0 oy
480 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar ben doğum yapınca bana burdan birisi ihtiyaç haritasını önermişti başvurdum Allah razı olsun bana bu resimdeki mama sandalyesi gönderildi Allah gönderendende vesile olandanda razı olsun belki başka durumu olmayanın da işine yarar diye paylaşmak istedim ihtiyaç haritası yazıp gogleye kayıt olunca ihtiyaç giriyoruz hayır severler destek oluyor ben ev eşyası kıyafet veriyorlar ben çocuklarım için iki parça bişey yazdım kendime istemedim dileyen istediği ihtiyacı girsin not ihtiyacı olmayanı araştırıyorlar boşuna başvuru yapmayın gerçekten maddi durumu iyi olmayanlara veriyorlar durumu iyi olan başvuru yapamıyor.

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Teşekkürler canim bilgi için ins ihtiyacı olanlar alir
tarafından
İnşallah o yüzden paylastim zaten :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Teşekkürler cnm bilgi için:angel:

tarafından
Rica ederim ne demek belki birinin işini görür
0 oy
(3,921 puan) tarafından
İnslh ihtiyaci olan birileri faydalanır.
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(505 puan) tarafından
Eve gelip baktilarmi cnm
tarafından
Yok arıyorlar TC vs giriyoruz adres sistem üzerinden bakıyorlar  maddi durumuna sanırım
tarafından
Ben başvurdum çok güzel bir proje ihtiyacınız ne varsa gire bilirsiniz yanlız doğru girmeye dikkat edin yanlış olursa yayına almıyorlar
(505 puan) tarafından
Eve neyle yolluyolar cnm kargoyla falanmi peki
0 oy
tarafından
Annemlerin ihtiyaci varbenim şükür omadar yok. Ama işte evrak uzerind esigirtali görünüyorlar. Cikarmi acaba. Sigorta engelmi
tarafından
Sorun olmuyor sadece basvuroruz ordan hayır sever birileri ihtiyacımızı karşılıyor ünlüler vs ama 10 ama 30 gün belli olmaz e mailden bildirim geliyor ihtiyacınız karşılandı diye vs
tarafından
Karşılandığı zaman yani
0 oy
tarafından
İnşallah ihtiyacı olan faydalanır
tarafından
Ay inşallah bide çok ilgililer bugün aradılar bile ihtiyacınızı yanlış girdiniz düzeltin diye uyardılar Allah razı olsun o uygulamayı üretenden
tarafından
Amin amin ne güzel ya insanlık ölmemiş demek daha

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu