0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde (241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
önnöxksöösmsmd

18 Cevaplar

0 oy
(241 puan) tarafından

En İyi Cevap
........... 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver yapma kız yat gitsin
(241 puan) tarafından
Kasılmalarım çok oluyor canım ya nolur nolmaz bir anda birşey olsa hiç el vuramam valla böyle de içim hiç rahat değil yerler çok tozlandı çorabın altı kirleniyor valla o derece fayans olsa şu havada yıkarım komple evi ama parke olunca silmek lazım bide elimle diz çöküp silmezsem hiç rahat edemiyorum
tarafından
Öyle silme.riskli ama
(241 puan) tarafından
Öyle silmeyince iki gün sonra ev berbat görünüyor gözüme ama elle silince 1 hafta içim rahat oluyor
tarafından
Bişey olmaz ki gün sona tekrar silersin
(241 puan) tarafından
Üşengeçlikkk işte bir yaptım mı tam yapacam 1 hafta hiçç yapmicam
0 oy
tarafından
Dinlenmek güzeldir TV daha güzeldir yemek yemek en güzeldir :Dd
(241 puan) tarafından
Valla temizliğe başlamış adamı vazgeçirirsinnn. Ddd
0 oy
tarafından

• :DBide beni gaza getiren olsa 
(241 puan) tarafından
Beraber gelek mi kız valla
0 oy
tarafından
Süpürgen neden yok canım uygun yollu bişey alsan işin daha kolaylaşır aslında
tarafından
Estagfullah Duygulanma kuzum ben işim olursa böyle birşey yapmak zaten istiyordum inşallah olurda bende mutlu edebilirim seni ❤
(241 puan) tarafından
İnşallah en güzel yerlere gelirsin canım düşünmen yeterli rabbim senin kalbini biliyor sana en güzel şekilde mükafatını verir :)))
(14,015 puan) tarafından
Yaa elma kurdu duygulandırdın beni❤
tarafından
Bende çok duygulandım canlar kayınvalidemden  ilk ayrıldığım zaman evimde hiç eşyam yoktu yırtık pırtık perdelerle oturdum süpürgemde yoktu :) aynı böyle süpürürdüm evi içimede sinmezdi yaptığım iş sonra yavaş yavaş eşya aldık eşimle şimdi herşeyimiz var çok şükür ama insan yaşadığı zor zamanları unutmamalı elinde varsa olmayana destek çıkmalı allah boşuna vermiyor insana parayı doğru yola harcayacakmı diye bakıyor işte kimisi gafletine yeniliyor kimisi içini dinliyor şu zamanada paylaştığım için geldim bundan çok eminim rabbim o yoldan ayırmasın beni bizleri ❤❤
(14,015 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun niyetini kabul etsin inşallah❤
0 oy
tarafından

Amann saldım çayıra mevlam kayıra boşverrrrr

(241 puan) tarafından
Uykularım kaçıyor ama böyle olunca daa
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Dip bucal felan temizleme son haftalarin yat uzan dinlen bol bol sonra belki sirt agrisi cekersin canim birak az da kirli kalsin yorma kendini az az yapmaya calis dinlen tekrar basla
(241 puan) tarafından
4 gün yasak var zaten yavaş yavaş her yeri pırıl pırıl yaparım diye düşünüyorum
(1,520 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim kendini cok  yorma bebisini de sag salim kucagina al :)
(241 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin inşallah rabbim tüm bekleyenlere sağlıklı evlat nasip etsin
(1,520 puan) tarafından
Amiiin inşallah <3
0 oy
(530 puan) tarafından
Komşu felan yok mu canım bir saat istesen 
(241 puan) tarafından
Uygunu bile 200 TL kuzum yaa şimdi sıkışık zamanlar rl süpürgesi de iyi kötü süpürürken eşime de alalım diyemiyorum. Yok canım biz hiç süpürge almadık
(530 puan) tarafından
Doğumdan sonra zor olur ama canım dolap uygulama dan alın uygun dikişli napıcan annenlerde felan yok mu getirse
(241 puan) tarafından
Annem gilin de yokki canım :/
(530 puan) tarafından
Valla canım zor komşun olsam verirdim hatta süpürür giderdim hamilsin yazık doğumda da çok lazım olucak
(241 puan) tarafından
Yaa keşke komşum olsan hangi şehirsin canım yaa
0 oy
tarafından

Bencede bir zahmet kalk temizle 2 hafta evi süpürmemek düşüncesi bile beni ürkütüyor:O  kalk kız kalk evi temizle 

(241 puan) tarafından
Kız el süpürgesi inan zor oluyor pisliği orda oraya taşı halı da olunca olmuyor elektrikli olduğu yeri alıyor ahh ahh
tarafından
Ama senin içinde o kadar toz sağlıksız bence bir çözüm bul temizle evini
(241 puan) tarafından
4 gün de bitiririm yavaş yavaş inşallah salı da kontrole gidecem bakalım nolur nolmaz temiz olsun
tarafından
Aynen öyle yap
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Bence koçanı gaza getir bı el atsın :D ben yapamayacak gibi olursam bütün işleri eşime kitlerdim :D

Bide bn aşırı titizim bacağım kopsa temizlik yapamiyom diye cildirirdim kız iki hafta nasi durdun 
(241 puan) tarafından
Valla bizimkinlerde hiç anlayış yok canım oturduğumuz yerden harcadığımız enerji güneş altında 1 gün tarlada çalışan işçiden daha fazlaymış evet ama beni kaynanam da hiç anlamadı halimi artık konuşmuyorum onunla da
(7,791 puan) tarafından
Son haftalar ben guuk temizlik yapıyorum dip köşe hem de her gün sıkıntıdan ama 37 den sonra başladım 36 erken canım daha temizlik bnm doğumu tetiklemedi gerçi iki hafta her gün dip köşe temizlik yapıp eğilip kalktigim halde. Ama  şunu dusunerek yap bebişim dogcak pis bı eve mi gelsin o evi tüm kirlerden arindirmalisin zaten bı kere güzel temizledin mi günlük temizlerain daha batmaz bebişim için yap hatta temizlik yaparken bebeğimle konuş çok zevkli :) şimdiden kolay gelsin canım
(241 puan) tarafından
Motive oldum şimdi bak çookk sağol canımmm
(7,791 puan) tarafından
En güzel motive yöntemi ben bunu düşünerek gece tuvalete kalakip ya sancım olursa diye toz falan alıp ev toplardim :D şimdi kucağımda uyuyo zaman çok hızlı :) rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
(241 puan) tarafından
AMİN çok sağol canım senin de bebişe sağlıklı uzun ömürler versin rabbim
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bacı süpürge alsana.. bende sinbonun toz torbası süpürgesi var onu kullanıyorum 150ye aldım şuan olsa 200 250 olsun yani cok da memnunum makinadan. Eğer durumun varsa almak icin sana linkini atayım hamilr halinle sakın eğilryim iş yapayım deme bak bebeğin önemli
(241 puan) tarafından
Valla illa alınacak çocuk olunca el süpürge tozuyor olmaz yani at sen canım şuan alamam ama çocuk doğunca eşime söylerim
(1,007 puan) tarafından
Ben memnunum güzel de süpürüyor uygun da fiyatı kuzum 3 senedir de masallah güzel kullanıyorum hemen atıyorum sana
(241 puan) tarafından
At canım bakm
(241 puan) tarafından
Tamam canım bakıyorum
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Hamile ve son haftaların olmasa gaza getirirdim ama yapma şimdi yaparsın fln doğum başlar ahahah:))
(241 puan) tarafından
Başlarsa daha iyi bebişim den gözüm pislik görmez oyy oyyy yerim ben onuuu eşşekk :*
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evini öyle bırakma akar ve tozlar zamanl hastalık yapar snaa zararı olur hele de hamilesin Allah korusun iyi kötü bı elektrik süpürgesi almyaa bak ya da cali süpürgesi de olsa supur sonra da mutlaka sil o tozlar hep hastalık olur 
(241 puan) tarafından
Normal el süpürgesi ile süoürüyorum zaten canım öyle berbat da değil 2 haftada bir komple halıları falan kaldırıp siliyorum halılar kalın ve ağır o yüzden haftada 1 de halının kenarlrdan iyice siliyorum 1 hafta oldu yani bu sefer komple kaldırıp silecem o yüzden gözüm kesmiyor
(4,040 puan) tarafından
Yaparsın o zman ya çok kasma iki kişi olunca fazla kirlenmez de
(241 puan) tarafından
Öyle deme kız valla gen de kirleniyor kapı kapalı pencere kapalı bu toz nereden yaa
(4,040 puan) tarafından
Bitmez ya valla bana da hep gerekiyor çocuk bırakmıyor kapı pencere batmis
(241 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
(129 puan) tarafından
Ben evlendim gunden beri elde supuryorum canım daha kolay aslında yada bem alıstım dıyelık tabi elektriklı supurge daha temiz yapıyor ama cok pahalılar :(
(129 puan) tarafından
Aynen canım ya Rabbım buyuktur nr diyelim benim evimde elektrik de yok :)
(241 puan) tarafından
Niye yok canım
(129 puan) tarafından
Cankm ev yapmaya basladık kayınbabaxan bj arsa vardı evı yaptık kaba ınsaato esım kaza yaptı ev yarım kaldı elektrik su baglatamadık tezgah da yok boya hıcbırsey anlıcsgın esimde calışmıyor bır seneye yakındır ıkı cocuk var cok zor yanı devlet ıkı ayda bır erzak veruordu oda kesildi sımdı
(241 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor gerçekten
(129 puan) tarafından
Amin canım zor ama mecburuz napalım
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Ayy ben 36+5de dogum yapmıştım kiz hazırlığını yap yavas yavas yeni dogum yapmış halinle  ve bebekle hiçbirşey yapamazsin. yarin doguma gidecekmis gibi temkinli olmalısın sen:)

(241 puan) tarafından
Ayy bir tırsttımmm şimdi :/
(241 puan) tarafından
Valla gaza geldim de daha elimi birşeye vuramadım geri söndüm burayı bırakıp gidemiyomm
(1,777 puan) tarafından
kiz bak kalk git supurgenin sapiyla kaldirirm seni ayaga ha ahahah :D dogurunca bu günlerini mumla arayacaksin simdi kafana göre temzilik yapmanın tadini çıkar baciko
(241 puan) tarafından
Ölüyomm kız hiç mecalim yok neyse bugünü de böyle atlatim de yarın sabah bir enerji ile giriştimmi akşama biter inşallah
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kiz 2hafta ev supurmemek ne mikrop kaparsin :D hele çocuk varsa daha tehlikeli kalk ayaga hemen basla supurmeye)
(241 puan) tarafından
Bende öyle bir düzen kursam iyi olur aslında sonra detaylı temizlik gerekmez her gün temiz olur
(6,681 puan) tarafından
Evet boyle cok kolay oluyo bide karşima maksat koyuyorum mesela isimi saat1e kadar bitiricem diyee sabah kalkar kalmaz çocuklari yedirir hemen işe koyulurum telefonu falan atarim bi koşeye işim bitene kadar el surmem..
Mesela bu gun yine butun islerim bitmis çocuklar yemiş oylen uykusina yatmiş bende oturuyorum
(241 puan) tarafından
Ayy vallahi özendim bende evi dip bucak tertemiz edim sonra kendime kısım kısım planlar oluşturim
(6,681 puan) tarafından
Aslinda gozumuzde buyutduymuz kadarda iş yok zor kisim işe baslayana kadar temizledikce insanin hoşunada gidiyo :)
(241 puan) tarafından
Beni süpür sil yoruyor yerleri geri kalan hoşuma gide gide yapıyorum
0 oy
tarafından

Sen yaparsın ya ne varmış sen bir saatte bitirirsin her işi kirler korksun senden =)) <3

(241 puan) tarafından
Igıgı olmadı gaza geldiğim gibi söndüm henüz birşey yapamadım valla
tarafından
Sen kızıma bakta ben yapıyım bari
(241 puan) tarafından
Getir ben bakarımmmm :))
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Bende uzun zamandır adam gibi temizlik yapamıyordum çünkü oğlum çok zor bir çocuk dün akşam uyuttum eşimle beraber önce mutfak dolabını sildik içim ferahladı gerçekten çok batiyordu bana yarın da evde eşim camlar perdeler halılar hepsini kaldırıp dip köşe gireceğim o mis kokusu varya sırf onun için kalkar insan yapar kız kalk yavaş yavaş yap valla sonra çocukla çok zor oluyor ben şimdi yarını iple çekiyorum gerçekten 
(241 puan) tarafından
Demek çocuk olunca iş akşam yapılıyor :D insanın hayatı alt üst oluyor dengeler şaşıyor demekki akşam kahvaltı sabah yemek akşam iş gündüz uyku beynim durur.d yarım sabahtan bailicam inşallah
(14,015 puan) tarafından
Valla kendini ona göre ayarliyorsun :DD uyuyor is yapıyorsun kalkıyor onunla oynuyorsun :D huhhhuuu yarın temizlik gunuuuuu
(241 puan) tarafından
Benimki de hayırlısı ile gelseydi büyüdüğünde ona yaptırım işleri zaten 5 yaşına geldi mi tamam.dddd yüküm hafifler.d
(14,015 puan) tarafından
Daha çok ayak bağı olmasında :Dd
(241 puan) tarafından
Olmaz inşallah :)))

İlgili bir soru bulunamadı

377,938 soru

11,312,470 cevap

34,745 kullanıcı

...