0 oy
1,483 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar internette bı video dolaşıyor haberlere de çıktı gelin yüz görümlüğü bilezik istemiş kaynanasi yarım altın almış diye arabadan inmiyor herkes dil döküyor inmiyor bilezik istiyorum onu alacağınıza söz verin diyor söz verdiriyor öyle iniyor arabadan. Gördünüz mü sizce haklı mı gelin :) 

45 Cevaplar

+6 oy
(505 puan) tarafından
Yuzgorurumumu kaldi gercek yuzunu gosterdi zatenn ahahahh :-D
(4,668 puan) tarafından
Hahaha bu iyiydi :D
(84 puan) tarafından
Aynen vallaha iyi dedin :)  yüz mü görmek istiyorsunuz alın size alası
(505 puan) tarafından
Rezil ya adamın yerinde olsam yüzüne bakmam rezil etti :)
-Reklam-
+5 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn onun kocasi olcak adam olsam arabada bırakırdım onu inmezse inmesin..bu kadar açgözlü biri ilerde kim bilir neler ister..bna göre kültürsüzün teki..
tarafından
Aynen öyle +++
(84 puan) tarafından
Yok yok öyle şanslı olur öyle el üstünde tutulur ki bu böylesi daha kıymetli olur canım
tarafından
Valla yüzsüz para meraklısı bir kadın birde bağırıyor ordan biri gelin bilezik istiyor verirseniz inecek vermezseniz gidecek diyor o damat olacak erkek kılıklının yüzüne tükürim kapıda öyle diyen kız tarafına alın kızınızı giden diyecek bak bakalım nasıl yola geliyorlar..
(3,901 puan) tarafından
Tabi cnm alin kızınızı gidin dese hepsi koşa koşa kizi indirirler..adamda is yok yani..
+4 oy
(84 puan) tarafından
İnince de testi veriyorlar kırmak için bir fırlatıp kırışı var ki düşmana korku salıyor :) vallaha ben biraz takdir ettim açıkçası başından herkes ayağını denk alır bu kıza karşı. 
(280 puan) tarafından
Yorumun ayrı bi komik kız düşmana korku salar dio :)
(84 puan) tarafından
Ahahaha öyle ama :)
(280 puan) tarafından
Kız ertesi gün ayrılmışlar konyaliymis kız konyamin gururu kıza yazık oldu tövbe ya
(84 puan) tarafından
AA tüh o kadar da takdir etmiştim
(280 puan) tarafından
Bende ya  masallah dedigim cok yasamaz zaten:) o gün oğlan otelde yatmış sabah kızı göndermişler damat subaymış gerçekse söylenen
+1 oy
(285 puan) tarafından
Çok rezil görünüyor bence 
+1 oy
(1,105 puan) tarafından
İyi yapmış bence hiç de görgüsüzlük değil biz yapmadık da ne oldu kıymet mi bildiler 
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Görgüsüzlük bana göre bu. 
(84 puan) tarafından
Oda var ama dişini de baştan göstermiş kimse bunu ezmez bişey söyleyecek olan iki kere düşünür :)
0 oy
tarafından
Haklı değil. Saçma sapan bir hareket
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Bende yaptım eşim bı miktar para verdi kabul etmedim en son cüzdanı kartları verdi öyle indim :D

