim guldu guldu delirme yat uyu dedi :) ama hala uyuyamiyorim yazik adama :)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ahahhaha aynen oyle benimkide sabah 7 de işe gidicem askim oynama dedi :D

(703 puan) tarafından
Ama napalim bebisleri bizi uyutmuyor bizde onları:)
tarafından
Öyle valla yemek bulasik tv derken uyuyirlar hemen  dogru duzgun muhabbet edemiyoruz ki:D
(703 puan) tarafından
Doğanın kanunu bu  canim erken kalkmak icin mecbur erken yatmak zorundalar. Ben giciklik olsun diyr uyandiriyorim allahtan kizmiyor :)
tarafından
Kiyamam benn kocama yaa ben fosur fosur yatiyirum 11 e kadar :D
(703 puan) tarafından
Evet ya buraya yaziyorim ya biraktim ugrasmayi uyuyor rahat rahat :))
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından

Tehlikeli durumlar bunlar :):)

(703 puan) tarafından
O kadarina uyanir. Bakma sen tepki vermedigine oyke bisey yapsam evde kovalar beni :)))
(11 puan) tarafından
Cok ararsniz bu uykulari uyuyun uyuyn vaktiniz azaliyor. Ben bi canavar dogurdm 7/24 uyanik uykuya yemek yemeye hersye hasretim inan :)
(703 puan) tarafından
:)) ilerde kendimi gördüm  sanki. Karnimda ki uyumuyor  bende diyorum ki oh valla sen gunduz ben gezerken uyuyorsun anneyi hic düşünmüyorsun  esimde diyorki aferin karnindaki çocuğa  bile trip atiyorsin :))))
(1 puan) tarafından
Keske karnimda kalsaydi demeye basladm ben bu aralar o derece inan durum :)
(703 puan) tarafından
Deseene doguncada rahat yok :)
0 oy
(515 puan) tarafından

Az bişe uyumuşum ben de hemen ruyq gördüm soğan dolu araçlar vardı kuru soğan birinde kilosu 16 diğerinde 32 TL idi küçük araçlar da vardı araları baya uzaktı birinden diğerine doğru koşuyorum nie kosuyosam karanlıkta kabuslarim bile tuhaf hahaha evdede çuvalla soğan var. Kalktım oturdum TV nin başına uykum yok sıcak basiyor

(703 puan) tarafından
:)))) sogana mi aserdin acaba :) aslinda kötü uyuyamiyoruz sabahta öğleye kadar uyuyoruz en azindan ben kayinvalideli bi evde yasasam adim çıkardı valla tembel diye :))
(515 puan) tarafından
Canım hiç bişe istemiyor pahalı ya kabusum oldu sanırım aynen valla gece yatmaz gündüz kalkmaz eşim e kıyamam 6 da işe gidiyor uyusun acaba sabah erken kalksak gece uyuyabilir miyiz
(703 puan) tarafından
Ben onu denedim bu seferde gun icinde cok halsiz oluyorum gun icinde uyuyorum aynı  hesap oluyor hamilelerin genek sorunu galiba geceleri uyumamak
(515 puan) tarafından
Evet maalesef lohusayken de uyuyamayiz Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin de katlancaz artık
(703 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(66 puan) tarafından

Oğlumu uyuttum katnimda ki başladı halı hazirda uykum varken kaçtı :///  uyumak istiyorum yaaaaaaaaaaa

37+2

(703 puan) tarafından
Ben 34+ 4 m senin oraya gekince hic uyumam ustelik sabah doktor randevum var. Uyuyayim diye çabalıyorum karnim bi oraya bu buraya gidiyor bende yataga oturuyorum artik  :)
(66 puan) tarafından
Sabah kalkmak zor gün içinde de uyuyamıyorum bir de 3,5 yaşında oğlum var sersem gibiyim 2 haftadır boyle
(703 puan) tarafından
Tabi öyledir allah kokaylij versin canim
0 oy
(208 puan) tarafından

Aynı ben uyuyamiyoruz en son bıçak dedi kalktı su su sinegi öldür dedi geri yattı bilmiyorki o rahatsız eden şey sinek değil benim :)))

