+1 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (4,309 puan) tarafından
herkeze merhabaa

pandemi döneminde  özelde doğum yapan anneler eşiniz doğumunuza girdi mi doktorunuz izin verdimi? Bizimki muayeneye bile almıyorda merak ettim. Bende eşimin doğumuma girmesi için tercih ettim özel hastaneyi ama malesef sonuç hüsran =) 

10 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hayır tabiki de izin vermedi.Ameliyathanede o kadar insan var eşimi alipta canını riske atamaz sonucta
(4,309 puan) tarafından
bazı alan yerleri duydum ankarada varmı diyr sordum
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yok canım muayeneye girdi hatta ziyaretçi de girdi ama doğuma almadılar teklif de etmedik biz ama. 
(4,309 puan) tarafından
bizde herşey yasak maşallah devlet hastanesi gibiyiz =)
(13,203 puan) tarafından
Bursada arkadaşın ablası doğum yaptı onda da herşey yasaktı hatta bebeğin babası bebeği gördü çıktı. Refakatçi annesi kaldı yanında.
(4,309 puan) tarafından
vallahi zor zamanlara denk geldik allahım yardımcımız olsun
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Bizim burda izin veriyolar ozeldi Antalya'da
(4,309 puan) tarafından
hadi yaaa orayamı gelsek doğuma ne yapsak =)) hangi hastane canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hayırr  izin vermedi  doktor  ben sezaryen oldum  belden  uyusmali olacaktım kocacigim giremediği için  tek başıma korktum  genel oldum:)))
(4,309 puan) tarafından
bende korktugum için özel tercih etmiştim 36.haftalık olduk iş işten geçti doktor değiştirsem =))
0 oy
(1,137 puan) tarafından

Bende özel de doğum yaptım muayeneye bile göremiyordu o yüzden soğuma da giremedi tabi :)

(4,309 puan) tarafından
aynıı biz benimde hiç ümidim yok açıkcası =)
0 oy
(55 puan) tarafından
Hayır giremedi. Özel fotoğrafçı tutmuştum onu da iptal etmek zorunda kaldim.
(4,309 puan) tarafından
valla çok kötü zamana denk geldik ne yapalım artık=(
(55 puan) tarafından
Ben bir de tam pandeminin başlarinda doğum yaptim. Hastaneye ne annem girebildi ne babam. Sadece eşimi aldılar yanıma. Sezeryan oldum. 2 gun kalmam gerekirken sadece 1 gun tuttular. Çok şükür bebeğim de ben de sağlıkla evimize geldik.
(4,309 puan) tarafından
canım bizdede muhtemelen durum aynı 1 gün sezeryan kalma süresi sıkıntı olur ise 2.günü tutuyorlar ekstra ücret ile
(55 puan) tarafından
Aman inşallah sıkıntı olmaz da evine gelir dinlenirsin rahat rahat. İnsanin evindeki rahatlik hicbir yerde yok valla.
0 oy
tarafından

Ben sezeryan doğum yapacam belden uyuşmali istiyorum.  Eşimide yanımda istiyorum. Şimdiden doktorla onun anlaşmasını yapıyoruz   muaynedede yanıma giriyor eğer yoğunluk yoksa devlette bile yanıma giriyor doktorla görüşüyor. 

(4,309 puan) tarafından
peki hangi il hangi hastane canım
valla bizimki katı bu konuda kesinlikle olmaz diyor test yaptıralım eşimede diyeceğim=)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Muayenelerime beraber gidip giriyoduk odaya doğuma girmedi daha doğrusu bende istemedim çünkü genel anestezi olucaktim uyanık olsaydım belki rica eder konuşurdum doktorla girmesi için ama tamamen uyuyucaktim o yüzden istemedik ama doğumdan sonra ablam refakatçi olarak durdu eşimde geceye kadar hastanede kaldı 
(4,309 puan) tarafından
bizde muayenede içeri girmeside yasak refakatçi 1. kişiden fazla kesinlikle yasak =(
(9,626 puan) tarafından
Bazı hastaneler öyle canım ya hele bide iyice artış var ya o yüzden temkinli davraniyolar
(4,309 puan) tarafından
aynen canım allah yardımcımız olsun
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim sen sağ salim kucağına al da eşinde elbet görür yani tabi senide anlıyorum oda hemen görsün o ilk heyecanı duyguyu tatsin istiyosun ama malesef bütün güzellikler bir arada olmuyo Allahım bi avazda kurtarsın inşallah
0 oy
(46 puan) tarafından
yok alinicakti ucreti dahi konusmustuk ama yasak geldi alamadilar refakatci kaldi yanimda bide annelere musade vardi kardes akrama asla giremedi odama bile 
(4,309 puan) tarafından
evet canım refakatçı bile 1 kişi bizde 2. kişiye asla izin yokmuş
0 oy
tarafından
Normalde doğuma izin veriyormuş benim doktorum eşler için ama pandemiden dolayı imkansız dedi, annem kaynanam eşim bide kaynım ameliyathanenin önünde beklediler sadece 19 gün önce doğum yaptım bende. Özel benim doğum yaptığım hastanede
(4,309 puan) tarafından
teşekkür ederim canım benimkide almıyormus hatta refakatçı bile 1 kişi =(
tarafından
Valla bende akşama kadar kaynım kaynanam annem kocam bide 2 kuzeni vardı. Gece de refakatçi annem ve kaynanam kaldılar kimsede birşey demedi
(4,309 puan) tarafından
nereesii orasıı bizde tek kişi ziyaret yasak
tarafından
Adana canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 196 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yagmurirey42 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,677 göst.
4 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 535 göst.
2 Mayıs 2019 Aile kategorisinde ♥️Japon balığım ♥️ (588 puan) tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,403 cevap

34,506 kullanıcı

...