0 oy
2,519 göst.
Aile kategorisinde (598 puan) tarafından
Kızlar en küçük eltim kıskanıyor nerdeyse bana bakıp çocuk yapacak herseyime gönlü düşüyor bıktım artık kendisinin bir oğlu var benim kızım olmasını istiyordu başta şimdi çocuk dogucak normal mi ameliyat mı yok herşeyi soruyor merak ediyor sıkıldım artık

32 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bilmiyorum 2 eltim var sadece düğünümde gördüm sen sağ ben selamet ☺️ hayat onları kafama takacak kadar uzun değil 
(598 puan) tarafından
Çok mantıklı dedin
-Reklam-
+2 oy
(120,757 puan) tarafından
Eltim yok simdilik ama gelecekteki eltim yabanci turkcede bilmiyo parmagimda oynatirim ben onu ☺️☺️☺️☺️
(7,009 puan) tarafından
Ha ha ha haaayttt aksam aksam ne guldum bee
(598 puan) tarafından
Oh mis:D
tarafından
İyi kız rahat rahat soversin seslice anlamaz nasılsa:D ne dion derse Türkiye'de övgü bunlar de:))) keşke bn yapablsem:)
+2 oy
tarafından
Nedense sizler kıskanmasınız hep birileri sizleri kıskanır bırakın bu şeytani vesvese ve düşünceleri 
(598 puan) tarafından
Kinden kıskançlıktan Allah'a sığınırım.
+1 oy
(9,273 puan) tarafından
Bence sen evham yapıyosun herkes herkese soruyo bu soruları
(598 puan) tarafından
Yok kız ne evhamı herşeyi soruyor aklına gelecek
tarafından
Aynen bencede
0 oy
tarafından
Eltim yok çok şükür 
tarafından
Kız benimde yok sfsfs
tarafından
Ay ne tesadüf:Dddd
0 oy
(28,391 puan) tarafından

Takmayın insanciklari bu kadar

(598 puan) tarafından
Oy oy hep öyle diyorum ama biturlu engel olamıyorum
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Evet kocasina diyomuski sende doğumda beni bekliycen sende benimle kalcan diyomus benim esimi ornek gosterip sunu aliyo bunu yapiyo sen niye yapmiyon diyomus
(598 puan) tarafından
Hıh aynı benim eltim telefon aldım hemen kocasına banada al dedi
(19,780 puan) tarafından
Yemin ederim ayni benimkide dedi hatta benimkinin bi üst modelini almislar yinede benim telefon onunkinden büyük diye moralleri bozulmustu kaynimla eltimin ne gülmuştuk herifle manyaklar yaa .d
0 oy
(245 puan) tarafından

Deli gibi hemde sanki elti si değilim kuma sıyım:)  

(598 puan) tarafından
Böylelerini ne yapmak lazım:D
0 oy
(7,009 puan) tarafından
1 elrim varr 5 aydir gormuyorum evlendim gorsum birde kaynanamda bu kadar yeter 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kuma gemisi yürümüş elti gemisi yürümemiş diye laf vardı galiba ne kadar doğru valla
(598 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Allahtan eltim yok gerçi görümcem eltiyi aratmıyor ben hamile kaldım o da hamile kaldı ben istemede nişanda hamgi renk  ve şekilde elbise giydiysem gittiaynılarını buldu giydi valla ☺☺
(598 puan) tarafından
Aman Yarabbim:D
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Ektim değilde abimin eşi benimle yarışıyor. En son ben ikinciyi doğurdum diye o da ikinciyi doğurdu o raddeye geldi durum
0 oy
tarafından
Elti eltinin kumasidir demişler benim yobaz eltiminde çeken yerleri bozukkk ,:))))
0 oy
(2,079 puan) tarafından

;)aynı benim eltim. Ben hamile kaldıktan sonra o da hamile kaldı eşim bana ne alsa bana da al der. Herkese benim dedikodumu yapar. Bende up uzunnnn bir mesaj attım içimi döktüm sonra da numarasını sildim... Şimdi kafam rahat 

