0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Kocam ailesiyle grup kurmak istedi güzel eğlenceli olur diye düşündüm. Eltiler görümce kayınlar çocuklar nereye düştüm allahım. Yazıyorum gıcıklık olsun diye yorum yapıp yazmıyorlar gördükleri halde. En beteri de altımın doğum günü kutlanıyor asla kutlamak istemiyorum yazsam bi türlü yazmasam bi türlü. Kendi küstü asla sebebini söylemeden ne konuşur ne durumlarıma bakar ne evime gelir kutlamak istemiyorum. Şimdi nasıl dağıtılır bu grup :((

11 Cevaplar

+2 oy
(14,003 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Böyle gruplarda hep bir b.kluk çıkıyor bence direk çık gruptan
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Akraba gruplarından nefret ediyorum . Herkes birbirine yalakalik yapmak zorunda gibi davranıyorlar. Eşim izin vermiyo deyip çıkıyorum 
+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Görüp yorum yazmiyorlarsa çok gruptan niye diye sorarlarsa dersin cevp vermiyodunuz diye. Aman dert ettigin şeye bak
(1,755 puan) tarafından
Eşim kurdu 2 gün oldu daha çıkamıyorum çok heves etti ama 2 güne kaçarım dayanılacak gibi degil
0 oy
tarafından
Guruptan hiç birşey demeden çıkın bence
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Ay bizde de var bir grup iğrenç 

Tek mesaj atmadım evlendigimden beri küsen kussun uğraşamam taş yerinde ağırdır akshshsh boşver 
(1,755 puan) tarafından
Aynen oyla yazmayayım bi süre sonra çıkarım. Eşim dün kurdu yazdim dün baktim görüp yazmıyorlar. Bugün de çıksam olmaz şimdi eltimin doğum günü kutlamaları var bi kaç güne kaçarım
0 oy
(9,884 puan) tarafından
Neden bizimde var eltim kaynim ben esim kqyinvalidem kayinpederim var. Çokdq guzel genelde çocuklarin resimlerini atiyoruz herkes goruyor
(1,755 puan) tarafından
Normalde bir araya geldikleri zaman adam akıllı sohbet edemezler kavga gürültü laf sokma şimdi grupta toplandilar
(9,884 puan) tarafından
Hmm sizinkiler başkaymis ondan. Bizim Allaha sukur eltimle falanda sikintimiz yok
0 oy
tarafından
Canım gruptan çıkıyorsun kafa rahat ben öyle yaptim
0 oy
(118,973 puan) tarafından
Hic isim olmaz oyle gruplarda ☺️
0 oy
tarafından
Grup olayı çıktı çıkalı kullanıyoruz ama hiç sorun yaşamadık 
(1,755 puan) tarafından
Kendi ailem ile yaklaşık 8 yıldır kullanıyoruz çok iyi ama aile ilişkileri zaten dört dörtlük değil bide grupta topladık iyimi
tarafından
Kendi ailem ve biz eşimle varız orda pek konuşulmaz
Ama eşimin tarafıyla görümcem enişte gmrümcemin kızları kocaları hep var eltim yok ama :)) onu almıyoruz aramıza
(1,755 puan) tarafından
O yüzden güzel sizin grup ;)) niye almıyorsunuz
tarafından
Patavasız dengesiz lafını sözünü bilmiyor
Bide eşi telefon kullanmaz
Kendisinin de kocasız ne işi var :))) biz hepimiz çifttiz
(1,755 puan) tarafından
Bende o dediğinden 2 tane var allah yardımcım olsun
0 oy
tarafından
Ben guruplara bunun için karşıyım 
(118,973 puan) tarafından
Lan benim is noldu
tarafından
Çok kırılmış çookkk sevdaaa
0 oy
(48,364 puan) tarafından
benim kendi kuzenlerim esim iki halam ve annemle var seviyeli bir sekilde gidiyor.

iki kaynim eltim kayinvalidem esimle vardi kaynikin biri durduk yere atar trip yapti cikti grup dagildi hemde grubu o kurmustu ☺️☺️
(1,755 puan) tarafından
Işte grubu kuran biz olduğumuz için o atari yapamıyorum:)) sessiz sakin beklemedeyim bakalim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 392 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Zeynepnur 27 (338 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 297 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2prensannesi. (848 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 314 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (974 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.