0 oy
1,359 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından

Yaklaşık birbuçuk yıllık evliyim. Babam 20 gün önce vefat etti :( 6 aylık hamileyim annemler benden ayrı bir şehirde yaşıyor. Babam öldükten 2 gün sonra eşim beni annemin evinden alıp kendi evimize getirdi. Hamileyim çok üzülürsem bebeğe zararı olurmuş. Güya bana destek olacaktı. 20 gündr hiçbir desteğini görmedim :( üstüne üstlük ben evimize döndüğüm gün eşim annesiyle, yengesiyle, kuzeniyle görüntülü konuşup gır gır şamata yaptılar. :(ne yalan söyleyim çok zoruma gitti. 20 gündr evimdeyim ve adam bana 5kuruş para vermedi gündüz evde tek başımayım kendisi de sürekli dışarıda. İş yerine gitmese bile annesinin yanına gidip oturuyor. Ağzımla istediğim halde para vermedi. Hamile oldugum için önceki kıyafetlerimin hiçbiri artık olmuyor.  hadi üstü tunikle felan idare ediyorum ama pantolon düğmesi kapanmıyor. Düğme açık kalarak giyiyorm. Montum göbeğimdenn dolayı artık olmuyo. Kış da geldi. Arabamız yok motorla gidip geliyoruz Bi yere gidince. Defalarca bunu eşime söyledim. 2 pantolon 1 mont ihtiyacım var dedim. Bana söylediği şey şuydu"Benim şişme montumu sen giy sana olursa ben kendime yeni mont alırım

" Sanki bna layık görmedi gibi düşündüm ağrıma gitti :( 2 gündr yasaktan dolayı da evdeyiz benımle hiç konuşmadı. İlgilenmedi sürekli Bilgisayar başında. Ya araba modellerine bakıyor yada pubg oyun oynuyor. Ben bişey soruncada cevap bile vermiyor üst üste sormam lazım cevap alabilmek için. Eşimle evlendiğim günden beri toplam 1 ay birlikte uyuduk belki hep salonda uyuyor ben yalnız uyuyorum yatak odasında :(Zaten normalde de dışarı çıkıp gezen biri değiliz. 1.5 yıl oldu daha Bi allahın günü gel Bi dışarı çıkıp hava alalım demedi bana. :( bigün yemek yemedik dışarıda. Bi çay içmedik..bi yerde oturmadık. Bi misafirliğe gitmedik. Hep eve tıkılıp kaldım. Kırk yılda bir arkadaşım var 1 tane onla buluşurum sadece. Bunalıma girdim artık ne yapacağımı bilmiyorum ☹️ biraz uzun oldu ama hakkınızı helal edin. Ne yapacağımı bilmiyorum

Sürekli etrafımdaki evli insanlara özeniyorum :( ben daha 23 yaşındayım Bi daha bu yaşta olamıycam ve sanırım hersey gözümde kalacak :(

30 Cevaplar

+1 oy
(4,854 puan) tarafından
Bu yazdıkların gerçekten bir kadının en zoruna gidenlerden. Eşinle konuş diycem ama pek bu seviyede biri değil gibi. Yanlış anlama ama bana böyle geldi. Severek mi evlendiniz bilmiyorum ama sevgi bağı azalmış gibi haydi boşan demek çok zor. Ama eşinin seni kaybetme duygusunu tatması lazım onu bırakıp gideceğini minnet etmeyeceğini bilirse belki ayağını denk alır sen elinden geleni yap bol dua et düzelmez ise hataya düşüp düzelir çocuğun için kalayım deyip ikinci çocugada hamile kalma.

Basın sağolsun bu arada Rabbim rahmeti ile muamele eylesin
(15 puan) tarafından
Çok sagolun Allah razı olsun :(
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Bisey diyemiyorum hamileymissinde sence  de birşeyler ters girmiyor mu...
(15 puan) tarafından
Evlendiğim günden beri mutsuzum ☹️ ama boşanmak da çare değil gibi
0 oy
(118,478 puan) tarafından

