0 oy
385 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kizlar akşama  misafirim var bizle birlikte 12 kisi olacak Ama ben hala ne yapavagimi bilmiyorum kızım durmuyor aşı olduk o yüzden dün temizlik yapiyodum yetişmedi sizce ikralik olarak ne hazırlasam bi yanim diyor hazır al ama geri diyorum ayıp olur mu sizce  Bayramda kahke pasta yaptık onlardan var yanina ne olur bilmiyorum yani yorgunluktan aklıma birşey gelmiyor fikir verirmisiniz bana

6 Cevaplar

0 oy
(450 puan) tarafından
Canım bence hazir al neden ayip olsun ki bebeğin var sonuçta halden anlarlar 
tarafından
Bencwde bacm napalim teşekkür ederim
(450 puan) tarafından
Rica ederim canim :)
tarafından
Aleynamira aldılar mı uçağa cnm seni
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Hazır keklerden alıp 2 adet içine krem şanti ile.muz damla çikolata koyabilirsiniz..

- A101 de börek var ıspanaklı vs nimet galiba markası ben beğeniyorum 7,5 lira fiyatıda.. sıcak fırında 35-40 dk oluyor.. 

Havuç salatası birde 1 kilo kadar yeter galiba oldu bitti :) eşiniz evdeyse 1 saate yaparsınız hepsini.:)

Ama hazırda olur tabiki bebeğiniz var sorun olmaz :) 

0 oy
tarafından

Hazır al birde fırında pişen hazırlardan al ya da kurabiye al pastaneden mantı olur :)) herkes anlayışla karşılar bebekli evde bu kadarı bile çok :angel: ellerine sağlık şimdiden :D

0 oy
tarafından
Bnde bebekli eve gelen misafiri anlamıyorum ne doluşuyolar ki elini sürme söyle eşine alsın dışardan 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Temizligim cok halim hic yok dersen hazir al bi cay demle yeter kim kusuruna bakacak asi oldu bi sey yapamadm k bakmayn dersn halden anlarlar buzdolabada koy biri gelecegi zaman cozdurup  isitirsin poaca borek vs 
0 oy
(786 puan) tarafından
HaZir al canim kusuruna bakacak deiller ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,462 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 732 göst.
20 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 527 göst.