0 oy
7,991 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (817 puan) tarafından

Süğürge alıcaz da torbalı mı torbasız mı ? Ne dersiniz?

13 Cevaplar

+2 oy
(351 puan) tarafından

Torbasiz vardı benim fantomun içi hemen doluyordu ve tek tek o filtrelerin temizlemeye uğraşıyordum. Sevemedim. Yine fantomun  aldım torbalı. Torba dolunca at yenisini tak daha iyi. Fakat toz kokusu yapıyor ve ince tozlari dışarı verebiliyor. Elektrik süpürgesi kokuları kullanmak gerek. Bu yüzden bence en iyisi sulu olan. Hem dışarı toz vermiyor hem toz kokutmuyor özellikle astım hastaları için güzel.

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ben beko kullaniyorum torbali 4 yildir hic azalmafi emis gücü. Annemler gecen yil aldi arceligin torbasiz bu sene degistirdiler hic cekmemeye basladi

+1 oy
(386 puan) tarafından

Sulu sakın alma canım ya tuvalete döküyoruz ekmek kırıntısı filan. En iyisi hazneli çöpe dökülen 

(817 puan) tarafından
Evet sulu hayatta almam.
(386 puan) tarafından
Aynen canım benimki torbalı torbalıdanda memnunum suluya göre
+1 oy
(4,875 puan) tarafından

Philips  maraton kullanıyorum torbasız . Ve çok memnunum :)

+1 oy
(18 puan) tarafından

Arnica tesla premium toz torbasiz muhteşem. Harika.bi ürün  benm.halının  biri berbat toz topluyo onu yikamadan gelmis gibi yapiyo hemde digital bi ürün ve sessiz :)

+1 oy
(96 puan) tarafından

torbasız roventa 650 civarına 5 6 ay önce aldim cokda memnunum öneririm 

+1 oy
tarafından

Fakirin torbasiz ufak supurgeleri var cok kullanisli. Torbaya para vermektense en iyisi. Sulu supurgelerde kullanissiz bence suyun icini camur gibi yapiyo bide icini yika tum sikinti. Fiyat farki sorun olucaksa torbaliyi tercih et degilse en mantiklisi torbasiz olanlar

0 oy
(368 puan) tarafından

Sulu :D arnica bora almisti babannem ceyizime tee.kaç sene.evvel baya modasi gecik bisey yaşarken aliyim dedi sağolsun bak 6yil gecmis ama cok guzel temizliyor cok gicik bi halım var aldigima bin pişmanim çakıl taşı desenli 3boyutlu mu nedir temizlenmiyor bi türlu ama arnica cok guzel temizliyo:D amma reklam.yaptm

(817 puan) tarafından
Sulu da bebekle zor ya doldur boşalt hem çok yer kaplar evim küçük :(
tarafından
Benim de supurgem arnica bora. Annem 6sene once nisanliyken almisti 5senedirde evliyim kullaniyorum seytan kulagindan uzak:)) hic bozulmadi. Brm azerbaycanda yasiyorum burda bile o marka meshur. O zamanlar reklami varfi tvlerde arnicam benim:))))
(368 puan) tarafından
Evet cok guzel aslinda kullanimi zor degil biraz suyla calisiyor ama yer kapladigi doğru canim :) en iyisini bulursun insallah
0 oy
(12,840 puan) tarafından

Torbasız temizlemeside çok kolay çok pratik

(817 puan) tarafından
Bi süre sonra eöiş gücü azalıyor ama filtreyi yenilemek gerekiyor.
(12,840 puan) tarafından
Ben filtresini makinada yıkıyorum mis gibi oluyor canım
0 oy
(32 puan) tarafından

Torbasız alman daha iyi bizde ben ütüyü eşim süpürgeyi almıştı bana kalsa torbasız alırdım çünkü torba değiştirme derdi yok yenisini al bazen kalmadığı oluyor falan torbasız öyle değil çıkar dök tak pratik yani

0 oy
tarafından

Toz torbasiz tabikidee hem temizlik konusundan hem zaman konusundan cook iyiii

0 oy
(817 puan) tarafından

Kızlar sağolun cevaplar içşn hepiniz toz torbasız dedinşz ama o da filtreyi doldurutor hemen emiş gücü azalkyor fln. Torbalının filtreye ve motoruna zararı olmaz dışarıya toz çıkartmaz diye düşünmüştüm ben. Torbalı kullanan yok mu hiç?

(56 puan) tarafından
Canım benim çeyizime ablam torbasız almıştı ama filtresi dolunca hiç bir işe yaramıyor çok az çekmeye başladı nerdeyse hiç çekmiyordu hatta sanki motorunda yanık varmış gibi kötü bir koku oluyordu  bende torbalı aldım sonra  ve şuan çok memnunum eğer torbasını değiştirmeye üşeniyorsanız yada para konusunda masraf olmasın diyorsanız toz torbasının ucuna fermuar diktirin dolunca da fermuarı açıp çöpe boşaltırsınız bu kadar basit
(246 puan) tarafından
Torbalı kullanıyorum ben ama torbası hemen dolmuyor zaten. 5 tane de yedek torbası var biri de boşaltmalı 1 buçuk sene olacak daha hiç yeni torba almadım 2.torbadayım sen düşün çekiş gücü de güzel ben hortumlu kullanıyorum ama çok yer de kaplamıyor dolaba bile giriyor. Arzum kullanıyorum ben tam adını unuttum istersen bakarım.
(817 puan) tarafından
Teşekkürler kızlar İkragzl eğer memnunsan süpürgenden bakabilir misin modeline ?
(246 puan) tarafından
Arzum Cleanart Silence Pro Energy AR4002 beyaz renk özellikle sessiz diye aldım. İlk torbasız almıştım ama hep aşırı sesliydi hem de koltuk altına girmiyordu ve çekiş gücü filtreyi temizlesem de kötüydü. Bundan çok memnunum bir sürü başlığı var koltuk arasına üstünü temizlemek tüylü halı çekmek için fırçalı fırçasız vs hem de çekim gücü çok güzel akşam bile çalıştırsam alt kata ses gitmez. Fiyatı da ben alırken 850 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam belki biraz daha fazladır şimdi.
(817 puan) tarafından
Çok teşekkürler eşime bi göstereyim .
(246 puan) tarafından
Bir de son ayar hiç çalıştırmadım öyle güçlü ki çekimi en fazla 4.ayar yetiyor ben memnun kaldım internetten bakarsanız yorumlara kullananlar hep memnun. Hani bunu almasanız bile sessizliği çekim gücü kullanımı rahat bir süpürge alın torbalı da en iyisi bence torbasiz da kullanmış biri olarak.
(817 puan) tarafından
Bence de torbasızdan çok çektim en azından filtresine motoruna zararı olmaz bütün pisliği torbası alır.
0 oy
tarafından

Annemde toz torbalı vardı arceligin resmen torbanın peşine düşüyorduk bulamadığımız oluyordu toz torbasız aldı 4-5 sene oluyor fakirin cekis gücü azalınca filtreyi yıkıyor yeni almış gibi cekmeye başlıyor tekrar ben de arnica aldım toz torbasız memnunum her süpürgeden sonra temizlenmiyor zaten filtre ayda bir yikiyorum yetiyor

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 826 göst.
+1 oy
14 cevap 475 göst.
30 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 823 göst.
0 oy
20 cevap 354 göst.
26 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,597 soru