(703 puan) tarafından
:)))))) yazik ya bize yaosan kavga cıkartırız:)
(208 puan) tarafından
Valla ne cektiriyoruz ve :)
0 oy
tarafından

Iyi eziyet edebiliyosunuz biz mecburiyetten yataklari ayirdik :))o ise gidecek diye kiyamiyorum ben aksama kadar calisiyolar bizim yatma imkanimiz var uyuyamasakta

(703 puan) tarafından
Haklısın niye ayirdiniz bebek icin mi ben 34 m doktor daha bisey demedi
tarafından
Ben uyuyamiyorum onunda uykusu bolunuyo diye ayirdik. Birde 2.5 yasinda bi oglusum var o benimle yatiyo babayi disladik yani :)
(703 puan) tarafından
2 cocuk olunca tabi zor oluyordur oda uyaniyirdur arada allah kokaylik versin:)
tarafından
Sagol canim ikinci yolda ocakta gelicek kismetse 36. Haftamizdayiz
(703 puan) tarafından
Bizden 2 hafta buyukmus :) allah sagalim kurtarsin insallah canim
tarafından
Sagolasin canim hepimize kaylik nasip etsin sag salim alalim bebislerimizi insaallah :)
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Koyamıyorum kız ben ☺ o uyuyana kadar saçıyka oynuyorum. Horlama merasimi başlayınca iniyorum salona :D  arada gidiyorum kontrol ediyorum şu veriyorum. Bide yarı .kontrolüm var . oda izinli :D 

(703 puan) tarafından
Ha ha benimki horlamiyor cok sukur  diyor ki hadi sen cand creshini oyna bende uyuyayim diyor :)
0 oy
(545 puan) tarafından

Sen bide bebek olunca gor uyuyamamayi  :)

(703 puan) tarafından
Insallah uslu olur dua edin :)
0 oy
(52 puan) tarafından

Bn kıyamıyorum karismiyorum adama erken uyaniyo cok yoruluyo diye ellemiyorum bi tek sancim oldugu zamanlar uyandiriyorum masaj filan yapiyo sirtima o kadar 

(703 puan) tarafından
Kiyilmiyor sabahin kaçında gidiyorlar
(52 puan) tarafından
Aynen de oyle sancım olsa tamam kalksn derim bn yatamiyorum diye keyfine onu da kaldirmamin anlami yok ki bari o yatsin gidip calisiyo yoruluyo oda bizim icin caljsiyo sonucta ailesine guzel gecindirmek icin
0 oy
tarafından

BBen sadece arada lavaboya kalkıyorum bebiş bazen kıpır kıpır oluyor kalktığımda ama beni hiç uyandırmıyor uykuyu çok seviyorum inşallah oğlum da sever :) gece 11 öğlen 11 uyuyabiliyorum çok şükür 38+2 oldum bu arada çocuktan sonrası için endişeliyim ama :)

(703 puan) tarafından
Benim bebis geceleri organlarimla mac yapiyir masallah gunduzleri hic sesi cikmiyor :))
0 oy
(703 puan) tarafından

Kizlar oda bana oyun yapmis sabaha karsi uyuduğumu biliyor :) saat 6 da kalkicam arabayı goturcem dedi aksamdan bende tamam dedim alarm caldi gittim kıyafetlerini getirdim cayini yaptim sonra uyandirdim alarm calical sen on dk bekle uyumayalim dedi saat 7 43 yeni uyandi sabah sabah kahkaha atiyor nasilmis uykusu bokunmek diye :))))))

0 oy
(37 puan) tarafından

Bnm gibi :D tek deilmosim bnu ypn

0 oy
(216 puan) tarafından

Bnim esim yataga girer girmez iyi gcler askm diyo konusmim diye bn yinede konusuyom susuyo bi sure sonra tekrar diyo iyi gcler diye :) en son agzmi kapatio vicdansz askm sabah ise gidecm kurban olim sus diye ;)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 272 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 610 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 294 göst.