0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eymenin ateşi var napsam bilemedim üstünü çıkardım ağrı kesici verdim soğuk bez koydum ama ağladı çıkardım çok halsiz noglur fikir verin 38 ama çocuk yaniyor koydeyim kar kış napcam ben ya 

15 Cevaplar

0 oy
(430 puan) tarafından
Ambulans çagır canm düşmüyosa 
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Fitil varmı varsa kullan ve uyusun iyi geliyor yoksa komşun falan varsa bulmaya çalış canm ben hep öyle yaparım
tarafından
Yok canım benim bildiğim yakında küçük çocuğu olanda yok uyuyor şimdi
(1,787 puan) tarafından
İnşallah ilaç iyi gelir canım uyusun bı bakalım
0 oy
tarafından
Fitil var mı canım surup VS aglasın bırak koltuk altı bacak eklem yerlerine alnına ılık suyla bezi sık koy birebir cozum bu dus aldır dıcem koydeyım demisin iyice usutur
tarafından
Evet canım sabah yaptırmıştım simdi uyuyor uyusa bişey olurmu geçermi ki
tarafından
Atesi varken Uyutma demıstı bize doktor canım daha cok cıkıyor diye bence uyandır ılık bez koy yada bekle sen uyuma kontrol et yukselınce kaldır hemen
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Canm aklında olsun suruptan cok fitil daha etkili hemen atesi dusuruyo
tarafından
Canım parol tek var ya elimde burda market falanda Yok kar kış napcam şaşırdım ya
0 oy
tarafından
Ilık bi duş aldır canim geçmiş olsun 
tarafından
Canım çok sağol düşü Sabah aldırdım bide hava çok soğuk buz resmen iyice kötü olur evimde değilim malesef
tarafından
Kuzu ya beklemekten başka bişey yapamazsın bi fitil koy hemen ilaç etki etmez canim ya
0 oy
(430 puan) tarafından
Sirkeli bez felan koy ılık duş aldır 
tarafından
Sirke Yok malesef ya
(430 puan) tarafından
Düşmezse cnm ambulans felan çağır havale felan geçirmesin eymen dikkat et
(1,278 puan) tarafından
Canım sirke zararlı diyor çoğu doktor aklınızda bulunsun sirke kullanmayın ateşli çocuğ a
0 oy
tarafından
Duşa sok hatta ılık bi su kovasına koy hem keyiflenir hemde ateşi düşer 

Çok geçmiş olsun 
tarafından
Canım sabah yaptırdım hava çok soğuk öyle böyle değil bu bana iyi fikir gelmiyor ya çünkü daha hasta olur bide uyuyor ya napcam nasıl uyandirim
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Sakin ol ilk önce duş aldırma şansın yok mu dusmuyosa ambulans ara 
0 oy
tarafından
Üstünde tek zibini kalsin bezininde ac biraz havalandir canim soguk bez koyma ilik bez koy ayaklarini kol altlarini yavas yavas sil ama su ılık olsun dolven varsa dolven ver o daha cabuk kesiyo ateş-i bize doktor dolven + calpol vermişti dolven yarim saat sonra calpol 6 saat arayla verebiliyosyn tekrar hemrn düşüyo 
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Ilık Bi duş aldır canım çok geçmiş olsun :'(

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Soğuk kompres ve sirke ateşli bebeğe zarar verir canım vücudu şoka sokabilir gülsuyu varsa bütün vücuduna sür ve ayak altlarına limon dilimi koy çorabını giydir limondaki c vitamini ateşi düşürüyor üstünü de incelt şifa olsun inşallah geçmiş olsun canım 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ates dusurucu içir cok 7nce giydir ortme sakın. Basına koltuk altına sureklı ıslak bez koy Belli aralıklarla ates dusmıopsa bıdaha surup verr r. Sureklı takip et
0 oy
(48,392 puan) tarafından
alnina koltuk altina boynuna kasıklarına islak bez koy sirkesiz olsun ama gecmis olsun canim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum
0 oy
tarafından
Agri kesici ver pamugu islat soguk tampon yap bu cok etkili oluyor 2 3 kasik yogurt yedir gecmis olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 159 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 505 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 392 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Emine27&27 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 348 göst.