0 oy
607 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar nedir bu kadinlarimizin cektigi erkekler neden boyle evdeki esi varken neden baskasina bakarlar anlamiyorum burda okuyoruz hergun daha bilmedigimiz onca olaylar var esimize guvensek bile hep bi kusku oluyor insan ogluyuz

Okdr emek veriyoruz onlarin sozunden cikmiyoruz neden bize bunu yaparlarki 

Kadin kadina bunu nasil yApar dunya oyle bi hal aldiki Rabbim evlatlarimizi korusun

Baskasina bakti dusuncesi bile kotuyken aldatmayi nasil kaldirabilir insan Rabbim sabir versin valla cok kotu birsey

Ben arada ruyamda aldatildigimi goruyorum butun gun morelim bozuk oluyor Rabbim kimseye gercegini yasatmasin

Kadinlarin ya kocadan cekiyor ya kaynanadan gorumceden illa ki birinden eziyet goruyor 

Eli opulesi kadinlari hor goruyorlar yok kiz dogurdu yok erkek dogurdu heryerde kadinlar eziliyor

Ama erkeklerde kadinsiz yapamiyor cok tuhaf

Rabbim yuvalarimiza huzur versin 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İşte her dediğini yapmak boyun eğmek onun gotunu kaldırıyor başka bsy değil 

Az sert az tatlı olunca o da şaşırıyor ne bilim valla Allah akıl fikir versin 

Tüm erkekler eşlerine bağlı olsn çok amin ❤️
tarafından
Aynn cnm aminnnn
-Reklam-
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Amin canim rabbim herzman iyi insanlarla karsilasmyi nasip etsin bu dunyaya coxuk getiriryoruz amaa icimizde ki korkuyla endiseyle buyutcez heralde
tarafından
Aminn cnm aynn bize ne olack diye dusunup duruyoruz
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Amin canım allah dogru yoldan ayırmasın  yuvalarımıza  huzur versin insallah erkeklerin nefsiyle olan savaşını  anlayamıyorum her seferinde yenik dusuyorlar şeytana..
tarafından
Aminnn cnm oylede bizdede nefis var sonucta aslinda erkek yapar dusuncesi cok eskiden geldigi icin kndilerine bisey olmaz diye dusunuyorlar
(3,695 puan) tarafından
Erkek yapinca övünç kadin yapınca ayıplama bizim milletimizin genelinde var kuzum kaçınılmaz yani
tarafından
Aynn tufafiz millet.olarak:))))
0 oy
tarafından
canimm bunun kadini erkegii yok bence insanin zihniyeti onemli benimm abimm 12 sene sevdi o kadin icin dayakta yedi vazgecmedii daha neler neler yasadilar evliliginin 3. senesinde kendi evinde abimm.karisini eski patronu ile yatakta baatii bence bu birazz zihniyet meselesi yillar gecti abimmm.hala evlenemio ilk zamanlar cocugundan bile suphelenipp istemedi cocugunu....
tarafından
Ayyyy tabi kadini erkegi yok ta erkkler daha cok yapiyor benimde bi tanidigim kadin aynisi yapmis Abin icin uzuldum insallh kndine yeni guzel bir hayat kurar
tarafından
Piskolojisi bolzulmustur o an napti abin
tarafından
öldurecekmistii ama Allahtan yaninda dier kuzeniyle gitmiss zaten oncedende supheleniomustuu da ben.onlari o an basicamm demiss dedigi gibide olduu
tarafından
Anladm valla boyle bi olayi yasamak cok kotu insan sevdigi kisiyi baskasiyla gormek insLlh korktugumuz sey basimiza gelmez
tarafından
Tövbe yarabbim ya nesil kötü ya
tarafından
Oyle insan en yakinina guvenemiyor artik
0 oy
(145 puan) tarafından
Bende anlamiyorum  vala. allah erkeklere akıl fikir versin kadınlar olmazsa ne yaparlar  eve geldiklerinde ev temiz kıyafetleri yıkanmış utulenmis  yemek hazır suları hazır fazlasiyla onlarla ilgileniyoruz da. Biz kadınlar olmasak leş gibi olurlar valla 
tarafından
Oyle cnm bide bizi begenmezler Allah akil fikir versin
(145 puan) tarafından
Amin    amin
0 oy
tarafından

Allah şeytana uydurmasın cnm belki doyumsuz olduklarından belkide çok simartilmaktan nedendir bilinmez ama yaşamak eminimki çok zordur öyle adamları Allah ıslah etsin

Rabbim yuvalarımıza imani  kurani ve haya yi nasip ederse böyle şeylerin olma olasılığı  çok düşük olur insaalah:)

tarafından
Amin aminn cnm evt dusuncesi bile kotu
0 oy
tarafından
Amin canm doyumsz erkeklern yaptgi hata maalesf 
tarafından
Aynn oyle sonrada pisman oluyolar
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Amin çok şükür hepsinden memnunum ne kaynanam ne eşim ne görümcemle en küçük bi tartışmam olmadı Allah bozmasın 
tarafından
Aminn canim ama Allah bozmuyor hep bu insanlar bozuyor insallah o.sekilde dewam eddrsiniz:))
(12,852 puan) tarafından
İnşallah canım saygı çok önemli
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Haklısın eşimize güvensek bile kuşku duyuyoruz...
tarafından
Aynen dunyanin civisi cikmis
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ne güzel demişsin öyle tatlım rabbim kimseye yaşatmasın inşallah canım benim aminnnnnnnnn aminnnnnnnnn aminnnnnnnnn 
tarafından
Aminnn kuzum amin cok zor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Lorkelorke (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrualya3003 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 442 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu

377,348 soru

11,292,605 cevap

34,711 kullanıcı

...