0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Arkadaşlar korona muhabbetinden sonra sevgilim beni istemeye gelecek (evli kadınların sitesi olduğunu biliyorum bir tanıdık önerdi soruyu sormam için sorudan sonra hesabı kapatacağım.

Çocukluk arkadaşım ve ailesi aile dostumuz ama benim babam annemden önce bir evlilik yapmış ve 33 yaşında bir ablam var ablamı pek görmedim yani pek sevmiyorum ama çocukluk arkadaşımı seviyorum annem o dönem yargılanır diye bu olayı açmamış yani çocukluk arkadaşım ve ailesi beni tek çocuk olarak babamın da ilk evlililiği olarak biliyor beni istemeye geldiklerinde ya ablamı ya çocukluk arkadaşım ve ailesini çağırmam lazım çünkü ikisini birden çağırırsam bu durum öğrenilir. Çocukluk arkadaşım onu istediklerinde beni çağırdı çağırmazsan ayıp olur ama ablamı da çağırmazsam babam bozulur sizce ne yapmalıyım ?

Ayrıca düğün ve kınada da sizce ablam ve çocukluk arkadaşım o kalabalıkta karşılaşır mı bir fikir verin çok üzülüyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
(1,099 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşınla ablan birbirleriyle husumetli mi niye karşılaşmıyorlar 

Bişe anlamadım ben 
(1 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşım ablam olduğunu bilmiyor
(1,099 puan) tarafından
Ha anladım tekrar okuyunca
Bence herkes gerçeği öğrensin :D
tarafından
Aysecim ❤️❤️❤️❤️
(1,099 puan) tarafından
Canımmm ❤❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Baştan yalan üzerine kurulu bir ilişki olmaz, sonu kötü olur doğruyu söyle
+1 oy
tarafından
Canim cocukluk arkadasin durumu nedenn anlamasin ki soyle cocukluk arkadasina ne olucakki sonucta o senin ablan sev veya sevme bunu değiştiremezsin o senij kanin canin cocukluk arkadasin senin hsrbi dostunsa zaten seni bu durumdan ötürü yargilamadan dinler ve alinacagini zannetmiyorum ne varki bunda bu kadar abartilcak tabiki ablami secerim seçim yapilacaksa eger ama neden secim yapilsin ki
(1 puan) tarafından
Canım söyleyemem çocukluk arkadaşımın annesi ile annem arkadaş bu durumu annem söylememe kesinlikle izin vermez
tarafından
O zaman annene soyle o bi cozum bulsun bi zahmet
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Gizli saklı iş yaparsan eğer 

Birgün patlaklik verir bilmeyenlere soylemelisin yarın öbür gün senin basın ağırir demedi deme.

(1 puan) tarafından
Ben söylemedim ki annem böyle anlatmış kaç yıl önce
(27,177 puan) tarafından
Tamam sende  doğruları söyle
tarafından
+++++canm
(27,177 puan) tarafından
❣️❣️❣️❣️❣️❣️
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım korona zamanı zaten dışardan birini cagirana kdr kan bağını cagirman mantıklı.. 
0 oy
(8,888 puan) tarafından
Anlamadğm şu ki çocukluk arkadaşm ve çok seviyorum diyorsun, ablanı ondan saklıyorsun ..
(1 puan) tarafından
Ben saklamıyorum ailem saklıyor söylememe izin vermiyorlar
(8,888 puan) tarafından
Neden ama duyulsa ne olcak ki.. bilmiyorum karışık bi durum cidden
(1 puan) tarafından
İşte bu saatten sonra duyulsa hoş olmaz yıllar geçmiş aradan ya ne yapabilirim bir fikir verin lütfen
(8,888 puan) tarafından
Ablanı çağrman daha mantklı bu durumda.. arkadaşna ise sadece aile arasnda isteme olacak kroonadan dolayı dersin
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşına ne bu durumdan?Onu çokta alakadar etmez ve ablani çağırmak zorunda degilsin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Sonuçta  ablan  kan  bağı  olmayan  birini  cagircagina ablanı  cagir  niye  bilmelerini  istemiyorsun  ki elinde sonunda  öğrenilecek birsey bu 
(1 puan) tarafından
Ama ablamı çok görmedim canım bana hiç ablalık etmedi bir bağım yok yani
(5,949 puan) tarafından
Sen bilirsin  ozaman  canım
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Birincisi o kalabalıkta karşılaşır mı derken anlamadım kaç kişi olacak evde. Sonuçta isteme ve korona var. Bence sevgilinin ailesi ve sadece senin ailen yeterli. 
0 oy
tarafından
Arkadaşı hem çocukluk arkadaşı hemde aile dostunun kızı.. yani kız arkadasindan ablasını saklamamış ta ilk başta ailesi dier aileden saklamış:)
(1 puan) tarafından
Evet canım ne yazık ki ben saklandığını bile çok sonradan fark ettim çok çıkmazdayım kesinlikle bu durumu söyleyemeyiz
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Aradan yıllar geçmiş olan olmuş saklamalarina saygı duyarım ama şuan saklamaniz anlamsız. Çocukluk arkadaşına değer veriyorsan güveniyorsan anlat hem bilseler de kimene olmuş bitmiş 
0 oy
tarafından
Ne olacak ablan o sole bilsin tabi ablandan utanma
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ben söylerdim ayıp değil günah değil suç değil kime ne bunun içinde küsecekse keyfi bilir derdim böyle böyle annem istediğinizin bende söylemedim bide ztn pek aram yok ablamla onun içinde bu güne kdr tanistirmadim fln annenle konuş bu durumu kıza anlat ablam var 
0 oy
(444 puan) tarafından
Kesinlikle doğruyu söylemelisin 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Sevmesen de aranizda mesafe olsada ablan aynı kandansiniz 

Çocukluk arkadaşını boşver bence  
0 oy
tarafından

Ececikisteniyor 

:-) 

:)

tarafından
Yani bence soylenemicek kadar kotu bir durum yok ortada sen başka anneden veya babadan değilsin sonuçta hadi bunu söylemek istemesen anlarımda baban önceden evlilik yapmış ve bir kızı var bunu kim niye yargilasin annen olayı büyütmüş biraz.ha soylemesen nolur zaten yakın değiliz ablamla diyosun yani gelsede kardeşim kardeşim diye peşinde dolasmaz oturur üstüne düşeni yapar sanırım yani illaki öyle istiyorsan söylemeden de gecistirilecek bı durum gibi sanki ama yerinde olsam söylerdim
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bence çok saçma canım benimde babamın onceki evliliğinden 1 abim var biz çok sonradan tanıştık birbirimizi gördük herkes biliyordu zaten bı abim olduğunu nasıl saklanmış bunca yıl hiç anlamadım bence herkesin bilmesi gerekir çok yanlış yapmış annen elbet bir gün patlak verir

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 2,562 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 341 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 341 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,602 cevap