0 oy
1,431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben pijama takımsız asla uyuyamam günlük evde giydiğim kıyafetlerimle yatamam oğlumu eşimide öyle alıştırdım bazı insanlar evde günlük giydiği ile direk yatağa girip uyuyorlar tabi buda tercih meselesi :) 

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Pijamasız asla oğlumun öğle uykusunda bile değiştiriyorum 
-Reklam-
+7 oy
(2,323 puan) tarafından
Yorumları okuyunca kendimi çok pis biri gibi hissettim ya anlamadığım tuvalete giriyoruz ediyoruz diyen olmuş gece tuvaletiniz gelince pijamayi çıkarıp başka kıyafetle giryosunuz o zaman ben evde olduğum için günlük giydiğim pijama ya da eşofman neyse onunla yatarım zaten 2 günde bı duş aliyorum pis hissedersem yatmayı beklemem değiştiririm mesela ben gibi olan yokmuş herkes gece yatarken pijama giyyomus ben farklı yorum yapayım dedim :)
(2,323 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum :)
tarafından
Bu soruyu sordum ama her yorumada kesinlikle tercih meselesi bu diye yazdım pijama giymeyen pis pasaklı tabikide değildir ben sadece alışkanlık ve huyla alakalı bir soru sormak istedim sizlerin tercihi bu herkes pijama takımı giyip yatmak zorunda değil :)))
(5,949 puan) tarafından
Tabiki de canım  bende  pijama  giyerim  ama  gün  boyunca pijamayla dolaşırım  evin için de kendimi  rahatsız hissettiğim zaman değiştiririm
tarafından
Hanımlar bedeninizi temiz tuttuktan sonra eşofmanla yatsanız ne olur yatmasanız iateyen istediği gibi yatsın :))) eminim ki hepiniz temizsiniz lütfen olumsuz düşünmeyin üzülürüm vallahi :)
(2,323 puan) tarafından
Yaa çok tatlısın öpücük :)
+6 oy
(1,946 puan) tarafından
Kız bütün gün evdeyiz üşenirim ben değiştirmeye 2 günde  1 banyodan banyoya
(1,946 puan) tarafından
Valla ben tuvaletim mis gibi :)Kalkıpta sırtımı başımı duvara sürüp sürüp cikmiyom :) Ayy zaten tercih meselesi nolcak :)))
tarafından
Kesinlikle tercih meselesi
(17,274 puan) tarafından
Canim biz sana tuvaletin kirli demiyoruz yanliş anladin afedersin idrar sıcramasi uzerine basina kabir azabina sebep yoksa herkes tuvaletini temizliyo zaten kastettimiz bu değil.
tarafından
Ayyy ağzını yiyeyim tam benim gönlümden geçeni yazdın asena bir soru sordum yanlış anlaşıldım
(17,274 puan) tarafından
:)))) konusarak anlasabiliriz kuzum niye yanlis anlasilsin cansın
+1 oy
(112 puan) tarafından
Pijama olmazsa olmazim 
0 oy
(358 puan) tarafından
Bende  giyerim oglumada giydiriyorum alissin 
tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(135 puan) tarafından
Pijama giyerim ben canım günlük kıyafetle uyumam
0 oy
tarafından
Keisnlikle değiştiririm öyle alistim . Ailecek zorla giiydiriyorum ☺☺
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Pijama ile uyuruz kızımı da öyle yapıyorum gün içerisinde ki kıyafetlerle rahat edemem gece 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Çocukluktan alıştırdı annem asla günlük kıyafetle yatağa giremem. Ve uyandığımda hemen pijamalarımı soyarım günlük kıyafetleri giyerim.
tarafından
Bravo tebrik ederim seni
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Asla gunluk giyimle uyumam !!! 
tarafından
Bende bende canım
0 oy
tarafından
Ben uyuyamıyorum illa pijama giycem 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Değiştiriyoruz canim tabiki Özellikle eşim cok hassas bu konuda :) 
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Gün içinde pijamayla dolaşırım genelde temizse öyle uyurum değilse değiştiririm ama oğlumu değiştiririm pijamasini giydiririm :)
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Ben değiştiririm genelde 

Banzen uykuya dalar kalırsam değişmem o ayri:D

0 oy
(228 puan) tarafından
kesinlikle  pijama takimi giyerim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Pijamayla uyurum günlük kıyafetle nasıl olcak kı 
tarafından
Ya canım mesela kimisi eşofman tişörtle bütün gününü geçirir sonra direk gece onunla yatağa girer
0 oy
tarafından
Pijama giyerim  günlük giydiğim kiyafetle yatmam 
0 oy
(48,086 puan) tarafından
pijama giyerim ama ilk doğum yaptığımda sabahliyoduk kacta kizim uyursa o zaman sizip kaliyodum yalan yok
0 oy
(439 puan) tarafından
Zaten misafir gelmediği sürece pijamaları çıkarmam pislenirse değiştirirm pislenmezse yine yatarım öyle asla pantolon kazakla falan uyuyamam
0 oy
tarafından

Yani şöyle biraz saçma gelebilir ama yatarken değişiyorum sabah kalktığımda. Çıkarmıyorum. 6 gibi kalkıyorum üşeniyorum. Kahvaltı hazırlıyorum. Adamı işe yolluyorum. Evimi topluyorum silip süpürüyorum. Sonra duş alıyorum öyle değişiyorum her gece farklı picamayla yatıyorum. Çünkü ister iştemez gece terliyorum. Ertesi akşam aynılarını giyemiyorum

tarafından
Tebrik ederim sizi dikkatlisiniz
tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️. Huy bende ya yani bazen abartiyorum eşim kızıyor örnek vereyim geçen duş aldım üzerimi değiştim aradan 20 dkk geçmedi tekrar değiştim markete gittim geldim yine farklı giydim günde 3 kez makina çalışıyor 2 kişiyiz
tarafından
Ya titiz temiz olmak güzeldir ama siz abartmayın genede sonra baya hastalık haline geliyor:)

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 332 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 423 göst.
24 Mart 2020 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 2,015 göst.
0 oy
19 cevap 248 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu