0 oy
686 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar 90 li 25 tl idi  meganet adi ben fairy kullaniuordum pahali diye bunu bir deneyelim dedik bence guzel yikiyor tavsiye ederim her biri tek tek posetli poseti cikarip makinaya atiyorsunuz bazilari ortadan bolunmus gibi ama olsun tasarruf isteyenler alabilirsiniz   pisman degilim

5 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Binde başka bişey vardı sanki 50 tanesi 20 tl onu alıyordum ben
tarafından
Canm bunayin 22 sinde bime geldi 28 inde bitti gunu amam belki.kalmistir yine. Evet bimde farkli markada varmis
(703 puan) tarafından
Anladım canm güzel günlerde kullan
tarafından
Sagol canm
tarafından
Diğerinin adı bind activit
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Canım fairden direk buna geçmişsin ama barsaklardan anlarsinnbi süre sonra çizebilir buğulu gibi olabilir şimdi iyi gibi duruyor olabilir ama a101 re bazen finish geliyor indirimli takip et canım baya uygun oluyor 50 li 18 liraya almıştı eşim 
tarafından
Haklisin canm simdilik birsey yok bakalim vallah gercekten fairy muhtesem ama butceyi asiyor diger dediklerinide takip ederim teşekkür  ediyorum
(3,036 puan) tarafından
Bende geçen tuz bitmiş parlaticida bitmiş çalıştırdım  ama için hiç rahat etmedi bisey olacak bardaklara diye :DD hiç sevmiyorum öyle buğulu bardakları
0 oy
tarafından

Vallah eşim müsade etmiyor ki deniyelim neymiş makineyi bozarmışım finish yada fairy kullan diyor kafasına göre alıyor :D

tarafından
Makina bozulmazda fairy nin ustunede daha guzel i yok yani bende 1 yil kullandim ama soyle dusununce prima bez kullaniyorum tanesi 1.5 tl  den fazlaya geliyor   fairy ninde tanesi  o fiyat artk  dikkat etmem lazim diye dusundum
tarafından
İyi yapmışsın güzel temizliyorsa kullan
tarafından
Simdilik sorun yok bakalim canm sagolasin kiz bunarada gunaydinnnn
tarafından
Günaydın canım
0 oy
tarafından

Canim simdiden bebegin esin ve ailenle musmustu sağlıklı huzurlu bi yil diliyorum senin için ❣❣❣ teyzesinin kuzusunu öp benim yerime yeni yilda görüşmek üzere insaallah saglik huzur mutlulukla geçer canim benim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

tarafından
Yaaa canimsinn rabbim her gununuzu guzel eylesin rabbim evinize huzur bolluk bereket versin canm 2021 saglik,sans   ve en onemlisi sevgi huzur getirsin ailene 2020 bana once kizimi sonrada seni ve oglunu getirdi bence iyi bir yildi rabbim hep bir arada olmayi nasip etsin iyiki tanimisim seni
tarafından
Amin canim amin yuregimden gecenlere tercuman olmussun tesekkurler kuzum benim ❣❣❣❣❣❣
0 oy
tarafından
Bende ondan kullanıyorum memnunum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 329 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Oykum0 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 616 göst.
23 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 483 göst.