0 oy
890 göst.
Aile kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Daha önce yazmıştım yeni taşindigim bina da komşu var diyodum okuyanlar hatırlar.  4 çocuklu halimle bana sokağa çık diyen gece yarısı evime dalan kadın.  Tersledim demiştim burda bahsetmistim. Bugün kaynanam kaynatsm geldi.  Kaynatam bi ara bakkala inmişti o arada bu komşu yolunu kesip beni şikayet etmiş.  Yok benle muhatap olmuyo gelip gitmiyor sokağa çıkmıyor diye. Deli mi ne yaa . Iyice sinir oldum. 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Olayı bilmiuorum ama kafadan kırık herhal uzak dur
(3,794 puan) tarafından
Yeni tasindik canim bu binaya . Kapı komşusu.  Ilk başta komsumuz diye selam felan filan muhatap oldum insani şekilde.  Kadın yüz buldu tanimam etmem . Ansızın evime daliyo ben bi yere gidip gelirken beni gozleyip yoluma cikiyo.  Sokağa niye cikmiyon diye beni tersliyo 4 çocukla.  2 aylik 1 bucuk yasinda 3 yasinda bide 8 yaşında cocuklarim var. Benim isim gücüm yokmuş gibi sokağa çık otarak diyo cikmayinca biz gelek diyo. Tanimam etmem bide  bu salginda . Çocuklar ev işi gücü derken . Bende terslemistim kadını.  Yeni tasindik tanimam etmem dedim sizi salginda bi yandan dedim cocuklsr vsr dedim . Söylenmişti hastaliktanmi korkuyonuz biz gelek komşularla niye istemiyon filan deyip söylenip kusmustu
tarafından
Ay hiç sevmeme öyle insanları canım ya hiç yüz verme
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Ay manyakkkk gelip gitmek zorundamiymissin delinin zoruna bak
(3,794 puan) tarafından
Kiz deli mi ne ya surda 3 5 ay oldu tasinali babasının evi gibi girip cikmak istiyo bize.
(1,505 puan) tarafından
Okadar yüz verme boşver ya bide bu hastalık ta
(3,794 puan) tarafından
Yok kiz tersledim zaten evime almiyom diye muhatap olmuyom diye . Benle nasil muhatap olmaz bu der gibi şikayet etmiş bide deli karı
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Bende de var öyle bir dengesiz pazara neden gitmediğimi sorguluyor bakalım bulabilcek mi☺
(3,794 puan) tarafından
Kiz  yoluma çıkıyor ikide bi sorguya cekiyo yaşın ne basin ne kaynatan kim kaynanan kim bu kadar cocugu niye yaptiz nasil yaptız tobe ya rabbi.  Catlak mi ne ya
0 oy
(48,458 puan) tarafından
yapismis kene gibi
(3,794 puan) tarafından
Ayy cok sinir oldum ya . Onla muhatap olmuyom diye kaynatami tanimaz etmez yolunu kesmek şikayet etmek de ne bilim akıllı işi değil
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Aman ne kdar patavatsiz insan var
(3,794 puan) tarafından
Kiz hic  utanmasi cekinmesi de yok . Hangi hakla beni kaynatama şikayet ediyosa
0 oy
tarafından
Benim komsularda seni hiç gormuyoz niye cikmiyon niye etmiyon sizene laa
(3,794 puan) tarafından
Kiz ne yüzsüz şey ya devamlı yoluma cikiyo
0 oy
(444 puan) tarafından

Sende git kapısını çal deki; beni çocuk gibi birilerine şikayet etmek yerine gel yüzüme söyle ben seninle görüşmek zorunda değilim demek ki hoşuma gitmeyen davranışların var vallah ben açık sözlüyüm ben olsam söylerim 

(3,794 puan) tarafından
Kapısına gitmek bana yakismaz. Ama  yoluma cikarsa dicem
(444 puan) tarafından
Öylede yapabilirsin bende kapısına git yumrukla demdm çıkıp bunları iyi bir şekilde konuşabilirsin manasında söyledim
(3,794 puan) tarafından
Anladım canim o şekilde demek istediğini ama . Kadin onu ev baskini diye anlar anlatir. :D adımı  çıkarır.  Karşıma cikarsa dicem . Bidakine de kaynanama şikayet et diye.
(444 puan) tarafından
He o zaman gitme :D
0 oy
tarafından
Isım gücüm yok senle muhatap olcam tivbeee
(3,794 puan) tarafından
Zoruna gitmiş hasbanin şikayet etmis utanmadan
tarafından
Ay aman daha çok sınır bozar valla hiç konusmam
0 oy
(649 puan) tarafından
Mecburmusun onunla muhatap olmaya onu anlamadım :D bide seni mi gözetliyomuş çıkıp çıkmıyomusun diye :D :D
(3,794 puan) tarafından
Kiz ne zaman disardan eve gelsem ben asansörden iner inmez pat cikiyo kapıdan
(649 puan) tarafından
Bu kadın seni takıntı haline getirmiş demedi deme :D
(3,794 puan) tarafından
Ayy bide sinir bozucu birşey ki sorma.  Gunluk kapima geliyodu almiyordum
0 oy
tarafından
Numaralı küpe al deli deli küpeli zoru ne senle 
(3,794 puan) tarafından
Kendini bi b.k saniyo. Evime almiyom muhatap olmuyom diye
tarafından
Çekemeyen anten taksin
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun. Devreler kesik heralde:)
(3,794 puan) tarafından
Kiz ne bilim insanda utanma olur ben bile bunca yillik kaynatamin karşına geçip hesab sormadim . Bu kadin biz bura yeni taşındik bizi tanımaz etmezken kaynatamin yolunu kesip hesab sorup sikayet etmesi de hakikaten akıl alır değil
(7,118 puan) tarafından
Terbiyesizlik canım başka birşey değil.  Ağzının payını ver denk gelirse.
0 oy
(280 puan) tarafından
Şizofren falan olmasın dikkat et pek normal gelmedi bana 
(3,794 puan) tarafından
Kiz ilk taşıdığımız zaman ben komsumuz diye selam alıp verdim sadece. Bu kadin kapısının kızı gibi belledi . Bina ya girenin çıkanın önünü kesiyo. :D kaynatamin önünü kesmiş kac defa.  Bana da kaynatam ilk zamanlar demişti bu kadın bi tuhaf muhatap olma diye. Bende zaten anormal konuşmaları yüzsüzlugu filan muhatabi kestim zoruns gitmiş herhal hasbanin
(280 puan) tarafından
Bizimde arkadaş senin gibi nerden bileceksin selam vermiş almış eve gelmiş kabul etmiş saçma sapan her gün gelmeye kalkmış vakitsiz kızı uyarmışlardı bi gün kapıyı açmamış 3 saat kapıdan ayrılmamış manyak kadın sizofrenmis taşındı korkusundan kız bende çok korkarım böyle insanlardan yaptıkları normal değil sen bişey deme kadına hiç muhatap olma bence
(3,794 puan) tarafından
Olmuyorum canim valla . Ay bende korktum şimdi.  Komsuluk iyidir ama bununki komşuluk değil
(280 puan) tarafından
Aynn ,Allah iyi insanlarla karşılaştirsın canm
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kaynatan ne cevap verdi ben asıl onu merak ettim keşke oda tersleseydi de boyunun ölçüsünü alsaydı karı =)) 
(3,794 puan) tarafından
Onun 4 çocuğu var onlarla ilgileniyor.  Coluk çocuk sahibi demiş.
(5,220 puan) tarafından
üff açıklama yapmış keşke tersleseydi ekşın olurdu :) neyse deli o karı boşver görmezden gel bilerek kapıyı açmadığını belli et gerekirse
(3,794 puan) tarafından
Ettim canim etmem mi kac kere geldi kapıya müsait değilim dedim açmadım.  Bi aksam gene geldi ben bebek emziriyom üstüm başım açık.  Kızım kapıyı acmadan kim o dedi o kadin benim demiş.  Kizim annem müsait değil acamam dedi geldi salona bidahs basti kızım yine dedi müsait değiliz diye geri geldi gene salons gene çaldı kapıyı böyle  3 5 defa kapidan gitmeden çaldı durmadan zili.  Bisi dicem tmm sadece azcik ac dedi kapıyı girmicem dedi. Kapı açılır açılmaz daldı içeri utanmaz
(5,220 puan) tarafından
***** kadın şizofren mi o ruh hastası galiba. açmayın kapıyı normal değil o
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bu komşun taktı kafayı sana seni aşagı indirmeden rahatlamıcak:))
(3,794 puan) tarafından
Beni akıllısi bulmaz ki.  Miknatis gibiyim nerde deli varsa cekiyorum üstüme resmen. Kafası güzel kadinin resmen.
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Ay bide kaynanan olsa neyse dicem kayınpederin ne alaka yaa ne cevap vermiş peki 
(3,794 puan) tarafından
Bi erkeğin heleki yabancı bi erkegin yolunu kesip konusmak da hakikaten yani ne bilim .  Onun 4 çocuğu var onlarla ilgileniyor demiş.
(14,013 puan) tarafından
Bu kadın kesinlikle uzak durulması gereken birisi
0 oy
(870 puan) tarafından

Yüz versen senden cıkmaz aman hiç bulaşma 

(3,794 puan) tarafından
Yok kiz vermiyom ay aman uzak olsun
(870 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende en üstte kini yolucam az kaldı 

Bugün gitmiş kaynanama gelinin evde Yok demiş neye dayanarak onuda bilmiyorum 

Kaynanam da telaşla eşimi aramış çocuklar evde karın nerde diye 
(3,794 puan) tarafından
Millete bisiler batiyo belliki ben anlamadim.
0 oy
tarafından
İşi gücü yok galiba komşunun
(3,794 puan) tarafından
Demekki yok. Milleti gözlüyor yollarını kesiyo
0 oy
tarafından
Şikayet etmiş o da kaale mi almış ikiside hatalı. 
(3,794 puan) tarafından
Eve geldi gülüyor komşun seni şikayet ediyor diye bende  bisi oldu sandım kim ne şikayeti dedim. Kaynatam zaten biliyo kadının catlak olduğunu kale almamış gecistirmis çocuklarla ilgileniyo deyip
0 oy
tarafından
acaba bizim ust katta oyle bir kiraci vardi omu tasindi sizin oraya ayni bizim eski ustumde kiraci vardi ondan bahsediyorsunda :D
(3,794 puan) tarafından
Sen kurtulmussun iyi :)
tarafından
valla biz polislik olduk dövdüm  ayakkabiligini kirdim artik gözüm dönmüştü sinirden
(3,794 puan) tarafından
Kiz noldu o kadar öyle ki. O hale nasil geldiniz
tarafından
kiz gelmis pislik dokuyor camdan bahcede elbiseler var sonra komsularla arami acti herseye karisiyor evime misafir geliyordu sopayla assagi vuruyor hali silkeliyor duvarlara vura vura camima vura vura artk bende doldum ama ar etmedi yine ayni pislige devam sirf onunla konusmadim diye birde bagira bagira konusur erkeklerle konusurken hic utanmaz gelmis ben tartismisim onunla esime sikayet edjyor zorla evime girmeye calisiyor cok terbiyesizlik yapti ya

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 952 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,070 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 470 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,740 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,006 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu

377,806 soru

11,307,921 cevap

34,738 kullanıcı

...