(84 puan) tarafından
İyi yapmışsın ben biraz hak verdim geline de birşey de gözü olmayanı sevgiye değer vereni saymıyor kimse vallaha :)
0 oy
tarafından
Haklı mı bilmiyorum ne yaşadılar kendi içlerinde ama kesinlikle çok ayıp ve görgüsüzlük
0 oy
(508 puan) tarafından
Bence görmemiş gibi o ne ya insanlar para icin evlenir olmuş ne alaka yani bence saçmalamış bide testiyi sanki kaynanasının kafasına vurur gibi kırıyor ayıp bence :D
(84 puan) tarafından
Bence iyi yapmış biz mülayim mülayim geldikte ne oldu kız :)
(508 puan) tarafından
Kayniskom beni mülayim olduğum icin pek sever kiz diğer gelinler azcik cadı ben pek kiymetliyim eb küçük gelin olmama rağmen:D
(84 puan) tarafından
Şansın varmış demekki canım Allah bozmasın :) ama vallaha benim çevremde falan tam tersi örneklere daha cok rastladigim için diğer türlü düşünmüyorum genelde:)
(508 puan) tarafından
Evet haklisin genelde öyle oluyor aman kiz kendi ailemden yana gülmedim bırakta ordan bari güleyim :D
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Hakli hakli bak baklim o gelin nasil kiymetli olacak bundan sonra biz yapmadikta ne oldu aman aman bize yakismaz dedikte ne oldu kiymet deger 0.
(84 puan) tarafından
Aynen yemin ederim bende öyle düşünüyorum kim buna bişey diyecek olsa iki kere düşünür herkes ayağını denk alır başından ayarı vermiş :)
(6,810 puan) tarafından
Aynn oyle canimmm keske bizde boyle olsaydik benim ailem kapiyi actilar ki 100 lira para verip bir omur lafini yapmasinlar diye keskede herseyden para alsalardi simdi en azindan kiymetimiz olurdu
(84 puan) tarafından
Aynen lafı bile geçmiyor benim ailem de öyle düşündü görgüsüzlük olmasın dedi herşeye tamam dedik eve bı geldim ikinci el eşya doldurmuşlar paragöz olsaydım altınlar bilezikler isteseydim en azından evimin eşyasını baştan alırdım
0 oy
(359 puan) tarafından
Gormedim ama cok sacma is artik iyice inada arsizliga bindiyse tamam o zaman geri goturup birakin diyeceksin bak nasil iniyor
0 oy
(460 puan) tarafından
Gereksiz bisy bnce herseyin sonuna gelinmiş onu yapması gereksiz haksiz :)ama o kocayida kaynanayida  dover valla:)
(84 puan) tarafından
Vallaha iyi insanlarsa yazık olabilir erkek tarafına ama bı yandan iyi yapmış ezilmez herkes bu laf yemez altta kalmaz diye el üstünde tutar emin ol daha şanslı olur :)
(460 puan) tarafından
Tabi cnm orası kesin korkudan herkez sessiz kalir :)
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Yüz görümlüğü ne :) bana düğünde zoraki taktıkları bileziği mehir diye saydılar  :) hiç öyle gorumluk falan vermediler :) 
(84 puan) tarafından
Bana da vermediler de işte gelin damat tarafı kapısına inince falan veriyorlar :) benim de mehirimi eksik verdiler annem dedi babama babam ayip olur dedi dedirtmedi bişey karşı tarafa sanıyorlar ki mehir verdik :):)
(2,211 puan) tarafından
Ay ben kapida indim çay bardağı verdiler  :)) benim gorumlugumde bardak demekki :))
(84 puan) tarafından
Ahahaha olabilir kız çok mantıklı :)
0 oy
tarafından

Ben bedavadan gosterdim.yuzumu yaaa ahhah bilsem neler isterdim:P

(2,028 puan) tarafından
Ahahah bende aynı  :))
0 oy
tarafından
Kız bn çok satım ya  hicbsy istemdm kaçarak evldnmd kaynanmlar zorla düğün kına altın yaptılar bide o kıza bak bn o kayanan yerinde olsam kapatr kapıyı geri gonderrdm Allah sabır versin onalra
0 oy
tarafından
Görgüsüzlük Başka bişey değil.. Sanki kız kıtlığı  var  çok aramışlar mı o gelini. ben olsam öyle paragöz kadını arabayla geri götürür babasının kapısına bırakırım damatta etkisiz eleman sanki...

Boşuna dememişler aç gözlü insanın karnı aşla doymaz diye.. 
(84 puan) tarafından
Damat ona kul köle olur şanslı olur bakma sen :)
tarafından
Yok kız valla bi iki sene köle olur sonra kafaya dank eder sürekli yüzüne vurur seni parayla satın aldım diye o zaman da gelin pişman olur ama iş işten geçer ☺️
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kaynana tamam diyor, ikna ediyorlar, tam inecekken biri diyor ki tek sizde mi var adet in artık diyor kız da rezillik çıkartıyor sonra. 

O evlilik olmaz 
(84 puan) tarafından
Olur bence damat ona köle olur orda bırakmayan sonra hic bırakmaz şanslı olur saygı görür böyle yaptı diye :)
(2,633 puan) tarafından
Düğününde rezillik çıkartıp sonrasında evli kalan görmedim canim ben :) mesela benim kuzenimin ki de böyle olaylı olmuştu. 1 yil oldu boşandılar
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kendini rezil etmiş sadece. Ama eşim bunun kıymeti bilinir bir dediği iki edilmez bak gör dedi .
0 oy
(280 puan) tarafından

Şimdi gördüm haklı olabilirde o arabadan inip testiyi atması ne ya Allah aşkına ayıp be daha inmeden erkek tarafı da laf sokuo çetın cevize çatmışlar tükettiklerini yaladilar :)

(280 puan) tarafından
Bende bekledim adet bizdede baktm kimse ne istiosn demio onlardada adet halbuki  bende bekledim indim bu hale dusecegime rezillik ya böylesi el üstünde tutulur ama :)
(84 puan) tarafından
Aynen kıymetli gelin olur bu :)

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 543 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
5 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Maviklbk (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,482 göst.
0 oy