0 oy
727 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar çok zor bir hamilelik geçiriyorum daha once 2 kere kürtaj oldum kan pıhtılaşması var kan uyusmazligi var surekli Lekelenme geliyor bu gebelikte iğneler kullanıyorum bir sürü haplar . Zor ayakta duruyorum prilam dr diye bulantı hapı kullanıyorum 6. Haftadan beri 10. Hafta bırakmayı denedim acillik oldum geri iç dedi ozeldeki doktor hamile için bu ilaç zararı yok dedi gece yatmadan 2 tane iciyorum.  Geri basladim neyse 14. Haftada  yine bırakayım dedim 5 kere kustum sabahtan öğlene kadar acillik oldum geri yazdilar.   Şuan 17+4 um 3 gündür bırakmayı denedim perişan oldum şuan kusmaktan dayanamıyorum.  Neyse sağlık ocaginda ki doktoru aradim bana  neler dedi ya . Ben bilerek kusuyormusum artık kusma olmazmış  dedim hocam ne alaka ben iyi olmak istemezmiyim iyiyken neden kötüyüm dedim neyse sonra bana diyor otur yoğurt ye şunu ye ya yiyorum dedim ama olmuyor kusmaktan ölecem artık diyor otur ****** belgeseli izle o hayvanalr bile dayanıyor hangi ****** ölmüş diyor dedim ben insanim dedim dayanamıyorum korkma ölmezsin diyor bana  bilerek yapıyorsun diyor neyse ebeyi aradim dedim değiştiricem şikayet edecem o kim dedim böyle konusuyor dedi erkek işte anladığı yok dalga geçiyor dedi. Özeli aradim dedi çok kötüysen canim ic sonra günde 1 e düşür dedi sonra 1 gün bir gün içme dedi sonra yavaş yavaş bırak bir anda olmaz dedi... oturdum sinirden ağladım ya

16 Cevaplar

0 oy
(44 puan) tarafından
**** böyle olan yer h.a.y.va.n yazmistim
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Bu nasıl üslup yaaa ben ilk haftalarda hiç kusmadim sadece iştahsızlık vardı 4 kilo filan verdim hatta bişey yiyemiyordum. Ama 17. Haftada her sabah kusarak uyanmaya başladım doktoruma anlattım ki özel filan değil şehir Hastanesinde kadın güzel güzel anlatti bebek tüylenmeye başladığı için bu haftalarda mide bulantısı mide yanması yapar dedi 20 haftayı bitirdik daha bugün sabah bile kusarak uyandım yalan söyleyecek halimiz yok yaaa bu sağlık ocakları varya çoğu boş boş oturup bide hastayı çileden çıkarıyor 
(44 puan) tarafından
Ya hic sorma ya biz istemezmiyiz iyi olmayı sanki hayır yani iyiyken neden kötüyüz diyelim manyakmiyiz.  Ya konuşma tarzına ne demeli hangi hyvn kusmaktan olmuş otur hyvn belgeseli izle diyor bana onlar kadar olamıyormuşuz lafa bak ya suratina kapattım
(507 puan) tarafından
Aynen öyle canım ilgi için yapsak en başlarda yapardım ben şimdi kendimi neden kusturayim mide bu yani gelince tutamıyoruz ki afedersin insanin ağzına doluyor resmen. O doktoru mutlaka şikayet et ve değiştir Cimer e yaz gerekirse telefon dinlenir ilgilenirler terbiyesizlgi yanına kalmasin
(44 puan) tarafından
Aynen edicem dinlesinler bana diyor sarımsak ye dedim hocam ben sarımsak soğan yiyemiyorum tiksiniyorum nasil yiyim diyor piskolojik  sınır oldum ağladım kendi doktorumu aradim iç diyor bir zarari olsa zaten yazmayız diyor gebelik boyunca kullananlar bile var
0 oy
tarafından
Sensin hayvn hadsiz deseydin saygısız ya konuştuğu laflara bak utanmaz mutlaka şikayet et aile hekiminide değiştir 
(44 puan) tarafından
Degistiricem vallaha lafa bak ya bana diyor hyvn kadar olamiyormusun eşim de duydu gidip dövecem diyor . Hayır yani salakmiyiz iyiyken kötüyüz diyelim ya
tarafından
Ondan sorma vay efendim sağlık çalışanları darp edildi madurlar bilmem ne su adamı ben bile döverim hadsiz ya
(44 puan) tarafından
Aynen bazıları gerçekten hak ediyor ya gerçekten Allaha havale ediyorum birde manyak  adam
0 oy
tarafından
Ben olsam şikayet ederdim gerizekalli herif
(44 puan) tarafından
Degistiricem vallaha lafa bak ya bana diyor hyvn kadar olamiyormusun eşim de duydu gidip dövecem diyor . Hayır yani salakmiyiz iyiyken kötüyüz diyelim ya
tarafından
Şikayet et kız o pisliği sensin ****** itt deseydin
(44 puan) tarafından
Suratina kapattım hemşire aradi hemen dedim böyle böyle dedi erkek işte ne anlar dedi bende 9 ay boyunca kustum diyor ne alaka bilerek kusmak diyor
0 oy
tarafından

Canim öncelikle sakin ol sinirlenme. 

