0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sorum yukarıda bnm görümcem nisanliyken bı tane havlu getirdi evlendiğimde İlk evime geldiğinde eltisi kaynanası eltisinin ve kendinin çocuklarıyla geldi eltisi kase takımı almıştı gorumcem eli boş geldi üstüne eşimden para istedi kolundaki 3altin bileziği olduğu halde çocuklarına harcamaması da bu arada zaten eksiksiz evlenmiştim para isteme mevzusu da her ay eşimden para ister bı kez deil

17 Cevaplar

+1 oy
(119,017 puan) tarafından

Kimseden bi beklentim yok umrumun kösesi bike degiller 8-)

tarafından
Bnm de yoktu zaten eksiksiz evlendim gelen hediyelerin kutusunu bile acmamisimdir zaten senmem hiçte umursamam
tarafından
Benim gorumcem evime bile daha hic gelmedi kavga etmeyi col sever annesigile geldigimde gitmez
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Onun ayıbı görgü meselesi 
tarafından
Bı kez değil her ay para istemesi bı kez olsa tmm dersin de her ay isteyince diyemiyosun tmm diye
0 oy
(17,602 puan) tarafından
Fincan takimi almislardi .d
tarafından
İi çoğu kişinin ki almamış
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Belki o an parası yok bilezik te ha diyince bozulmaz ama sen daha iyi tanırsın  tabi yaslayıp gordugğn İcin, ben almayan almam  ben herkese eli, bol, gittim ama kimse bana tenezur etmedi yoktur dedim, gectim
tarafından
Bn zaten eksiksiz evlendim bu arada her ay eşimden para ister bı defa olsa tmm. Dersin
0 oy
(48,392 puan) tarafından
gorumcen yok eltimler de almadi ☺️
tarafından
Hazır ki huzurunu bozmasın da hediyeye gerek yok
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Görümcem yok :D
tarafından
Ne güzel keske bnmde olmasa dicem de bnm için varla Yok arası
0 oy
(18 puan) tarafından
Yoo kimse birşey almadi bnde bi davet filan yapmadm
tarafından
Bende davet etmedim oturmaya gelelim dedi gelin buyrun dedim o kadar cagirmadim zaten günahım kadar sevmem onu
0 oy
tarafından
Ilk geldiği zaman degilde 1 yil sonra falan ev görmeligine geldi heo görüşüyoruz da o zaman ancak alabildi mikrodalga almisti
0 oy
(739 puan) tarafından

Ay benim görümcem küçük daha bir beklentim yok o yüzden :)

0 oy
(6,204 puan) tarafından
Benim görümcem guccuk gelse de ben kimseden bir şey beklemem
0 oy
(64 puan) tarafından

Yok ya ne getirmesi hiç bisey getirmediler kaynanam da gorumcem de eşimin akrabaları da hiç bisey getirmedi yediler içtiler gittiler  bir su  bardağı bile alıp gelemdiler  boyunu almış gelmiş hepsi  hadi ev görmeyi geçtim bir çocuk doğurdum  ona bile bisey getirmediler utanmazlar bayram seyran geçti bir 10 lira skstirmadilar:sideways:

0 oy
(15,802 puan) tarafından
Çok sukur bende eksiksiz evlendim. Kimseden bişey beklemedim. Zaten ben evlendim diğer gün yola çıktım. Kendi memleketime gelin geldim hayırlı olsun bana değil anneme geldiler. Gelenlerden kendime sadece halinin üstüne sermek için sabanı aldım annemden bir de çerez kasesi geri kalanını anneme bıraktım 
0 oy
(636 puan) tarafından
Nerdeeee. Daha biz bişi aldık mı gözü olur. Bi hamileliğimin son ayında temizliğe yardım etti sağolsun o konuda hakkını yiyemem. Bişi almadı çocuğunun küçük gelenlerini gönderir ancak. Eşim onun oğluna künye bozmuş bebekken. Bide onu bozdu getirdi. Daha bişi yok :) şöyle iyi görümcelere kaynanalara denk gelemedim yanarım yanarım ona yanarım 
0 oy
(444 puan) tarafından
Beklenti içinde değilim eltim yok görümce memlekette 
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Benim ki ceyizimi bile görmeye gelmeyecekti 5 dakkalik mesafedeyiz eşime ağzıma geleni saydım gelinim gelinim diye geziyor ortalıkta iş ceyize gelince ben gelmicem eve görmeye gelirim diyor neye ihtiyacın var diye bile sormadı dedim sakin gelmesin evden içeriye almam dedim artık ne konuştular bilmiyorum gorumcem 1 hafta boyunca beni aradı çeyiz görmeye gelcem evde misin diye gelme kaldırdım falan dedim ısrar etti de öyle geldi bırak ev hediyesini kendini çeyiz de belli etti 3 tane gorumcem hiç birisi adam gibi işe yaramaz 
0 oy
(460 puan) tarafından
200 tl para vermişti evimin bi eksigi yoktu çünki bide bn begenmem diye 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Yok valla kaynanam iki kızını görümcemi toplamış gelmiş biz evlendikten 1 hafta sonra hepsi de hani bir laf vardır ya eli boş g.ötü yaş diye öyle gelmişler işte

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 645 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 2,244 göst.
2 Mart 2019 Aile kategorisinde Mavikelebek (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 383 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 935 göst.