0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından

kizlar halilarimi yikattim lastikli hali ortusu taktim ama onlarda bazen kayiyor surekli sirkelemek zorunda kaliyorum nasil koruyorsunuz kac ayda bir yikatiyorsunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(12,840 puan) tarafından

Ben toptan temizledim halılarımı yıkamaya verdim geri gelmedi bir daha :) 

(159 puan) tarafından
:) yikamadami
(12,840 puan) tarafından
Çaldılar halılarımı :)
tarafından
amannn ne kotu olmus
(905 puan) tarafından
Ayyyý inanmyorum
(12,840 puan) tarafından
Bende hala inanamıyorum daha bi sene kullanmadım düşünün :)
(905 puan) tarafından
Esin ne dedi nasıl ogrendn
(12,840 puan) tarafından
Aradım sürekli telefon kapalıydı sonra da numara kullanılmaktadır dedi eşim hiç bir şey demedi :)
(905 puan) tarafından
Uzuldm vallh Bastan  yeni halılar mi aldnz
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Eve gelen giden olmayınca kirlenmiyor canım :) çalışıyorum  diye kimse gelmiyordu şimdide hamileyim dinleneyim diye gelmiyorlar artık doğumdan sonra kirlenirse bende örtü düşünebilirim :)

0 oy
(272 puan) tarafından

Ben halı sevmiyorum diye makineye atılan halılardan aldım tüm evimin halılarını canım. Bişey döküldüğü zaman atıyorum makineye hemen. Özellikle mutfakta çook işe yarıyor. Bide örtğ falan sevmiyorum bu daha kullanışlı benim için. Hemen de kuruyorlar :) 

(330 puan) tarafından
Süpürürken süpürgeye yapışmıyo mu? Benimde 2-3 tane var öyle ufak süpürgeye yapışıyo deliriyorum :D
(272 puan) tarafından
Süpürgenin yapışma problemi oluyı evet ama ona da şöyle çözüm buldum halıyı kenarlarından silkeliyip pisliği ortada topluyorum. Halının üstüne basarken süpürüyorum :) ya da süpürgenin emiş gücünü düşürüyorum :)
(159 puan) tarafından
adi ne diye geciyor
(272 puan) tarafından
Makina halısı diye geçiyo canım incecik. Yere yapışıyo bide altı kaydırmazlı. Tüy toz yapmıyo. Islak mendille silince temizleniyo hatta. Ama benim içim rahat etmiyo makineye atıyorum :))
0 oy
(330 puan) tarafından

Korumuyorum :D akışına bırak sakınılan göze çöp batar :) 

(159 puan) tarafından
hahahaaa en iyisi ya
(330 puan) tarafından
1-2ay önce bembeyaz halılarımı krem rengi olarak yıkamaya verdim gene oldular bembeyaz :D örtü hiç sevmem ama annem veeşimin zoruyla koltuklara örtü geçirdik ve sanırım çocuk biraz büyüyünce halılara da geçiricem çünkü baskı yapıyolar çabuk eskir diye :D
0 oy
tarafından

Ben örtü sevmiyorum, bütün halılarım acik renkte 3 cocuk var. Ellerine hic yiyecek vermem, tabağa koyar mini sofra serer oturarak yemesini soylerim. Yemegimizi mutfakta yeriz, 2 ay once yikattim bu ay sonunda yikamaya gondercem yine. 

0 oy
(905 puan) tarafından

Polar kullnyrm  ben  oturma ve mutfakta   çok işe  yaryo  

0 oy
(5,938 puan) tarafından
3 ayda 1 veriyorum yikatmaya bende 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.