Başın sagolsun :'( ne diyim

(15 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(18 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah canım inşallah eşinle aranız düzelir rabbim huzur mutluluk versin herşeyi kafana takma bunlarda gećer emin ol sen içini ferah tut rabbim seni görüyor 
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Yaaaaa çok üzüldüm :((( senin değerini bı şekilde anlamasi lazım bence 
(15 puan) tarafından
Umarm Bi an önce düzelir :(
0 oy
tarafından
Karşına al konuş ayrı yatmak da ne ciddi bir konuşma gerekli
(15 puan) tarafından
Ayrı yatmamızın sebebi yataga sığmıyormuş. Ama hiç geçerli değil benim için. İnsan karısıyla bir gün olsun sarılıp uyumak istemez mi :( benımle uyuması için de ısrar etmek istemiyorum bir yandan da.
tarafından
Sığmıyorsa sığacak bı yatak aliversin o zaman Allah yuvanıza mutluluk versin cnm ne deyim
(15 puan) tarafından
Amin sagolun Allah razı olsun
0 oy
(912 puan) tarafından
Basin sagolsun. Allah rahmet eylesin.
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bence sorunlarını eşine de anlat karsinda konusAmiyosan ara konuş yan odada olsa bile ben öyle yaparım karşında olsam Aglarim cnku ayni buraya yazdn gibi anlat o senin esin sana bakmakla yukumlu senin sorunlarinj gidermekle sana yaptığı evet saygisizlk olmus dile getr getrmessen anlamiyo bu erkek milleti malsf ben söylüyorum sende dene ama kendini de bunlarla çok uzme bebisnde düşün emi kuzum ♥️
(15 puan) tarafından
Çok sagolun teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Böyle bir insan zaten evlenmeden öncede böyledir ve sen bunu bilerek kabul etmissindir
tarafından
İnşallah eşin en kısa sürede düzelir. Bebek hayırlısıyla gelsin inşallah.
(15 puan) tarafından
Umarım düzelir :(
tarafından
yahu nereden bilsin kavunmu koklasın erkekler birlikteyken farklılar evlendikten sonra u dönüşü yapıyorlar aynı ev içerisine girmeden kimseyi tanıyamazsın adam dört  dörtlük  olur 30 sene sonrada değişebilir kadına batabilir çok uç şeyler bunlar ayrıca evlilik gerçekten kader işi senin alnına yazıldıysa bitti olay senin ona kalbin akacak bir yuva kurulacak gerisi çiftlere kalmış sonu iyi olur yada kötü olur
(6,203 puan) tarafından
Bir insan neyse odur.Valla benim eşim evlenmeden öncede böyleydi evlendi gene aynı kimse değişmez.Karsidaki kişinin gerçek yüzü zaten sinirlenince ortaya cikar
(1,264 puan) tarafından
Zaten olan bu çocuk olursa değişir mantığı ile yapılan çocuklara oluyor. Başın sağolsun
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun diğer konuyla ilgilide Allah yardımcın olsun 
(15 puan) tarafından
Sagolun Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Madem esin boyle davranıyo cek git annenlere sana küs git demıyorum kafan dagılır en azından
(15 puan) tarafından
20 gün oldu geleli annemlerden. O yüzden bırakmaz benı :( ha küsüp gitsem de onun için fark eden bişey olmaz. Boşanmak istesem de umrumda olmam:(
tarafından
Bu arada basın sagolsun canım
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(322 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Baban için çok üzüldüm. Rabbim sabır versin sana. Bu evlilik sayılmaz ki resmen seni hor görüyor pislik... severek mi evlendin
(15 puan) tarafından
Evet severek evlendim :( annem istemediği halde ben zorladım :(  anneme de durumu anlatamıyorum şimdi o da üzülür diye :( yoksa annem aradığım an para gönderir bana. Ama üzülmesini istemiyorum
0 oy
(110 puan) tarafından
Basın sağolsun canım. Kusura bakma bacim da 6 aylık hamileliğin öncesinde 1 yıldır eşini tanıyamadın mı sadece 1 ay yattık beraber diyosun salonda yatıyormuş bebek için diyorum keşke biraz daha dursaydın.  Canım afedersin ama bir erkek neden böyle yapsın ya hayatında biri vardır yada biri tarafından muska falan yapılmıştır normal degil
(110 puan) tarafından
Canım benim kıyamam gerçekten konuşmayı bi dene erkekler yoksa kadın halinden dilinden anlamıyorlar. Bak bebeğimiz olucak ona bu şekilde mı anne baba olucaz de bu böyle devam ettiği sürece boşanmak istediğini söyle korkut gözünü ve asla karşısında mahzun durma güçlü ol bunu yapabileceğini ona göster çünkü sen çok güçlüsün ve annesin emin ol rabbimiz seni ve o sabiyi yolda bırakmaz :)