Bunun doktorla bi ilgisi yok karşındaki insan olmayınca olmuyor işte. 

Cimere  yaz şikayetini gerekeni yapıyorlar. 

Bende hamileyim sağlık ocagindaki ebe ile problem yaşadım şikayet ettim degistirdim ayrıca. 

Bulantıların için  doktorun kullan dediyse kullan canim için rahat olsun sonra Rabbim'e sığın. 

27 haftalik hamileyim 4 gündür yeniden kusmaya başladım o zaman bende bilerek kusuyorum :) 

(44 puan) tarafından
Aynen oyle gerçekten ya insan olamamışlar ilgileniyor gibi görünüyorlar ama bir sey yapmıyorlar.  Hemşire bile aradi dedi takma manyak o ben de 9 ay kustum o zaman bende mi bilerek kustum dedi ayy canim vallaha eşim gidecekti dövmeye dedim bosver manyak ile uğraşma
tarafından
Hakliyken haksiz durumuna düşmeyin canim sakin boşver.  Et şikayetini birak o uğraşsın sonra .
(44 puan) tarafından
Aynen oyle yapicam saglik ocaginda degistircem uzaktakine giderim daha iyi aşı yapılıyor diye Insan mecbur gidiyor  yaptıklarına bak
tarafından
Degistirdim valla bende oh mis :)
(44 puan) tarafından
En güzeli vallaha uğraşmaya değmiyor
0 oy
tarafından
Şikayet etmelisin gebe bir kadınla hele asla öyle konusamaz
(44 puan) tarafından
Edicem vallaha oturdum ağladım ya hyvn kadar olamiyormusum
0 oy
(649 puan) tarafından
Sinirlerim bozuldu bence asıl ****** kendisi
(44 puan) tarafından
Aynen oyle vallaha nasıl konusuyor ya her şeyden once hamileyim bu nasıl tavır ya salakmiyiz iyiyken kötüyüz diyelim ya hemşire bile Beni aradi sinirlendi adama dedi bende 9 ay boyunca kustum bilerek mi o zaman
(649 puan) tarafından
Boşver si ir bozmaya değmez sen sağlığına bak ilk önce ve gerekiyorsa doktorunu değiştir
(44 puan) tarafından
Zaten asla saglik ocağına gitmem bidaha bir ilaç için neler yaptı ya
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Amaaaan ne takıyorsun ya bebeğine yazık ben doğurana kadar içtim hiçte bişey olmadın sen niye doktora soruyorsun ki boşver ya
(44 puan) tarafından
Ya hiç sorma vallaha ya 65 tl dediler yazınca 11 tl veriyorum dedim saglik ocagi evin dibi yazdırıp alayım dedim bari . Hep içtin canim doktorun iç dedi demi bir zararı yok çünkü biliyorum çok içen var doğuma var  zararli bebeği etkiliyor diyor bana
(2,479 puan) tarafından
Hayır tabiki. Ha ilaç sonuçta kimyasal var ama ben serumla beslendi nerdeyse asla bişey yiyemiyordum başta 3 içiyordum sonra 2 sonra 1 sonra 2 3 günde 1 tane içmeye başladım hiç bi zararı olmadı banada oğlumada o doktoru şikayet et başka doktora yazdır ilacı bence aynı sağlık ocağında
(44 puan) tarafından
Aynen özeldeki dedi kendini yıpratma dayanamayacak gibiysen iç sonra 1 e düşür dedi sonra 1 gün iç 1 gün içme dedi dengele zamanla bırak dedi aniden olmaz dedi Bana neler yaptı bu . Geçen gittim bu yoktu başka doktora gittim adam hemen yazdı gecti
0 oy
tarafından
Kendisi doktor diye seni azarlamaya hakkı yok sağlık bakanlığına şikayet etmelisin.. 
(44 puan) tarafından
Edicem zaten eşim sinirlendi dövmeye gidecekti diye kendime sustum döver falan değmeyen insan için boş yere uğraş dur
tarafından
Canım O şekilde siz haksız duruma düşersiniz en iyisi direk şikayet etmek
(44 puan) tarafından
Aynen oyle valla edicem görsün gününü
0 oy
tarafından
Doktor değil ******** bence 
tarafından
B e y i n s i z yazdım oraya
(44 puan) tarafından
Gerçekten öyle insan değil
0 oy
tarafından
Öküzz ya insan niye bilerek yapsin evet genelde 3 aydan sonra geciyo ama benim tanidigim 8 ay boyunca kustu insallah oyle olmazsin insallah bi an once biter de normale donersin ama benim isyerimdekiler de cok anlayissizdi kendileri ****** gibi yemek yerlerdi ben bos mideyle kusardim psikolojik yapiyosn derlerdi anlayissiz insan cok zor gercekten Allah yardimcin olsun
(44 puan) tarafından
Aynen oyle canim benim herkes aynı olacak diye bir sey yokki kiminin çok güzel geçer kimi mahvolur herkes aynı değil ki . Durduk yere insan neden kussun iyiysen zaten iyisindir. Allah akıl versin böyle düşünenlere
tarafından
Gercekten basina gelmeyen anlamiyo ozellikle erkekler cok anlayissiz da hamileligi rahat gecen kadinlar bile anlamiyo naz yaptigimizi dusunuyolar basta uzuluyodm sonra kendimi aciklamayi biraktim kim neye inanmak istiyosa inansin normalde nazlanan biri degilim ama bu durum cok farkli
(44 puan) tarafından
Gerçekten hamilelik çok çok farklı naz ile hiç alakası yok normalde çok dayanaikliyim ama hamilelik çok çok farklı bırak kim neye inanırsa inansin biz iyi olalım yeter ya herkes konuşur durur ancak
tarafından
Bosver hic onu bunu kafaya takma zaten hormonlar tavan yapiyo hic strese gerek yok hamileliginin tadini cikar
(44 puan) tarafından
Aynen oyle vallaha haklisin canim
0 oy
(405 puan) tarafından
Değiştir doktorunu canım. Bir doktorun ne kadar hastası varsa o kadar para kazanıyor. Herkese de anlat oturduğun yerde. Kimse gitmesin ona. 
(44 puan) tarafından
Aynen oyle canim hak etti valaha
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sikayet et o doktor olacak adami...terbiyesiz
(44 puan) tarafından
Aynen canım cimer e  yazdım bak sabahtandir 4 kere daha kustum toplam 8 kere kustum bayilicam artık o derece bana diyor bilerek kusuyorsun bir insan 8 kere bilerek kusar mi
(6,978 puan) tarafından
Karaciğer  enzimlerinde bir sorun yok dimi canim oda kusma yapiyir
(44 puan) tarafından
Dün kan verdim kan değerim dusuk cıktı magnezyum eksik demir eksikliği çıktı birde canim
(6,978 puan) tarafından
Takviyelerle belki duzelir, cok gecmis olsun canım
(44 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim Allah razı olsun
0 oy
(107 puan) tarafından
Canım benim dünde benim Dr la ilgili Bi sıkıntım oldu nereye şikayet edebilirim diye yazmıştım bazıları yok onlar ailelrni görmüyor, canla başla çalşyrlrmş VS vs yazdılar ben cimere yazdım sende yaz, benm eşimde o kadar sinirliki gidip dövcm diyo sonra vay hastalar saglıkçılara saldırıyor diyorlar bazı Drlar gerçekten insanı çileden çıkarıyor 
(44 puan) tarafından
Yok vallaha bazıları hak ediyor gerçekten doktor olmak farkli bir sey insan olmak farkli gelipte ****** kadar olamadın demeye hakkı yokki gerçekten hakkediyor bazıları canim
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.. Benim rahatsızlığım olmadı ama kadın doğum um bana balık yagı vitamin filan yazmıştı takviye olsun diye bide açıklama yaptı insan hamileliği farklıdır bebek anneden çok faydalanır onun için bunları kullan demişti ... Demem o ki insan hamileliği ile ****** bir değil doktor başından savmış gibi seni başka doktora git bence imkanın varsa
(44 puan) tarafından
Aynen canım bende vitamin eksikliği falanda var ondan da oluyor bulantı başkasına gidicem ***** Hayvn kadar olamadın diyor bana Hayvn ile ne alakası var
0 oy
tarafından
Ilaci neden birakmaya calistinki cnm iyi geliyosa icmeye devam et 
(44 puan) tarafından
Canım dedim belki duzelmisimdir o yüzden icmiyim çok iyi hissediyordum meğer ilaç sayesindeymis

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 421 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 320 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

377,310 soru

11,291,453 cevap

34,706 kullanıcı

...