0 oy
634 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Esınız size ne sıklıkla hediye alır supriz yapar mı maalesef benimki bana hıc bir şey yapmıyor agzımla söylüyorum bana sunu alırmısın diye yok :((

47 Cevaplar

+1 oy
(1,390 puan) tarafından
Almaz. Özel günlerde de ne istediğini söyle ya da birlikte alalım der. Sürpriz yapmaz.. Oysa ben sürprizleri çok severim... 
-Reklam-
+1 oy
(1,206 puan) tarafından
Canim kocam o kadar dusunceli o kadar dusuncelidir ki hic hediye almadi sagolsun :)
0 oy
(924 puan) tarafından
Canim bı sıklığı yok aslında bizde mesela bankaya işlerini halletmeye gider çarşıda bişey görür beğenir alır bana sağolsun bende ona öyle görüp behendigimiz şeyleri alırız birbirimize
(467 puan) tarafından
Ne güzel Allah agzınızın tadını bozmasın canım
(924 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini bozmasın inşallah
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim eşim mağaza müdürü. Hal biyle olunca sürekli kıyafet alıyor bana zaten evdeyim bir yere gittiğim yok alma diyorum olsun diyor heray en az bir iktidar kıyafet alır ihtiyacım olmasada özel gunleride hiç atlamaz sağolsun 
(467 puan) tarafından
Ne kadar guzel
(3,729 puan) tarafından
Hakkını ödeyemem eşimin
0 oy
tarafından
Özel gunleri unutmaz ve elinde parasi varsa yapar. Zaten ay sonuysa o ay cok odeme varsa bende bir beklentiye girmem.
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Asla almaz :Den son doğum yaptigimda 2 sene önce yani altın bileklik aldı o kadar 5 yıllık evliligimde  ilk ve son oldu sanırım:))

(467 puan) tarafından
Benim o bile yok canım bende 4 bucuk senelik evlıyım
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Soz +nisan +düğün 2 yıl oldu ama  bir kere hediye görmedim :ermm:

(467 puan) tarafından
Bende nısanlılıkla bırlıkte 5 bucuk ama hala bekliyorum
0 oy
(1,396 puan) tarafından

Kafasına estiği zaman anca alır milletin eşi cicekciden çiçek alır benimkide anca belediyenin ektiği çiçekleri kopartıp bana getirir :)

(467 puan) tarafından
Hahahaha düşünmesi. Yeter ya
(1,396 puan) tarafından
Aynen canım oda iyi
0 oy
(7,856 puan) tarafından
Hiç bı zmn almaz ne ozel gün ne öylesine 7 yılda 3 kere tek aldı sağ olsun
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Özel günlerde yapar kendine birşey aldığı zaman banada alır muhakkak hakkını ödeyemem saolsun 
0 oy
tarafından
Benimki kendim soyleyince aliyo ama hediye yook malesef
(467 puan) tarafından
Valla ben söylüyorum ama yok maalesef
0 oy
tarafından

En son doğum günüm de süpriz yaptı bide geçen gün kazak almıştı gerçi almıyo onu da kendileri yapıyo :D

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çikolata hediyedn sayılıyo mu arda gce işten gelrken alırda bi söylemdn onu alıyo işte :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün alır kocişim en sevdiğim şeylerden 
0 oy
(660 puan) tarafından

Kendi kafasına almaz herseyi begenmedgmi bilir kartı verir ben alirim:D kart bana en guzel hediye <3

0 oy
tarafından
Saolsun hiç almaz agziml söylerim yine almaz ben alıyod bende almıyorum artık her kutusunu birtiktiri alırdım ama o kuruslarimi biriktirip kızıma biseyler alıyorum ,evlendik evleneli bı çiçeğini bile gormedim
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Özel günlerde alır bizimde Ocak 24 de evlilik yıldönümü muz var ben hediyelerini ayarladım sanırım sabırsızlıkla erken kutlicam
0 oy
(1,043 puan) tarafından
İçinden geldikçe alır canım özel günlerde daha da özenir tabiki ama içinden geldikçe çiçek olsun begenecegimi düşündüğü kıyafet olsun alır sağolsun❤️❤️
0 oy
tarafından
Malesef canım evliliğn tadı belli bir sure sonra gidiyor benim eşim bana hicbisey yapmaz bende yapmam çünkü artık ne onun icinden geliyot nede benim .../
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bir bucuk yılı geçti evliyiz. Daha hiç özel gunde hediye almamıştir. Aslında genel olrak hediye almaz. Bende hiç takılmam. Bir sürü şey alır yada alayım diye para verir ama adı hediye olmaz almak için de özel günü beklemez. Ben söylemeden de hadi gidelim şunu alalım der alır. Çok şükür hiç bir eksiğim yok. İlgisi sevgisi kimseye muhtaç etmemesi yeter. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,166 göst.
+1 oy
30 cevap 294 göst.
+1 oy
47 cevap 1,117 göst.
23 Ocak 2022 Moda kategorisinde Kzlrr (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
20 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

377,173 soru