0 oy
801 göst.
Aile kategorisinde (376 puan) tarafından
sorum yukarda kizlar? 

33 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bilmem ben hiç hissetmiyorum artık belki de hissetmek istemiyorum 
tarafından
Hissediyorum da hissetmek istemiyorum  :((
tarafından
Ben hissetmiyorum da sıkıntı orda sanırım
-Reklam-
+2 oy
(12,794 puan) tarafından
Gün için de gelip sarılması öpmesi sevgidir 

Veya seni kırmıyorsa sözlerine değer veriyorsa önemsiyorsa seviyordur 
+2 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim vıcık vıcık ilgi göstermez ama hissettirir sevdiğini. Duştan çıkınca saçlarımı kurutur. Sırf dinleneyim diye uykusu çok da olsa evde kaldığı zamanlar çocukları alır salona gider sırf dinleneyim diye. Sevdiğim şeyleri habersiz alır getirir. Arkadaşları ile güzel bir mekan kesfetsinler beni de daha sonra illa götürür. Planları hep benimle  çocuklarımla ilgilidir. Ev içinde her zaman destek olur.  Hasta olurum basım da bekler. Iyilesmem için herşeyi yapar.  Bu böyle uzar gider canım. Sen de illaki eşinin seni sevdiğini hissedersin.
+1 oy
(14,081 puan) tarafından

Bugün eşlerle ilgili soru sorma günü :D

+1 oy
(27,307 puan) tarafından

Tarif edilecek birşey degilki

Yaşayıp görmek lazım yani

+1 oy
(8,954 puan) tarafından
Bence sana olan ilgisinden senin için yaptığı fedakarlık dan 
+1 oy
(13,203 puan) tarafından
En önemlisi gözünün içindeki ışık sana bakınca gözleri parlıyorsa seviyordur. Bir de hiçbir şekilde kıramıyorsa falan. 
+1 oy
(14,005 puan) tarafından
Bence bu soruyu sorduğuna göre sevmediğini düşünüyorsun çünkü seven insan bunları düşündürmez
+1 oy
(1,327 puan) tarafından
Canim benim illa anlarsin. Bakisindan , tstli gulusunden , sozlerinden. Simdi ben durupta sana benimkininn yaptiig davranisladi anlatmiycam anlatmamm yanlis olur. Ama illaki anlarsin. Ben hic suphe etmedim esimin sevgisiinden. Ama gene de arada simariklik olsunn diye soruyorum beni ne kadar seviyorsun diye falan. Guluyo :D anlatiyo. Ozlediigni anliyorum mesela gun icinde. Oyle
(376 puan) tarafından
doğru canim valla benimki çok iyi kutu laf soz galan soylemez ne istesem butvemezi gore alir  ama hamilaliktan mi ne alingan oşmuşum valiba aevmihor diye duşuncesinr  kapildim
(1,327 puan) tarafından
Oluyor canm bazen bizler abartiyruz. Hormonlarsan dolayi bnde hamileym. Esime hep iyiligimi dusunur sagolsun ama iste . illaki biseyleri yanlis yerleere cekip sen bunu mu demeknistedin falan deyip adama cemkirdiigm cok oldu :D sonra da sen beni artik eskiis gibi sevmiyorsun tripleri falan filan :))
+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Canım yandığında benden daha çok canı yanıyor yüzünde o acıyı görebiliyorum bu beni sevdiğinin kanıtı değil mi ? 
+1 oy
(924 puan) tarafından
Hissedersin canım zaten bişey yapıp anlaşılacak bişey değil ki bu
+1 oy
(1,206 puan) tarafından
Ooo yorumlara baktım da o zaman benimki hiç sevmiyor 

Yorumlara göre değil canım eşinin hal ve hareketlerini gözlemle 
(376 puan) tarafından
ha valla doğru maşalah ma allah mutlulkari artsin valla benimki inci giydim zaman uşursun diyor giy bir şeyler ama saçimi falan kurutmaz
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Simdi benimkini bosver seninki sen hastalaninca arar sorar bisi yaparmi mesela dustan ciktin sacini tararmi mesela sana yemek yerken catala domates alip yedirirmi yani boyle seyler yaparmi
tarafından
Sevda enişte bunları yapıyor mu?? :D
Hee kiz yapar sagolsun ❣
Ama hastaysam yapar saglamsam yapmaz
tarafından
Zaten kötü günde belli olur gerçek sevgi ☺️ hastayken yapıyorsa yeter zaten ❤️☺️
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Sabah aksam ben sensiz naparim der

Cok sık beni sevdigini söyler (bunaltici derecede söyler )

Market alisverinde bensiz yapiyosa illa benim sevdigim birseyide alir ayri posetler bana verir 

Birseye ihtiyacin varmi diye nerdeyse hergün sorar kiyafet veya herhangi birseye

Bana bakarken gözlerinin ici güler 

Dha cok varda bu kadari en basitleri 

Yani bence coluk cocuk yuzundwn mi yoksa şahsen mi seni sevdigini elbet anlarsin bence 
0 oy
(783 puan) tarafından

Sever ben hala anlıyorum.bir tartışma olduğunda asla üzül.eme dayanamaz. Hasta olduğumda ilgilenir duştan çıkarım saçımı tarar kurutur bide üstüne fön ceket :DAllah basımdan eksik etmesin

0 oy
(175 puan) tarafından
Fırsat bulduğu her anı benimle geçirmek ister benim olmadığım hiç bir yere gitmek istemez. Ben yatmadan asla yatmaz. Kanepede kıvrılır uykumun gelmesini bekler. Aileme çok değer verir çünkü bana değer verir. Maddi olarak varlıklı değiliz asgarî ücretle geciniriz. Ama her ihtiyacımı karşılamaya çalışır. Kimseye imrenmemi istemez. Uykusunun arasında uyanır öper sarılır. Günde bi kaç kez arar sesimi duymak için. Bunun gibi bi çok şey. 
0 oy
(2,602 puan) tarafından
Gözlerime  baktığında  anlarim fazlasiyla seviyoruz❤
0 oy
tarafından
Herkesin sevgi gösteriş şekli farklıdır burda bunu yapıyor mu sorularına fazla takılıp canını sıkma 
0 oy
(817 puan) tarafından
Gece uyanıp öper beni. üzerimi örter sürekli 50 defa su istesem üff demeden getirir canım birşey istese hemen alır asla paranın lafını yapmaz hesap sormaz para ile alakalı ilgilenir benimle sürekli biryerim ağrısa napim söyle ben ne yapabilirim masaj yapim mi yada başka birşey der birgün bile bana hayır demedi ne istesem yapar bilmiyorum seviliyorum bence sen neden sevilmediğini düşündün acaba
0 oy
tarafından

Sanırsam cicim ayları geçdik den sonra sıçımm ayları başladı ondan sonrada geçim derdi geldi çattı faturalarda şafak attı ahh ulennn ahhh 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 339 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 853 göst.
0 oy
8 cevap 416 göst.
0 oy
42 cevap 687 göst.

377,328 soru

11,291,951 cevap