(598 puan) tarafından
Oh miss helal:))
0 oy
tarafından

Elti var ama muhattap dahi olmuyorum gereksizle

(598 puan) tarafından
Valla çok iyi ediyorsun benimki her hafta arar bebis nasıl kilosu nasıl.durumu nasıl
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Kıskanmayi hadi anlarım benim eltim hamile kaldım diye küstü :) insanlar bazen çok saçmalıyor 2 çocuğu var istese yine getirir ***** yaa
(598 puan) tarafından
Oda çok gereksizmis
tarafından
Kız aynı benim eltim gibi olmuş. Bi hayırlı olsun dedi aradı. Ondan sonra muhabbeti kesti konuşmadı hiç benle. Noluyosa.  Bu eltilerin hepsi mi aynı *** olur ya
(1,951 puan) tarafından
O hamileyken evini temizledim yemekler yaptım doğumda yanındaydım. Nankör insan benim oğlum oldu kayinbabamin adını kattım onun kızı oldu Görümcem benim adımı katın büyük altın takayım dedi istemedi katmadı. Ben kattım kayinbabamin adını 6 çeyrek takti sevindi daha ilgi gösterdi ama aynı evde yaşıyoruz ondan değer veriyor benim çocuğuma. 2. Çocuğum doğdu hayırlı olsun demedi bebeğim vefat etti taziyede daha güzeldi suratı allah affetsin. Şimdi 3. Gebeliğim herkes çok sevindi onada ben kendim söyledim inanırmısin o gün bugündür konuşmuyor durumlarıma dahi bakmıyor
tarafından
Benimkide durumlarıma hiç bakmaz :D
0 oy
(327 puan) tarafından

Eltim yok tek gelinim  :D

0 oy
(807 puan) tarafından

Kıskanmak da laf mı canim kendisini sürekli bizimle kıyasliyor kocasıyla çekişiyor, ben yeni evliydim herkes bizden bebek yapmamızı beklerken benim planladığım dönemde gitti o hemen hamile kaldı.:DEltiden daha çok kuma gibi davranıyor mal. Çocuk sevgisini bile paylaşamayan insandan hiç hayır gelmez zaten.herkese beni kötü etmeye çalışıyor. Elinden gelen herşeyi yapıyor halen sinsirella. Saliverdik artık bizde 

tarafından
He valla. Yengesini kaç yıldır tanıyor biliyor ya. Bi gün açılır insaAllah gözü en çok bunu istiyorum.
(807 puan) tarafından
İnşallah canım ne olursa olsun senin arkanda olmalı koşulsuz şekilde herkese de çok güvenmesin boşa çıkar birgün güveni ...elalemi değil senin arkanı tutsun karısısın sen onun.
tarafından
Kız o kadar da değil :D Allah razı olsun hep arkamda oldu. Ama işte bu tür şeyler ona saçma geliyo nasip kısmet diyo
(807 puan) tarafından
Kız ne bilim bir an öyle şeee ettim hayal ☺️☺️☺️ o zaman sıkıntı yok Allah daha iyi etsin aranızı canım :)))
tarafından
Amin canım cümlemizin insaAllah:)
0 oy
tarafından
2 tane eltim var benden büyük bitane daha olacak hiçbiri öyle deil hiç gibiler muhattap da olmayiz olmazlar sanirsam yasca kucugum die ama kaynanam en cok ben cahılim die beni arar dogruyu yanlisi falan anlatir bazen kiskanirlar:)))
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bence sen kendini fazla onemsemişin.

Sorsun içinde tutmuyor en azından kotu bişey yk ki sana zararı olan
(598 puan) tarafından
Önemsemekle alakası yok en azından anlıyorum kim kıskanıyor kim kıskanmıyor
(4,962 puan) tarafından
Kıskanclik ona zarar verir anca

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 299 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu