0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (381 puan) tarafından
Kızlar simdi mevzu cok uzun ama  kısa anlatacam en son evimde buyu 

Tarzı seyler cıkmıstı benim yılan kaynanamdan baska giren cıkan da yok evime ama eşim kabul etmemis tı neyse eşimle sorunlarımız vardı ben kaynanamın yaptıklarından sonra biraz indirdim aramız duzelir gibi oldu  sonra eşim göreve gitti 4 gün n önce bende kaynanamlarda kalıyorum  ve kadın ikili oynayıp eşime beni kötülemis iste

Torunun eşyaları yıkamıyor evimde torunumla ilgilenirken fırsat vermiyor falan demis eşim arado beni tartıstık baya sonra bende kaynanamla tartıstım  simdi  eşimle konusmuyorum ben haklıyım 100 100 yani  ama uzatsam hatasını anlasın diye kaynananın ekmeğine yağ sürmüş olacam  istediği zaten aramız bozulsun. Ee eşimle konussam trip moduna gecmesem eşim haklıyım moduna gececek üste cıkacak bide iyice cıldıracam napayım simdi bennnn  kısa dedimaöa baya uzun oldu:) ':) 

4 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kaynanana  hissettirmeden eşinle konuşma bence 
(381 puan) tarafından
İşte o nasıl olacak ki Aklım geldi ama esim pazartesi görevden cıkıp gelp beni burdan alacak sabah gelse biz eve ancak gece döneriz
(10,411 puan) tarafından
Tamam işte kaynananın yaninda bişey olmamış gibi davran eve gidince tribini atarsin
(381 puan) tarafından
Hmm olabilir bu kez esim sen kafayı mı yedin der :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence esin gelince yüzyüze güzelce konuş aynısını senin annen eşine yapsa gene ayrı tavri sergileyecek mi acaba ?
(381 puan) tarafından
Anlayacağını hiç sanmıyorum cnm erkek milleti annesinin yaptıklarını görürmü hiç kadın onun yanında melek ama arkadan beni kötülüyor düdün ortada bise de yok yani cocugun kıyafetini evinde yıkamamısım da evime götürmüs üm onun evini begenmemiiim halbuki kızımın deterjanı faklı ve her camasırla atmıyorum o yuzden eşimde biliyor ama doldurmus işte adamı
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Kaynananın yanında aç telefonu aşkım çocukla ilgileniyorum falan de eşinle konuştuğunu düşünsün akıllı :D
(381 puan) tarafından
Eşim gelince napacam :)
(6,204 puan) tarafından
O zamana duzelirsin
(381 puan) tarafından
Sanmıyorum cnm 3 güne gececek gibi degil
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Yahu hem evinde büyü çıktığı için kayinvaliden şüpheleniyorsun hemde sonra gidip evinde kalıyorsun yani sana büyü yaptığını düşündüğünün bir insanın evine gittiğinde de sıkıntı yaratacağını bilmen lazım bile bile lades diyorsunuz bazen kötü olaylara 
(381 puan) tarafından
Canım inan bende kalkmak istemiyorum ama apartmanım güvenli degil eşim olmayınca mecburum küçük bir bebeğim var yoksa zorla gidiyorum inan  keske baska yolu olsa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
3 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...