0 oy
402 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,265 puan) tarafından
kızım 1bucuk yasinda  .geceler uzun kızımı sutten kesmek istemiyorum. çok çok asiri bağlı memeye 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktoruna sor canım en iyisi çünkü gebeliğin ne durumda bilmiyorum şimdi..sknti yok derse bir kaç ay daha emzirirsin..
(1,265 puan) tarafından
daha bugün ogrendim canım hamile oldugumu dr gitmedim
-Reklam-
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Bi fikrim yok canm 
(1,265 puan) tarafından
sağol canım
0 oy
(402 puan) tarafından
3 ay diye biliyorum ama Dr danış canım 
(1,265 puan) tarafından
hmm daha bugün ogrendim canım hamile  oldugumu dr  gitmedim  .
0 oy
(4 puan) tarafından
Bana doktor ilk hemen kes dedi sonra 3ay emzirebilirsin demişti bende bir buçuk aylıkken hamile olduğumu öğrendim ama zaten kesmeyi dusunüyordum çok bagimliydi ve hiç bir gıda almak istemiyordu. Kestim sütten. Araştırdım baya ilk üç ay emzirilebiliyor. Hatta ikisini beraber emziren bile varmış.
(1,265 puan) tarafından
Evet bende duydum caanim bakalım Bizim dr ne diyecek
0 oy
(18 puan) tarafından
Emzrmeyi birak ikisinede zarar bnce
(1,265 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(502 puan) tarafından
Ben de kizim 9 aylikken hamile oldugumi ogrendim. Karnimdaki 6 aylik olana kadar da emdi sonra kendisi birden bire birakti. Gecesinde emmisti sabah vercektim memeyi asla almadi. Doktorum bana emzir hicbir sikinti yok dedi ben kan sulandirici falan kullandigim halde.
(1,265 puan) tarafından
Benimki aşığı bağımlı inşallah zorlanman
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Yavaştan bırak bence. Emen bebek annenin vitaminini alıyor, karnındaki bebek nerden alacak vitamini a canım. Büyümüş maşallah. Ben 18 aylik kestim sabaha kadar kaç kere kalkıyordum bilmiyorum. Yemek yemiyodu memede geziyordu kilo almaya başladı sonra. Tabi ben kutu sut verdim gece yatarken ona alıştı şimdi 2 yasina gircek bu sefer kutu sut içmeye kalkiyoz :D öyle bi hata yapma tabiii umarım biberon seven beben vardır 

(1,265 puan) tarafından
Yok canım öyle hata yapmam çok arastirdim :)çok bağımlı kız kıyamıyorum gecelerde uzun mart nisan ayına kadar emzirmeyi düşünüyorum
0 oy
(181 puan) tarafından
Hangi doktora sorarsan sor kesmeyi tavsiye etmiyor hamileliğin belli bir zamanında sütun tadı bambaşka oluyor ve bebeğin kendisi bırakıyor
(1,265 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(85 puan) tarafından
Merhaba. 32. Haftaya kadar emzirdim bebeğimi. Bir sıkıntı yaşamadım Elhamdülillah. Ağız sütüm gelmemiş olsaydı erkenden ,doğuma kadar da emzirmek isterdim ama nasip olmadı. 
(1,265 puan) tarafından
Yinede iyi emzirmissin canım
0 oy
tarafından
Ben hamile olduğumu anladım an kestim sütten
(1,265 puan) tarafından
Bebeğin Kaç aylıkken hamile kaldin
tarafından
10 aylıkken canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 818 göst.
0 oy
6 cevap 538 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 655 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trbznlugln (1,944 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...