0 oy
883 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından

Kucuk kardesim okulda bitlenmis 2 gun annemde kalmistim banada bulasmis hamileyim napicam yardim edin 

14 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından

Eczaneden bit ilacı al canim :) ay kusura bakma bian gülesim geldi kiz hakkını helal et ama eczacıya sor hamileyim de mutlaka ona gore bir ilaç verir

(103 puan) tarafından
Kucuk kiz kardes olunca boyle oluyor :D bide geldi mi gitmiyo kafamdan :D tamam canim oyle yapayim
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından

yiğenimden banada bulaşmıştı ne kadar şampuan ilaç kullandıysam gitmedi en son çareyi gaz yağında bulmuştum ama kokusu dolayısıyla rahatsız edebilir doktoruna  sor  önce

(103 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim
(11 puan) tarafından
Gaz yağı ise yaradı mi
(2,266 puan) tarafından
Bende yaramıştı hemen geçirmişti kaşıntı filan hiç kalmadı 2 3 saatte temizlendiğimi hissettim
0 oy
tarafından

camasir deterjaniyla basini yyika canim

(225 puan) tarafından
Benim annem koyde sabun bulamamis kucukken sacini toz deterjanla yikamis cok az bi tozla . Saclari su an odun gbi cok kalin cok kotu sakin deneme
tarafından
annen surekli yikamistir bu bir seferlik
(225 puan) tarafından
Hayir annem de bir kez yikadigini soyledi oyle olmus
tarafından
bende yıkadım bisey olmadi
(74 puan) tarafından
Olirmi canim deterjan allh korusun sac derisinide mahveder bebege de zarari olur en iyiisi eczaneden ilac almak
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Kız Allah seni :D güldüm ama kötü niyetle değil vallahi. 

Sirkeli su derlerdi Google baktın mı neler yapılırmış. 

İlaç belki kimyasala girer ilk doğal şeyleri denemek lazım . saçın uzun muydu 

(103 puan) tarafından
Maalesef uzun geldi mi gitmiyo bide, aynen canim kimyasal var ilaclarda sirke ise yarar mi acaba
(1,048 puan) tarafından
Bence yarar . ben çok duydum çünkü. Evleri boşuna sirkeli suyla bilmiyordu büyükler ☺
(103 puan) tarafından
Tamam canim denicem artik herseyi gecene kadar :)
0 oy
tarafından

Bit denilince kasiniyorum nedense. Kucuk kizamda okula başladı iki hafta sonra bitlendi, bit şampiyonları işe yaramadi, bit taragi ile tararken hep karinca seklinde avuc avuc dökülüyordu. Bende netten sac kreminin iyi geldigini okudum o gece sac kremi ile heryerine bir guzel yedirdim,sabah yikadim bitten eser kalmadi cok şükür.  Bit sampuani veya spreyi fayda vermezse bunu dene canim

(103 puan) tarafından
Sampuandan sonra konulan sac kremi mi canim
tarafından
Evet canim, cok işe yarıyor. 70 tlye bit sac spreyi aldik hic fayda etmedi. 1 ay ugastim öyle sonunda onu denedim cok faydali kesin cozum
(103 puan) tarafından
Tamam cok tesekkur ederim denicem bunu
tarafından
düzenlendi
Ne demek, gece yatmadan once sür sabah tarayarak yika bit taragi varsa daha iyi olur ust uste tara surekli butun ölüleri aliyor
(103 puan) tarafından
Tamam canimm daha yeni geldi galiba bugun farkettim insallah gecer denicem yontemini
tarafından
Insallah geçer
0 oy
tarafından

Saclarinda uzunmuş masallah eczaneye sor bence o yonlendirir seni

(103 puan) tarafından
Evet ya tesekkur ederim oyle denicem baktim olmadi baska bir cozum bulucam
0 oy
(336 puan) tarafından

Off benim kizimada gelmisti gecen sene okuldan tabiki ondanda bana..eczaneden aldigim sampuanlar pek işe yaramadi..sirkeli suyla yikadim saclarimizi sonrada ince dişli bit taragıyla taradim öyle temizlendik

(103 puan) tarafından
Sirkeyide yapicam tesekkur ederim
0 oy
(523 puan) tarafından

Ucuz bir ilacı alma ben seneler önce bitlendigimde bir tane bit ilacı almıştım yağ gibiydi kafanda 7-8saat kalıyordu ama yıkadığı gibi tertemiz olmuştu o yüzden en iyisini al ki kurtul hemen canım saçını de kestir bence

(103 puan) tarafından
Ilacin adini hatirliyor musun canim, bende kullanmistim 2 sene once gene gelmisti paranit bit ilacini almistim yag gibiydi o da superdi ama o zaman hamile degildim simdi zarari olur mu bilmiyorum
0 oy
tarafından

ilk okul yillarim geldi aklima :) bende cok bitlwnirdim :) annen sirkeli su yapsin sacini onunla yika sonra ince tarakta tara biter canm

(103 puan) tarafından
Ilkokulda kimin sacina gelmedi ki :) kiz kardesimde ilkokulda banada geldi mi gitmiyo kaliyolar kafamda sirkeli su onerdi herkes oyle yapicam olmazsa ilac alicam tesekkur ederimm
tarafından
rica ederim canm insallah en kisa zamanda kurtulursun :)
(103 puan) tarafından
Amin canim insallah kurtulurum :)
0 oy
(1,397 puan) tarafından

hergun banyo yap cnm bit tarakları var onlardan alıp banyoda taramalisin bnm ablama olmuştu hemen boyatti öyle kurtuldu

(103 puan) tarafından
Boyali saca gelmiyormus ama ben boyayamam maalesef
0 oy
(37 puan) tarafından

Abbooo allah yrdm etsin

(103 puan) tarafından
Aminn sagolasin
0 oy
(31 puan) tarafından

Hiçbir şey kullanma derim bit şampuanı bile mazAllah hamilesin bebeğin zarar görebilir bence bol bol saçlarını normalde hangi şampuan kullanıyorsan onunla yıkamalısın  azalıP geceçektir 

(103 puan) tarafından
Iste bit sampuani zarari olup olmadigini bilmedigim icin kullanmak istemiyorum ne de olsa her turlu kimyasal var kokusu var maalesef
0 oy
(87 puan) tarafından

Mayonez dene cnm bide

(103 puan) tarafından
Ise yarar mi ki canim benim sacim yagli normaldede
(87 puan) tarafından
Yarar canim ins sifa olur o yayla bunun alakasi yok yagdan yapilmiyo zaten mayonezin kokusu boguyomus ince bit taragiylada tararsin
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ay canim ya saclarinda cok uzun iyice yayilmadan hemen caresine bakin. Eczaciya sor hamileyim kullanabilirmiyim diye :)

(103 puan) tarafından
Evet ya uzun saci seviyorum esimde cok seviyo canim surekli tarayacam bakalim insallah gider

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 471 göst.
28 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balböceğim (229 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,298 cevap

34,514 kullanıcı

...