0 oy
884 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
esim babasinin ismi olsun süleyman bende yigit olsun eymen olsun istiyorum yok dio deli olucam babasida cok iyi dindar nazmli yasali biri ama istemiyorum napmaliyim deli olucam fikir verin :(

13 Cevaplar

+1 oy
(1,517 puan) tarafından
Benim kayınbabamlar yok büyüklerin ismini bırakalım yok ne demekti nenesi tuturmus Abdulkadir diye esimde olsun dedi dedim asla o kadar sancı ve zorluk yaşıyorum görüyorsun ben kalbimden geçen ismi istiyorum dedim sesini çıkaramadi 
(373 puan) tarafından
yok ila beni hastanelik edcek  2 isim olsun diyorum yok dio
(1,517 puan) tarafından
Sende söyle doğuran benim sancısıyi çeken benim en büyük hak bana düşüyor istemiyorum de.  O inatsa seninde hakkın var ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
kuzum problem cikarma koysun senin kadar onunda hakki var sende yanina baska isim koy inan ben esime kendim teklif ettim koy diye ama benimki koymadi bizimkini ablasi koydu hem koyu anlamsiz bir ismide yok inan kendi ismi konulan torunlar daha kiymetli oluyor buyuklere sahsen benim babam kendi adini verdigi torum baska gözunde bide oyle dusun iyi tarafindan bak 
(373 puan) tarafından
2 isim olsun yok dio tek o olucak sanki tek onum cocgu gibi davraniyor
0 oy
tarafından
Yigit Süleyman olsn 
(373 puan) tarafından
söyledim yiğit suleyman olsun eymen suleyman yok olmicak diio sanki tek onun cocgu  okadar acı cektim ilac iciyorum 9 ay karnimda tasicam ama beni umrsamicak
0 oy
tarafından
Annenin bebeğine istemdigi ismi zorla vermesi kul hakkına bile giriyor neyin itirazı ki bu isime niye takıyorlar bu kdr anlamıyorum evet eşle verilmesi gerekn bir karar ama iki  taraftiında onayı olmalı içinden gerçekten gelmiyorsa söyle istemediğini yok kalbi kırılmasın dersen 2 isim koy sen istediğin isimle seslen 
(373 puan) tarafından
yok yiğit  die seslenirim eymen die seslnirim istemiyor
0 oy
tarafından
Suleyman yiğit olabilir cnm istiyosa bırak koysun ilerde başka çocuklarında olur belki onlarada sen koyarsın şimdi koymalarina izin vermezsen bidahaki çocuğunda yine aynı şeyleri yaşarsın..
(373 puan) tarafından
yok koymasin ben baska çocuk düşünmüyorum cunki okadar agri cektim agrdan agldim zamnalrida gordu bu kadar umrsamzlik olmaz
0 oy
(50 puan) tarafından
Canim benim esimde ortada cocuk yokken daha rahmetli babasinin ismini koymak.istiyordu hamile oldum erkek oldugunu ogrendik ben icten ice istemiyordum ismi cok eski diye ama.esimle hic tartismadim bir sey demedim sonradan esim vazgecti sen cekiyon hamilelik sikintisini senin istedigin isim olsun dedi  ve  benim begendigim isim oldu tabi esimde begendi istedigim ismi belki vazgecer cok zitlasma zitlastikca insan gurur meselesine döndürüyor ama yinede israrciysa kirma esini tabi ki onunda icinde kalmasin yazik
(373 puan) tarafından
ya o sanko hamile inat etmis
(50 puan) tarafından
Bir süre zıtlaşma sen bakalim hayirlisi neyse o olsun insallah umarim gonlune gore olur
(373 puan) tarafından
önümüzde son 2 ay kaldı susarsam o ismi katacak babasinda söyler se artk hayta konusma hakim klmz
(50 puan) tarafından
Ay az kalmis canim Allah yardimcin olsun guzellikle.anlatmaya calis bari
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ahanda benim sorundan :) benim kocada kaynanamın ismini koyacakmış tek olacakmış çok istiyorsam iki isim annesinin kızlık soyadı olacakmış nişanlılığımızdan beri kavga ediyoruz anneside biliyor duygu sömürüsü yapıyor bu sefer ben kötü oluyorum çok şükür ki oğlum oluyor yoksa boşanmaya kadar  giderdi toparlayamazdım Allah yardımcın olsun çok zor bir durum çünkü laftan anlamıyolar ama sana şöyle bir fikir verim itiraz edebilirsin yasak hakkın eğer eşim benim isteğim dışı koydu o ismi dersen 2. İsme hak tanıyorlar sende yanına bir isim koyabiliyorsun isim hakkı anne ve babanın ortak kararı olması gerekiyor 

(373 puan) tarafından
yok acikca soyledim  ya iki isim olucak yada seni boşarım mahkmde oğlumu bana verir dedim
(2,479 puan) tarafından
Haha bende dedim aynısını :)
(373 puan) tarafından
vala kiriz gecircem bu gidisle
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Bende aynı durumdayım canım maalesef hiçe sayılıyoruz taşıyalım acı cekelim doğuralım  sonra ilk cocuk yok onlarin istediği isim olacak birak ya bende cok sınır oluyorum:ermm: bazıları kabul ediyor eyvallah ama istemeden de zorla olmaz ki bide seninki erkek kurtulusun yok gibi benim kız galiba direticem bakalim  :unsure:

(373 puan) tarafından
vala kiriz gecircem ama koysa sonu kotu bitcek ona eminim
0 oy
tarafından
Walla benimki de istiyorr ve babasi beni hic sevmez konusmuyo benimle bir yildir yuzunu gormemisim ne kavgalar ettik ama sonuc koyacakk walla cnm bisey yapamiyorsun koyuyolar malesef 
(373 puan) tarafından
bosarim vala ailem arkmda
tarafından
Kotu olan ne biliyormusun seninde bir isim koymana izin wermiyor ben esime tamam babanin ismi olsun ama bende istedigim.ismi koycam dedim kabul etti. Hatta dedim git 9 ay karninda tasi o aciyla sanciyla dogurr ismide sen koyy yok le 3 e 5 kofte bosarim seni dedim kabul etti asla kabul etme sende istedigin ismi koyyy
(373 puan) tarafından
vala sabhatan beli kin gidiyor yok  dedim die bide
tarafından
Ozamn kusura bakmasinn ne guzel walla kendi dedigim olsun diyor sen kabul ediyorsun oo kabul etmiyor
0 oy
tarafından
Ayni sorun bizde de vat esim ibrahim diyor ben cihan cildircam artik 
(373 puan) tarafından
sonra 2 ism olmaz dio
tarafından
Ben de ayni iki isme karsiyim tek isim olsun ama ibrahim olmasin
0 oy
(725 puan) tarafından

Ya hu nedir bu eşlerin anne babasının ismini koyma istekleri.. :angry:anne nin ve babanın hakkıdır ama şöyle çapa uygun olsun yani bu çocuk büyüdüğünde neden ismim Süleyman demez mi? 

(373 puan) tarafından
sabhatn beli kin gdiyor gick gick konuşuyor tersliyor deli olucam
(725 puan) tarafından
Stres sıkıntı dan uzak dur sen. Walla yerinde olsam izin vermem de ama baksana nasıl ısrarcı
(373 puan) tarafından
vala sbahatn beli tansyonum düştü erken dogrmsam iyi onun yuzden
(725 puan) tarafından
Allah sabır versin. Onun seni düşünmesi gerek hamilesin stresten uzak durman lazım
(373 puan) tarafından
yok ne dusnmesi  anca kin gider küçük düşürüp bagirp cagiri lafa gelince seviyorum
0 oy
(8,227 puan) tarafından
Cocuga isim koyma sorumlulugu babadadır kızlar esasen öyeki tarafts hesabı ondan sorulacak.bırak koysun bebegının saglıgı sıhhatı yerınde olsun gerısı bos bacım
(373 puan) tarafından
öyle bi sorumluluk yok bence biz kuklamiyiz hayvanmiyiz sabahtan  beli kin gdiyor niye istemiyor die
(8,227 puan) tarafından
Hayvanlıkla ne alakası var arastır bak.Bu sebebten adını kotuye cıkaracaksan sen bılırsın.
(373 puan) tarafından
bu sebepten benim kalbi kirip yerle bir edcekse beni insn yerinr koymicaksa kotu bilsinler ben kendi içimin temizligini biliyorum
0 oy
tarafından
Canım süleyman kötü bi isim deyilki. Süleyman Eymen de olur. Süleyman Yiğitde enazından istedigin bi ismi koyacaksa bence kendine sıkıntı yapma. Hayırlısıyla doğsunda
(373 puan) tarafından
istemiyor tek babasin adı olcak mis
tarafından
Canım ozaman tatlı dille konuş. Belki istedigin isim olur.
(373 puan) tarafından
sabhatn beli kin gdiyor boyle giderse amlyatli halimle kalkar ben cikartirim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,251 göst.
19 Kasım 2018 Aile kategorisinde laraberk (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 320 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde seoz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,050 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu