0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim eşim istemeden alır Fakat bu sene ben bundan istedim ☺️❤️

image

https://www.emsan.com.tr/emsan-troy-emaye-caydanlik-takimi-kirmizi?_sgm_campaign=scn_c06c299652a4000&_sgm_source=600.15.01.0496&_sgm_action=click 

Bu da link :D

Yeni bir yıl yeni umutlar yeni günler yeni bir eşya gibisinden yani. Öyle yabancılar gibi kutlamıyoruz. 

25 Cevaplar

+2 oy
(13,203 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Güle güle kullan canım bırak millet ne derse desin sen mutlu ol. Onlar eğlenmeyi bilmeyip kaynanadan şikayet etsin anca herkesin kendi tercihi. Sanki Mary chrismest kutluyoruz. Kutlasak ne değişir imanın şartı değil mi onun gönderdiği peygambere ve peygamberlere sorgusuz sualsiz inanmak. Ahh Ahh neler neler derim de 
(980 puan) tarafından
Sanıyorlar ki biz noel kutluyoruz. Bilmedikleri bir şey var onuda yazıyorum aşağıya okusunlar.

Ülkemizde sıklıkla Noel ile yılbaşı karıştırılabiliyor. Peki Noel nedir, ne zaman kutlanır?..
Noel, her yıl 25 Aralık tarihinde İsa’nın doğumunun kutlandığı Hristiyan bayramıdır.
Yani yabancılar noel kutluyor biz yeni bir yılın başlangıcı yılbaşını
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Yeni yılı kutlamiyoruz özel bir gün olarak da görmüyoruz 
(980 puan) tarafından
Biz de yabancılar gibi kutlamıyoruz zaten canım. Maksat yeni bir yıla girerken yeni umutlar yeni günler yeni bir eşya gibisinden yani
tarafından
+++++ayseeee
+4 oy
(580 puan) tarafından
Kapitalist sistemin dayattığı günlere ilişkin hediye, kutlama gibi durumlar bize göre değil ihtiyacımız varsa beraber alırız. 
tarafından
++++++cnm
+3 oy
(5,406 puan) tarafından
Yeni yıl için özel bir hediye alınmasına karşıyım o yüzden almaz ben de almam. Çaydanlık güzelmiş güle güle kullan
tarafından
+++++sana
+2 oy
tarafından
Önemi yok bizim için güle güle kullanın inşallah
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canı sağolsun şu korona zamanı birşey istemiyorum ☺️
(980 puan) tarafından
Tâbiiki bu da güzel bir düşünce ❤️
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Benim cagnim Durmugsum bana Özel günlerde hediye alır ama ben almiiiciiim ona yemekler hazirliciiim çünkü dışarı çıkamam virüs var :D 
(8,082 puan) tarafından
Sen bizi öldürtmek mi istiyorsun laflarının tükürükleriyle boğarlar bizi :D bu yaz geldiğinde haber et bana yapaliimmm güzel mezeler
(6,204 puan) tarafından
Gece gece:D İnşallah bebisim
(980 puan) tarafından
Linç için hazır bekleyenler var ewet haklısınız. Kuracağınız sofra için de şimdiden ellerinize sağlık. ☺️
(6,204 puan) tarafından
Valla hindi yiycen Allah çarpsın :DD
(980 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Alemsiniz yahuu ☺️
Bu arada bir Egeli olarak da selamlar.
0 oy
(124 puan) tarafından
Istemem sonra bisi istedigimde aldik yaaaaaa yilbasinda diye agzini gere gere konusur gerek yok :D 
(980 puan) tarafından
Benimki de der arada ben yine de o ayrı bu ayrı diye ikna ederim ☺️
0 oy
(8,082 puan) tarafından

Ikeadan alış-veriş yaptım,hediye hakkımı orda kullandım ben:silly:

(980 puan) tarafından
Bazen haklarımızı bitirebiliyoruz. ☺️
0 oy
tarafından
Yeni yıln benim için bir önemi yok normal bir güne geçmek dışında. Eşim önemli olan günleri hatırlar alır yeterli benim için

Hayırlı olsun güle güle kullan bol muhabbetlii çay sohbetlerniz olsun ins. Cnm:))
(980 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Yeni yılı bizde önemi olan bir gün olarak değil de. Yeni bir başlangıç olarak düşünüp güzel vakit geçirmek için bahane olarak kullanıyoruz aslında.
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Sağolsun hicbir şeyi atlamaz unutmaz. Hep gönlümü hoş eder. 
(980 puan) tarafından
Ne güzel cnm düşünceli bir eş iyidir.
(1,284 puan) tarafından
Evet canım çok şükür.
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bise istemem alırsa kendisi alır ama bi ara gidip bi kaç ayın patlamasını yaşamam lazım ben hiç alışık değilim evde oturmaya :pinch:

(980 puan) tarafından
Allah bağışlasın 2 ay var araları. Ne güzel annenler yakınmış. Ben hiç bir yere gidemiyorum. Antalya'da yaşıyorum ben ailem burada olsaydı keşke hava neredeyse her gün olmasa da arada günlük güneşlik geçiyor çıkar yanlarına giderdim fakat başka şehirde yaşıyorlar en son doğum yaptığım da annem gelmişti yanıma. Herkes iyi ve sağlıklı olsun da varsın geç göreyim diye avutuyorum kendimi. Evet cnm 2020 de doğanlar için maalesef böyle sıkıntılı zamanlar oldu.
(9,626 puan) tarafından
Sağol canım benim Allahım senin bebisini de size bagislasin..Aynen yakınlar yani araçla yarim saat inşallah sizde bian önce kavuşursunuz hasretlik özlem çok zor..dediğin gibi sağlıklı olsunlar da Rabbim acılarını göstermesin yeter ki
(980 puan) tarafından
Çok doğru. Herşeyin hayırlısı olsun. Bir an önce güzel sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle inşallah ❤️
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim Rabbim herkesin duasını kabul eder bizde rahata ereriz inşallah ❤
(980 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ben şu 2020 den sağ salim çıkayım Fatiha okucam hediyesi geri kalsın:D
(980 puan) tarafından
Hangimiz istemiyoruz ki canım sağlık ve huzur dolu eski günlerimizi. İnşallah bir an önce kurtulur eskisi gibi olur herşey.
(3,740 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
tarafından

Güzel sürprizler yapar. Kızımızada hediye alır.

Bakalım bu yıl nasıl olucak 
(980 puan) tarafından
Hadi bakalım canım. Çok güzel olsun inşallah ❤️
(0 puan) tarafından
Hiç bir zaman almadı ki bu yıl alsın
tarafından
Bu yıl sen al. Gördüğüm de sen aklıma geldin de. Mesela kazak al sevdiği renkte sana çok yakışır de.
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Özel günümüzde almayan yılbaşında hiç almaz beklemiyorum
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Güle güle kullan cnm 
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Mamadan bezden Bize hediyeye sira gelmez ki :)) güzel gunlerde kullan sen canim
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Hiç bir özel gün kutlamıyoruz 

Çaydanlık çok güzel güle güle kullan 
0 oy
tarafından

Hayır istemem kendiside almaz çokta önemli değil :) benim en büyük hediyem eşim oğlum ve karnımdaki diğer oğlum bana zaten hediyelerin en güzelini verdi allah razı olsun <3

0 oy
tarafından
Kız bunu hediye diye niye istiyorsun bu ev eşyası zaten kendine isteyeydin ya :d benimki bana borç takacak hediye yerine

İlgili sorular

0 oy
83 cevap 1,156 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
57 cevap 772 göst.
0 oy
40 cevap 458 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 828 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu