0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (258 puan) tarafından
Kızlar benim hakkımda kim ne düşünüyorsa Allah aynısını ona versin diyorum aylardır eşimle hiç kavga etmiyorduk hiç bir sorunumuz yoktu takii bugüne kadar bugün eşim annesine gitti giderken iyidi suratı falan ama eve geldiğinde bir tuhaftı ne oldu dedim yok bişey falan dedi baya sinirli gibiydi bende ne oluyor sana ya dedim üstüme gelme dedi ben de zorlamadım daha sonra ailem görüntülü aradı aileme doğumda hastaneye gelmeyin falan dedi böyle şakayla karışık ama babam ben zaten gelmem dedi ve çok alındı Cook gücüme gitti telefonu kapatır kapatmaz başladı benimle kavgaya tutuşmaya ailenle günde kaç kez konuşuyorsun dedi bende onlar arıyor konuşuyoruz dedim benim ailemi niye hiç aramiyorsun niye benim ailemi kendinden uzak tutuyorsun niye benim aileme gitmiyorsun falan dedi bende senin annen her gün bacını arıyor beni aramıyor bişeye ihtiyacın varmı diye ben bişey diyormuyum sana dedim hamileyim hastalık var gitmiyorum ne var bunda dedim vay efendim benim bir tarafim kalkmış ben çok simarmisim da ailesiyle iyi geçinmek zorundaymisim da sende diğer gelinler gibimi olucaksin bu aileye bir doğru düzgün gelin gelmedi anasını satayım ya dedi senin ailen çokmu düzgün peki hep gelinlermi kötü dedim annesine laf kondurtmadi elimde telefon vardı yere attı beni sinirlendirme falan dedi çok ağır şeyler söyledi ağlamaktan kendimi koyamiyorum  36 haftalık hamileyim bebeğime bişey olucak diye korkuyorum ama kendime gelemiyorum kaynanam doldurdu oğlumu üstüme püskürttü resmen :((

13 Cevaplar

0 oy
(81 puan) tarafından
Hepsi ayni merak etme tek sende degl bebisi dusun onlar icin uzme
(258 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
bacım ***** mi senin kocan kazık kadar adam dolduruşa geliyorsa sikinti kocanda.bugun kaynanan doldurur yarin görümcen obur gul eltin .yani semer vuran illaki olur
(258 puan) tarafından
Çok dolduruşa geliyor annesi babası bacısi onlarn lafıyla harkeet ediyor
0 oy
tarafından
Allahin cezalari nolcak hepsi ayni neredeyse sanki mecburuz sevmeye 
(258 puan) tarafından
Mecburmusum hizmet etmek zorundaymisim
0 oy
tarafından
Şuan şu postu ben yazdım zannettim. Benimki de bunun aynısının tıpkısı. 

Ben pes ettim valla bacım ne diyorsa he diyom. Yapsam da yapmasam da he diyom geçiyom
(258 puan) tarafından
Ben her defasında onlar yüzünden kavga etmek istemiyorum eşimle kendi sorunumuz yok sorun ailesi bunu kabullenemiyorum
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Aman yanar söner benim babam da böyle adam 40 yilllik evli babaannem üstümüze salardi sen çalışma çocukların çalışsın sana baksın adam işi bıraktı 2 sene çalışmadı paeasinbitti anasına para vermeyince anası tekmeyi koydu şimdi anama harclik goturemiyorum diye gidip ziyaret edemiyor gene bize kaldı ama saygısını kaybetti annem hiç saygı duymuyor. 

Seninkinin de aklı başına gelecek ama işte geç olacak bırak konuşsun dursun
(258 puan) tarafından
Allah hidayet versin şu erkeklere ne diyeyim
0 oy
tarafından
Bebeğini düşün sakin ol strese sokma bebeğini 
(258 puan) tarafından
Onun için ayakta kalmaya çalışıyorum yoksa bıktım inan
0 oy
(118,987 puan) tarafından
Bi cogu boyleymis malesef 
(258 puan) tarafından
Çok zoruma gitti ya
0 oy
tarafından
He de geç bacım cevap bile verme kendi kendilerine kurup dursunlar ne verirlerse onu alırlar. Bebeğini düşün ağlama ondan değerlisi yok. 
(258 puan) tarafından
Orası öyle ama kaynana yüzünden kavga etmek çok zoruma gitti
tarafından
Haklısın sana bisey demiyorum ama kavga olur sadece bu şekil o sayarken sen hiç cevap verme. Arada bizdede olur bu tür. Hiç cevap vermem. Çünkü dediģim gibi ne verirse onu alırlar
(258 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Allah başlarına öyle bir gelin versin ki bizleri mun ile arasınlar insAllah 
(258 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
(14,004 puan) tarafından
He de geç canım sen konussanda tartissaanda kafasını taşlara da vursan o anlamaz he de geç ne kendini üz ne bebeğini 
(258 puan) tarafından
Aynen canım doğru sagolasin
0 oy
(670 puan) tarafından
Hepsi aynı merak etme rahat ol hiiiiç üzülme de takma da 
(258 puan) tarafından
Tamam canım sagolun
0 oy
tarafından
Hepsi demeyelim de yüzde 90 i aynı boşver üzme kendini
(258 puan) tarafından
Teşekkür ederim sagolun
0 oy
(140 puan) tarafından
doldurmus lar resmen ya bu nasil bir mantik oglunun yuvasini huzurunu bozunca ne oluyr anlamiyorum ya benim annemin ust katta evi var abim evlenince orda yasasin diyorz yok dyr onlara ayri ev alacam daha iyi ne kadar uzak oyle iyi dyr huzurlari bozulmams olur   anlayisli olmak cok mu zor
(258 puan) tarafından
Zor işte canım Allaha havale ediyorum ama artık esimede ayar vericem iyiyiz ama sırf ailesiyle sogugum diye bana bunları yaşatmaya hakkı yok.. benim babamın kalbini kırdı tek kelime etmedim hakaret etti bana sesimi çıkarmadım ama artık yok
(140 puan) tarafından
haklisin cnm ailene ayip etmis siz yarin obur gun barisirsinz ama ailene karsi yuzu kalmz
(258 puan) tarafından
Çok ayıp etti hemde ne dmeek siz hastaneye gelmeyin ya bana soruyormusun doğumdan sonra kiminle rahat edersin bebek bakmak için diye veyada doğumdan sonra insan direk ailesini eşini yanında ister bu gelmiş neler diyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 611 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,484 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.