(15 puan) tarafından
Ayy çok sagolun yaa çok duygulandım  Allah razı olsun sizden. Rabbim sizede gönlünüzdekini versin. İnşallah benım eşimde düzelir.
(110 puan) tarafından
Kolay değil yaşadıkların hepsi üst üste gelmiş. Sabir bacim namazla duayla rabbimizden yardım iste  şüphesiz ki kalpleri birbirine isidiran odur eşine merhamet versin seninde yüzünü güldürsün inş. Birde bakara süresini evde ac bol bol dinle yanınada şu koy ki okunmuş şu olsun o sudan eşin ve sen iç faydasını görürsün inşaallah
(15 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
(110 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Başın sağolsun canım rabbim mekanın cennet eylesin
(15 puan) tarafından
Sagolun Allah razı olsun
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım esinle konuş anlat bize anlattıklarını eğer hala devam ederse çiftler için terapiler var destek alın sana yazık iki gün sonra bebek doğunca ne yapacaksın basın sağolsun bir arads
(15 puan) tarafından
Sagolun Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Adına çok üzüldüm canım , basın sağolasun önce başından beri böyleyse niye çocuk yaptın kuzum ya düşüncesiz birisi belli Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah ne diyim ki .. 
(15 puan) tarafından
Bilemedim böyle olacagını düzelir diye düşündüm :( yınede sagolun Allah razı olsun
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok üzme kendini bebeğini düşün bol bol dua et Rabbim elbet yardımcı olur hayırlı geceler ♥️♥️
(15 puan) tarafından
Sagolun hayırlı geceler
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Canim benim cok uzuuldum rabbim yardimcin olsun inşallah. Bnde hamileyim az kaldi dogumuma. Dualarim seninle inşallah rabbim esine bi an once hidayet versin ve senin kiymetini anlasin. :(
(15 puan) tarafından
Çok sagolun Allah razı olsun :(
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Psikolojik şiddet bunun adı çözüm iki tarafında isteğiyle olur ancak  dönülmez  bi hata yapmamışken  derdini anlatıp çözmek için destek almak istediğini çift terapisine falan gitmek istediğini belirt canım 
(15 puan) tarafından
Sürekli Benım psikolojimin bozuk oldugunu söylüyor kendisi zaten
(1,908 puan) tarafından
O şekilde kaçıyo zaten psikiyatriste  de gerçek hastaların hasta ettikleri giderler
0 oy
(61 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn canm al karşına konuş ne diyim ki... 
(15 puan) tarafından
Sagolun Allah razı olsun ama daha önce sayısız tartışmalarımız oldu çok konustuk ama 2 gün geçmeden eski haline dönüyo:(
(61 puan) tarafından
O zaman galiba onun huyu böyle inşallah değişir de diyim dua et bol bol bakara suresini aç oku canm ya
(15 puan) tarafından
Peki sagolun teşekkürler
(61 puan) tarafından
Rica edrm
0 oy
(883 puan) tarafından
Öncelikle basın saolsun ya o anlattiklaarin ne. Öyle yanlış anlama da hâlâ orda ne işin var ayrı yatmak nedir hani illa bişey yapicaginiz anlamina. Gelmesinde ama hiç normal şeyler deil yok benim montu giy ne demektirya kızım bunun kendine faydası yok pis ruhsuz bende 23 yaşındayım daha yaşımız kaç her insan ister gezmeyi hava almayı bir bardak karşılıklı çay içmeyi tam bir Maho ya hatta maholarada kurban olsun ayı
(15 puan) tarafından
:( yaa maalesef öyle. Aslında ben ondan çok bişey istemiyorum bence. Gezmeyi sevmiyorum Diyo sürekli. Hadi ona tamam diyorum da bari bana karşı biraz ilgili olsa :( biz yeni evli sayılırız bunları şimdi yaşamazsak ne zaman yaşıycaz :( ben onu mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum her zaman. Ama tek taraflı da olmuyor böyle :( inşallah düzelir
(883 puan) tarafından
Canım yeni evliden ziyade 60 yaşındaki insanlar bile birbirini sevip sayiyor değer. Veriyor bu adamın yaptıkları hiç hoş şeyler deil ne kadar ayıp insanın eşinden baska kimi varya çok üzüldüm sana inşallah bian önce insan olup sana değer vermeyi tercih eder
(15 puan) tarafından
İnşallah çok sagolun Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 692 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,338 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 505 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 284 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu