0 oy
479 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Ben letgodan aldım 

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

bole çekme balkonda duruyor ama satmak istiyorum ne kadar bı fiyat a satmam gerekir
tarafından
Burası balkon mu çok hoş gerçekten ☺️ Allahım benim ne zaman oturacağım bi balkonum olacak yine yaram deşdi :D
tarafından
Balkon cnm ev sahibi içe almış bende ikinci el bunları aldım süsler zaten kızımın dekorasyon amacli koyduk çok seviyoruz canlı ders yapio burda kitap okuyoruz çok severiz ama yerde yemek yiyoruz mafoldu hali rabbim sanada nasip etsin benim kendi evim değil 4ay oluyor bu eve geleli tayinciyim ben hiç öle daha dört dörtlük dosuycegim evim olmadı :(
tarafından
Anladım canım bende kiracıyım ama ne balkon ne bişey biran önce kurtulmak istiyorum bu evden bizde 5 ay sonra tayinciyiz inşallah banada güzel bir ev denk gelir kirada olsa ev güzel olmadı mı oturası gelmiyor insanın. Ama sizin köşe çok güzel olmuş canım istersen koltuğu satmadan ortaya masa olan sehpalar var büyüyen sehpa diye ondan bak ama köşen ve koltuklar çok güzel satma yazık olur.
tarafından
Çok sağol cnm rabbim sanada güzel evler nasip etsin tayinci olmak çok zor 3 çocuk var bende il içi olunca tasiyirum yoksa satıp gidioz özel eşya görüyoruz da  mobilya hiç ugrasamiyoruz
-Reklam-
+1 oy
tarafından

image

simdi satmak istiyorum yemek masası koyucam buraya
tarafından
Sstmiyim o zaman ya
tarafından
Ya bura seninae neden satiyorsun ki ne guzel olmus
tarafından
Yemek masam yok yerde yiyoruz halım mafoldu çocuklar nar suyu ıhlamur yemek lekesi yaptı sil sil çıkmıyor hergun birşey dökülüyor tayinciyiz biz muglaya gelince letgodan aldım herşeyimi bunlrida letgodan aldım internetten falan biraz aldım ama yemek masasiz olmuyor
tarafından
Yani senin dediginde cok mantikli ama bilemedim :/
tarafından
Bende bilemdim eşim e soledim oda orta sehpa si al üzerinde yiyelim diyor ayy ne yapcam
+1 oy
(3,818 puan) tarafından
ay canim fiyat cok yuksek en fazla 500 derim ben :(
tarafından
Normal fiyatları daha fazla bunlarin da ben uygun a aldım arkadaştan şimdi ben saticam 1200e ben aldim
(3,818 puan) tarafından
normal fiyati 800 falan bu takimin trendyolda varmis
tarafından
Ben aldığımda öle idi
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Fiyat çok yüksek bence 2. El sonuçta sıfırı ne kadar şuan ons bakman lazim
tarafından
İnşallah eder ya sağol
(8,082 puan) tarafından
Eder eder güzele benziyor spotculara da bak istersen  daha da aşağı verme ama
tarafından
Daha aşağı zaten verirsem yerine masa alamiycam sıfır masa yemek yensin diye satıyorum gizem halım mafoldu
(8,082 puan) tarafından
Açık renk mi benimde öyle ne akılla aldıysam 2 ayda bir yıkamaya gidiyor eskidi artık
tarafından
Benimde beyaz bide sil sil çıkmıyor tersten de sildim  şuan yıkamaya göndersem iki üç güne anca gelir hali m başka yok çocuklar üşür diye kaldı gitti silince geciyo sabah bı bakiyom leke yine var offf yerde yemek yemek iyi fikir değil işte çocuklar döküyor ister istemez
0 oy
(833 puan) tarafından
Bence spotçuya sat gtsinn 
tarafından
Ya çok güzel spotcuya satmam teşekkür ederim
(833 puan) tarafından
Kiz biliyom guzel oldgunu blkko daha iyi fiyatta alck
tarafından
Alirmi dersin ya bende yerine yemek masası alicam
(833 puan) tarafından
Bi spotcuya sor canim .eskisi yok biseyi yokk.letgoyada koyarsan 1.000 tl yaz fiyattaa yardimci olursun alan olursa
tarafından
Tamam cnm dediğin gibi yapayım
0 oy
(11,507 puan) tarafından

750 te olur.    

tarafından
Ay inşallah ya 750e koyayım bende
0 oy
tarafından
750 ye gider belki
tarafından
İnşallah ya
0 oy
(3,750 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Balkonuna çok güzel olmuş satma duvar dibine ufak bir sehpa koy çay felan keyfinde iyi olur cnm 

tarafından
Alırım ben ya bana o kadarı da yeter cnm çok sağol rabbim senden razı olsun
(3,750 puan) tarafından
Ne demek tatlım şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan
tarafından
Sağol cnm satmaktan kurtuldum çoğu şey el emeği bide orda kızım çok üzüldü ama yapcak birşey yok diyordum sağol canım
(3,750 puan) tarafından
El emeklerini satmak kadar zor olan bişey yok ya o kadar emek var
tarafından
Evet cnm o sehpayi falan kızım yaptı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 308 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 556 göst.
17 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde bisraa (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu

377,385 soru

11,293,551 cevap

34,711 kullanıcı

...