0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Ilk zamnlar alismadi die bsi demedm gecen gene kvga ettk oglum dedi agzmdan kacti fln dedi neyse tm dedm buraya yazdm herkes olablr insnlk hali dedi.Biraz once gene laf arasinda oglumu dedi.Cok uzuluyorm dilim surstu dior sanki oglan istyormus gbi hssdiorm cok zruma gdior 

14 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

Sende deseydin ya sağlıklı olması önemli cinsiyeti değil.

(81 puan) tarafından
Diorm tbiki oyle falan dior ama laf arasnda agzndan hep oglan cikior
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogdumu çok sever o onu bende hep oğlan olduğunu bildiğim halde karnındayken kızım die sevesim geliyor ben bile kızım dememek için bazen tutuorum kendimi
(81 puan) tarafından
Oyle olmasini istedign icinmi agzindanmi kacior
tarafından
Yo oğlan hissediyorum ilkinde değil ikinciyi oğlan istemiştim oğlum oldu ama hep severken konuşurken karnındayken kızım diyordum çoğu zaman şimdide aynı dogdumu değişir o belki oğlan istiyormustur ama yüzünü gordumu farklı hisseder
0 oy
tarafından
Babam bizi oğlum diye sever beni de kız kardeşimi de ama asla erkek çocuğum olsun diye dua etmez miş hatta erkek kardeşim doğduğunda herkes kız sanıyor muş babam çok sevinmiş ikinci kızım oldu diye sonra dan babaannem erkek diyince babam üzülmüş niye kız değil diye mesela 

Çok takılma böyle şeylere 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Olabilir canım benim de ilk hamileliğimde hep kız hayal etmiştim erkek olduğunu öğrendik uzunca bir süre bende kızım dedimismine bile karar vermiştim ismini söylüyordum farkında olmadan ama sevinmedim ki erkek olduguna öyle bir sevindim ki hayatımda aldığım en güzel haberlerden biriydi. Kafanı takma hiç erkek diye hayal edip hep öyle düşünmüşse farkında olmadan oluyordur
0 oy
(66 puan) tarafından
sıkma bu kadar kendini cnm insanlık hali olabilir bizde kız istiyorduk hata doktor cinsiyeti söyledikten sonra eşim yinede değişir umuduyla bekliyordu yanlış görmüştür falan diyordu ama oğlumuz oldu evlat sonuçta ikiside çok seviliyor 
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Napcan bacım. Benimki de oglan diyince sanki pek sevinmedi gibi oldu. İlk cocugumuz kız hep karnımı severdi her aksam kızım kızım seni cok seviyorum diyip konusurdu. Bunda oyle birsey yapmıyor 
(81 puan) tarafından
Bunlara yaranilmaz bacm vallaha
(10,775 puan) tarafından
Dogunca bir alsın kucagına hersey degişecek
0 oy
tarafından
Belki erkek istiyordu önceden böyle şeyleri takma benim eşimde hep erkek bebek isterdi hamileyken ilk başlarda bi kızımız var bide oğlumuz olsun derdi hep ama kızımız oldu ve emin ol eşim o kadar çok seviyor ki kızını hep der dünyaya değişmem meleğimi diye ☺️ önemli olan doğduktan sonraki bebeğe olan tavrı şimdi söyledikleri değil boşyere kendinizi üzmeyin. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Belki de öyle hissediyordur kuzum 
0 oy
(964 puan) tarafından
Benim eşim de cinsiyetten once aslan oğlum diye seviyordu şimdi babasının gülü diyo :D erkekler nedense erkek istiyo ama sonra alışıyorlar 
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Sesli harfleri yutma ablacım anlaşılmıyor 

Bizim ki de bazen ağzından kaçırıyor üzülme cinsiyet belli değil daha 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Oğul evlat demek cinsiyetsiz kelimedir. Bence pek takılma. 
0 oy
(48,480 puan) tarafından
erkek olacak diye kendini sartlamis demekki 
0 oy
(24 puan) tarafından
Üzülme cnm Hele bi kızın doğsun sağ salim bak nası fikri degicek benimde olk çoçuk oglandı ikinciye hamile kaldım eşim hep ben bilyom Buda erkek diyodu ben çok uuzlyodum ama. Kızım doğdu şimdi dışarı çıkar arar önce kızıyla konuşur ben ve oğlumu sormadan kızını sorar ewde kızla oynar oğlum soru sorar o kızla oynamaktan onu görmez hep tartışırım ayrım yapma o çocuklada oyna die kız ewlta babaya çok başka
0 oy
(895 puan) tarafından
Isterler cnm babalar bosver.bende esimden etkilnmistim.oglum oldu.simdi kizim var akli gidiyo ne olursa olsun onun yavrusu herturlu cok severler bi dogsunda bak 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 476 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 534 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 825 göst.
15 Şubat 2020 Diğer kategorisinde beraa12 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.